Rusija investira 2 milijarde eura u Srbiju!

image


x2,000,000,000!!!!!
 
Jerry... Slaba ocena je iz razloga što imaš dvostruke kriterijume. Kada jedni ulažu, onda je lopovluk, porobljavanje i slične stvari, a kada drugi, onda je to ljubav i ništa drugo.

ovi amerikanci sve kupuju za dzabe a rusi placaju papreno.

eto stavi na jedan tas 20 miliona americkih za koji je kupljen sartid a na drugi tas 2 milijarde ruskih para za NIS i gasovod pa vidi sam
 
Ne pitam, nego konstatujem, znam



Niko nije tvrdio da nisu dobrodošle, u ovom slučaju je povoljnija ruska investicija

Povoljnija od...? Niko drugi nam i nije ponudio gas da bismo cenili koja je ponuda povoljnija.

Svakako da je svaka povoljna na svoj način.

U stvari, ja uopšte ne razumem šta hoćeš da kažeš. O čemu uopšte raspravljamo ako se slažemo da su investicije dobrodošle?:lol:
 
Povoljnija od...? Niko drugi nam i nije ponudio gas da bismo cenili koja je ponuda povoljnija.

Svakako da je svaka povoljna na svoj način.

U stvari, ja uopšte ne razumem šta hoćeš da kažeš. O čemu uopšte raspravljamo ako se slažemo da su investicije dobrodošle?:lol:

pa niko drugi nije ponudio jer niko ga drugi NEMA , a onaj ko nema nema sta ni da ti ponudi :D pametnice mamina :lol:
 
Korisne su investicije, koje će stvoriti novu vrednost, kao što je će biti turska fabrika elektromotora, u Boljevcu, nova galenikina fabrika, fabrika, bilo čega, rusko skladište gasa , ako daj Bože bude potpisan sporazum, koje osigurava proizvodnju...

Hipermarkete ne bi ni trebalo smatrati za investicije
 
Napisao sam, da premalo podataka imamo da bi ozbiljno mogli da razgovaramo o ovoj jos uvek "eventualnoj " investiciji rusije u srbiju i gasovod...........

Cak i da imamo sve podatke, sumnjam da je bilo ko od nas, ovde, dovoljno kompetentan da potpuno argumentovano i realno oceni isplatljivost te transakcije sa rusima......

Ako bi , ta investicija istisnula sa prvog mesta :Sartid" po obimu izvoza i visini placenog poreza u srbiji, odmah bi glasao za........ako treba i dzabe da im se da NIS

Je Rista imas smrdano ime pa ti velim Rista,ali kaj ti nisi nikad cul za Merverstojer ili povrat poreza ili kak si napisal bedastocu da ti tipovi kaj izvoze zeljezo placaju porez.Kaj tebi je ko jos u izvozu placa PDV.
 
Korisne su investicije, koje će stvoriti novu vrednost, kao što je će biti turska fabrika elektromotora, u Boljevcu, nova galenikina fabrika, fabrika, bilo čega, rusko skladište gasa , ako daj Bože bude potpisan sporazum, koje osigurava proizvodnju...

Hipermarkete ne bi ni trebalo smatrati za investicije

Slažem se mada ne sasvim, naravno, :lol: Mislim da su i hipermarketi investicije - nužno zlo, ali ipak korisni, s obzirom na to da su u njima zaposleni naši ljudi i da žive od toga. Prema tome...
 

Back
Top