RUSIJA IZBRISALA KALIFORNIJU SA MAPE SVETA

Знаш ли ти да се шалиш? Па морамо мало ширити тему да не пропадне!
П.С. Конталице су јефтине на пијаци, Сврати обавезно!
Sto se tice tih "kontalica",obavezno cu "svratiti" na pijac.Zahvalan sam ti i nikada necu zaboraviti ovu "uslugu".
Meni se cini da je tema ova:
Rusijom vlada "bela kuga" (natalitet opada),omladina svaki dan bezi u vece gradove za bolji zivot dok starci ostaju po tim selima ili gradicima ali oni vecno ne mogu da zive.Zamisli kakvi su zivotni uslovi po tim zabacenim mestima po Rusiji.
Ja sam tako razumeo ovu temu.
Takvih primera ima i na ovim prostorima (po Balkanu),gde mladez tako reci svaki dan bezi u gradovima gde misle da im je bolja buducnost,
 
Poslednja izmena:
Блиц - Пре 2 сата и 24 минута

Rusija je zvanično sa svoje mape izbrisala Kaliforniju. Region Nižnji Novgorod na severo-zapadu Rusije doneo je danas odluku da zbog nedostatka stanovnika sa mape ukloni malo selo Kalifornija.

Selo je u 19. veku oformio ruski veleposednik u znak negodovanja zbog odluke Vlade da Aljasku proda SAD 1867. godine.

Poslednji stanovnici napustili su selo 2000. godine u potrazi za boljim životom.

Naselje više neće zvanično postojati na karti Rusije, ali nije poznato da li će i građevine u selu biti uništene.

Nizhnji Novgorod je u centralnom delu evropskog dela Rusije.
 
Yebga, ja postavio temu sa najboljom namerom, ne bi li se radikali obradovali jadni, bar na momenat........posle ovolikih sutiranja i lomova ovih meseci , a narocito nakon mitinga sa milion gnevnih radikala, mislim da im je potrebna bar mala uteha........a sta bi moglo vise da ih obraduje od toga da su rusi zbrisali kaliforniju ????;)
 
Yebga, ja postavio temu sa najboljom namerom, ne bi li se radikali obradovali jadni, bar na momenat........posle ovolikih sutiranja i lomova ovih meseci , a narocito nakon mitinga sa milion gnevnih radikala, mislim da im je potrebna bar mala uteha........a sta bi moglo vise da ih obraduje od toga da su rusi zbrisali kaliforniju ????;)

******, stvarno sam pomislio da je doshlo do nuklearnog rata. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Vidim promenio si avatar, promenicu i ja svoj kao shto sam obecao.
 
Yebga, ja postavio temu sa najboljom namerom, ne bi li se radikali obradovali jadni, bar na momenat........posle ovolikih sutiranja i lomova ovih meseci , a narocito nakon mitinga sa milion gnevnih radikala, mislim da im je potrebna bar mala uteha........a sta bi moglo vise da ih obraduje od toga da su rusi zbrisali kaliforniju ????;)
ma nema veze neka si postavio temu, samo da si ti nama ziv i zdrav (hm :neutral: ) a sutra da otvoris bar jos 10-15 novih :)
 

Back
Top