РУСИЈА ПРОТИВ ОКУПАЦИЈЕ!

King 7

Iskusan
Poruka
5.443
Elvin:
ja sam vam vec rekao kad se obracunamo sa domacim neonacistima,onda cemo lako i sa madjarskim i nije tacno da niko ne prica o 64 zupanije,jednostavno sada je aktuelan nacionalni stroj...
Prvo, nisu to nikakvi neonacisti jer su Srbi. Kod Srba nikad nije bila utemeljena takva ideja jer, jedno je nacionalizam ( ljubav prema svojoj naciji ) a drugo je nacizam ( mrznja prema drugim nacijama - moja definicija ). Da bi se obracunavao sa svojim prvo, moras se obracunati sa mrziteljima svoje nacije utemeljene u levicarima jer su oni glavni problem. Oni su nacisti ali samo prema svom narodu dok su servilni i jako poltronski raspolozeni prema svemu sto dodje sa strane. E, sad je problem u ovome: Kad je bila vriska oko srebrenice, zna se ko je stao u hor sa mudzama - naporima forumskim - niko nije nijednom pomenuo Srpske zrtve u Bosni kao da se ne valja: kad je bio ovaj lepi, famozni trik - snimak opet hor - Srpskih snimaka nigde; kad je bio neki skup balija niko nista ali kad je bila Ravna - Gora S. Mesic nam jako "zameri" i naravno - svi poskacu. Zupanija 64 nije prvi put pravila skup u Srbiji ali se naravno niste culi. U stvari, tom servilnoscu skodite drzavi za koju vas zabole mnogo u stvari. Kad bi ziveli sada u francuskoj ne verujem da biste bili tako levi i napredni posle ovih dogadjaja. Inace, ne pokusavajte da me uvucete u neprekidne rasprave, mislim da sam rekao svoje.

Poruka
22.425
ПРОРОЧАНСТВА СВЕТОГА ДУХОНОСНОГ
СТАРЦА ЛАВРЕНТИЈА О РУСИЈИ

“Још је архимандрит Теофан казивао да је преподобни Лаврентије са осмехом и радосно говорио:`Руски народ ће се кајати за смртне грехе што је допустио јеврејску нечастивост у Русији, што није заштитио помазаника Божијег цара, православне цркве и манастире, свете мученике и исповеднике и све руско што је свето. Презрео је благочестивост и заволео демонску нечастивост. И кајаће се што је много година одлазио на поклоњење рушиоцу наше земље – совјетско-безбожничком идолу, хвалио га и славио, као и кумира Стаљина, поштујући га као бесмртника`.
Баћушка је рекао да су ђаволи ликовали када су Лењина увукли у ад, да је тада било велико славље у аду. И још је додао да ће исто бити када Стаљин доспе у ад. Успомена на њих ће уз хуку нестати.
Русија ће, скупа са свим словенским народима и земљама, чинити моћно Царство. Њиме ће владати и о њему ће се старати Православни Цар, Божији помазаник. Цар ће бити од Бога. У Русији ће нестати сви расколи и јереси. Гоњења Православне Цркве неће бити. Господ ће помиловати Свету Русију зато што је у њој било стравично и ужасно предантихристово време. Просијао је велики пук мученика и исповедника, почев од највишег духовнога и грађанског чина: митрополит и цар, свештеник и монах, дете, чак и одојче, све до мирјанина. Сви ће они умолити Господа Бога, Цара Сила, Цара свих царева, слављенога у Пресветој Тројици Оца и Сина и Светога Духа.
Треба добро да знате да је Русија – подручје Царице Небеске, и да Пресвета брине о нашој земљи и штити је нарочитом милошћу. Читав збор светитеља руских са Богородицом на челу моли да Русија буде поштеђена.
У Русији ће процветати Православна вера и ранија слава, али на кратко, јер ће доћи Страшни Судија да суди живима и мртвима.
Рускога Православног Цара бојаће се и сам антихрист.
За време антихриста Русија ће бити моћно царство. А све друге земље, осим Русије и словенских земаља, биће под влашћу антихриста и доживеће све ужасе и муке описане у Светом Писму.
Русијо, кај се! Прослављај Бога ликујући, и Њему пој: Алилуја!“

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
Elvin:
onim sto su napravili oni upravo daju priliku za promociju tom perovicu,daju povoda za price o bujanju neonacizma,ja stvarno ne mogu da shvatim da vi niste u stanju da to razumete,nego se odusevljavate tim likovima kao zakleti "anti-fasisti"
i anti-komunisti

Хајде мало да разговарамо језиком чињеница... иако то овде веома тешко иде стога што се људи понашају као на фудбалској утакмици... све сами навијачи,

ево питања која захтевају одговор ПРЕ НЕГО ШТО се почне са расправом о поступку Националног строја.

1. Каква је то организација, где је пријављена и ко финансира људе око Перовића,
тачније КО је финансирао израду и лепљење плаката НА КОМЕ ЈЕ ЛИК
ЂЕНЕРАЛА ДРАЖЕ МИХАЈЛОВИЋА и на коме пише СТРЕЉАЊЕ ЈЕ ОК ???

2. Ко је и у вези ког наставног плана омогућио одржавање трибине, очигледно
непријављене тзв."антифашистичке" а у ствари ПРОКОМУНИСТИЧКЕ
организације...

3. Шта је то што је на ТРИБИНИ ИЗГОВОРЕНО па је изазвало реакцију припадника
Националног строја...

Тек када добијемо прецизне одговоре на ова питања можемо расправљати о томе
да ли је реакција била претерана.
Како очекујем да НЕ ДОБИЈЕМ одговор на ова три питања, онима који не воле
чињенице нека замисле следеће, тј. шта би било и каква би реакција јавности била када би:

1. Нека друга нерегистрована АНТИКОМУНИСТИЧКА организација, рецимо,
штампала исте такве плакате и уместо лика Ђенерала поставила лик пок.
Зорана Ђинђића (мада је он по значају за Србију далеко иза Драже) ???

2. Ако је на било којој школи за високо образовање дозвољена трибина неких
КОМУНИСТА зашто не би била дозвољена трибина АНТИКОМУНИСТА ??? И
да ли је уопште таквим темама место у ШКОЛСТВУ ???

Ако они који говоре против Националног строја могу да замисле и замене одређене личности - увидеће да њихово залагање није на месту.

King 7

Iskusan
Poruka
5.443
eremita:
Хајде мало да разговарамо језиком чињеница... иако то овде веома тешко иде стога што се људи понашају као на фудбалској утакмици... све сами навијачи,

ево питања која захтевају одговор ПРЕ НЕГО ШТО се почне са расправом о поступку Националног строја.

1. Каква је то организација, где је пријављена и ко финансира људе око Перовића,
тачније КО је финансирао израду и лепљење плаката НА КОМЕ ЈЕ ЛИК
ЂЕНЕРАЛА ДРАЖЕ МИХАЈЛОВИЋА и на коме пише СТРЕЉАЊЕ ЈЕ ОК ???

2. Ко је и у вези ког наставног плана омогућио одржавање трибине, очигледно
непријављене тзв."антифашистичке" а у ствари ПРОКОМУНИСТИЧКЕ
организације...

3. Шта је то што је на ТРИБИНИ ИЗГОВОРЕНО па је изазвало реакцију припадника
Националног строја...

Тек када добијемо прецизне одговоре на ова питања можемо расправљати о томе
да ли је реакција била претерана.
Како очекујем да НЕ ДОБИЈЕМ одговор на ова три питања, онима који не воле
чињенице нека замисле следеће, тј. шта би било и каква би реакција јавности била када би:

1. Нека друга нерегистрована АНТИКОМУНИСТИЧКА организација, рецимо,
штампала исте такве плакате и уместо лика Ђенерала поставила лик пок.
Зорана Ђинђића (мада је он по значају за Србију далеко иза Драже) ???

2. Ако је на било којој школи за високо образовање дозвољена трибина неких
КОМУНИСТА зашто не би била дозвољена трибина АНТИКОМУНИСТА ??? И
да ли је уопште таквим темама место у ШКОЛСТВУ ???

Ако они који говоре против Националног строја могу да замисле и замене одређене личности - увидеће да њихово залагање није на месту.
Slazem se sa ovim potpuno. Naravno, organizovati antikomunisticke tribine sto cesce u svim gradovima.

Zarathustra

Poznat
Poruka
7.625
King 7:
Prvo, nisu to nikakvi neonacisti jer su Srbi.

Zaista mi nije jasno šta si ovom rečenicom hteo da kažeš. Šta, kao drugi i ostali mogu da budu nacisti, a mi ne možemo, jer smo pravoslavni, brani nas Sv. Sava i ostale koještarije.... Naravno da medju nama Srbima IMA NACISTA, samo što se mogu podeliti u one osvešćene i neosvešćene. Ima mladih koji to rade iz trenda i pomodarstva i spremni su da načine slična nedela kao i oni u Nemačkoj ili Britaniji......

Oni takođe imaju svoju koncepciju i ideju kako sve to povezuju sa svojom srpskom tradicijom, i dok su jedni balavci, drugi ti do detalja mogu diskutovaati na tu tematiku i braniti svoju poziciju... :roll:

King 7

Iskusan
Poruka
5.443
Zarathustra:
Zaista mi nije jasno šta si ovom rečenicom hteo da kažeš. Šta, kao drugi i ostali mogu da budu nacisti, a mi ne možemo, jer smo pravoslavni, brani nas Sv. Sava i ostale koještarije.... Naravno da medju nama Srbima IMA NACISTA, samo što se mogu podeliti u one osvešćene i neosvešćene. Ima mladih koji to rade iz trenda i pomodarstva i spremni su da načine slična nedela kao i oni u Nemačkoj ili Britaniji......

Oni takođe imaju svoju koncepciju i ideju kako sve to povezuju sa svojom srpskom tradicijom, i dok su jedni balavci, drugi ti do detalja mogu diskutovaati na tu tematiku i braniti svoju poziciju... :roll:
Ako se nisam lepo izrazio sada cu: Nacizam - nacional - socijalizam je ideja nastala kod Germana iz svima poznatih razloga i sa poznatim ciljem i programom. Znamo koje mesto su Srbi imali u tom programu i samoj ideji pokreta, prema tome - nemoguce je da Srbin bude nacista. Moze biti komunista ali ovo drugo nikako. koa kad bi rekao - Nemacki cetnici napali turke u berlinu recimo. Nikako ne ide, nemoguce cak. Ovi momci su to sto su iz pomodarstva.

Poruka
22.425
King 7:
Ako se nisam lepo izrazio sada cu: Nacizam - nacional - socijalizam je ideja nastala kod Germana iz svima poznatih razloga i sa poznatim ciljem i programom. Znamo koje mesto su Srbi imali u tom programu i samoj ideji pokreta, prema tome - nemoguce je da Srbin bude nacista. Moze biti komunista ali ovo drugo nikako. koa kad bi rekao - Nemacki cetnici napali turke u berlinu recimo. Nikako ne ide, nemoguce cak. Ovi momci su to sto su iz pomodarstva.
Тако је али и из незнања. Захваљујући демонократском школству

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
Да, слажем се, углавном је то због незнања и жеље да се буде у центру пажње, као ми смо страшни ћелавци... ми смо опасни момци... али то нису научили код нас, него гледајући "западну културу"...

Е, али пошто има и један од 30 година... могуће је да је канула и која кинта... тек да почне да се повлачи паралела између Космета и Војводине... па видите да су Мађари тражили "аутономију"...

Zarathustra

Poznat
Poruka
7.625
Бл:
Има неких које верују да су Словени прави аријевци, али то су вам ови пагани, тако и да није нека штета

To ti je Bl, složićeš se, kada horizontala krsta prevlada nad njegovom vertikalom. Jednom davno sam o tome pisao naširoko i nadugačko.
Kad se to desi, onda kukulele kad ljudi zaborave na vertikalnu vezu sa Bogom i okrenu se krvi, rasi i sirovom fizikusu :-? :-? :-? :twisted:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.