Rusija Hrvatskoj: Povucite plaćenike iz Ukrajine!

Ti si mistični opet nešto pomiješao. Kakav NATO u Ukrajini bez saglasnosti UNa?

Aha, misiš na SRJ... Kakve to veze ima?


~~~
Dosadašnja praksa ne računajući Siriju i Ukrajinu !

Zaboravite na te fore i kretenizovane eskalacije koje su vama prošle na jeftin teroristički način !

To tamo ne ide !

Jasno ?


ili


Ajde probajte isti recept :D

- - - - - - - - - -

Misliš na one koje su preobukli i poslali za Beograd? :think:

- - - - - - - - - -



Yes, 8 Hrvata će rasuriti UA.

:worth:


Da to ste radili !

dvoje Rusa rsčerečite , pa onda 4 Ukrajinca, pa 8 Rusa .... geometrijska progresija ! POSLE SAMO IDE ... ne trebate, bitni ste da započnete civilizacijske gadosti (imperijalna agenda)


Nekoliko Hrvata je pušteno da se napravi eskalacija ...

Rusi to znaju ! - Ajde, Mir tamo !

Čibe...
 
Sveti Car Nikolaj je davno rekao da je Split Srpski grad. Stvari se kreću u tom smeru. Gotovi su.

Dacemo Biokovo i Split Italiji sa nesto zaledja koje naginje ka Zap.Hercegovini a mi cemo zauzvrat uzeti Sibenik, Zadar i celu obalu sa pripadajucim ostrvima do Karlobaga. Italijani neka uzmu sve od Splita do luke Ploche kod Neuma. A od Neuma do Prevlake opet srpsko hercegovacko more. Neka se sad smeju ovome sto vise kako bi jos vise plakali kad dodje taj dan ! :mrgreen::per:;)
 
Ne znam ja sta ce biti sa nama Srbima na kraju.......ali znam da ce istorija smestiti hrvate, muslimane i siptare na svoje smetiliste i to u odeljenje za reciklazu i deponovanje radioaktivnog otpada......tj. bice zakopani osamsto metara ispod zemlje, u zavarenim buradima, pravljenim od inoks celika debljine 30 mm i zaliveni metrom olova i metrom armiranog betona, pri cemu ce ulaz u taj "rudnik" istorije i njenog smetlista biti miniran sa tonom eksploziva da se se urusi svod kako slucajno ni najsitniji mikroorganizam ne bi mogao da izadje. Kako sam veceras lucidan :mrgreen:
 
Pavelic je bio Bunjevac,a Toma kaze da Bunjevci nisu Hrvati,prema tome,lako je Anti bilo predati nesto sto nije bilo njegovo......

Шта год да је био изјашњавао се Хрватом. ;) И борио се за НДХ-азију.

- - - - - - - - - -

Promaklo mi je: kada je to Hrvatska pocela podrzavati "legalne vlasti" a ne "separatiste"!
Ovo ponasanje jako odudara od njihovog "oslobadjanja od jarma Jugoslavije"!

:lol:

Разумимо их, бар су доследни у страни коју подржавају.
 
Шта год да је био изјашњавао се Хрватом. ;) И борио се за НДХ-азију.

- - - - - - - - - -



:lol:

Разумимо их, бар су доследни у страни коју подржавају.

Razumijemo mi njih, ali kako ce oni objasniti svojoj omladini da principi na kojima su vodili rat za "svoju Hrvatsku" ne vrijede u Ukrajini u slucaju Novorusije, ili, ne daj, Boze, da neko zapita, u slucaju Kosmeta u Srbiji!

- - - - - - - - - -

RH podržava Ukrajinu i njen suverenitet kao i većina demokratskog svijeta.

Pa to bas tvrdim, kao sto ste vi u Hrvatskoj postovali suverenitet SFRJ!
 
Jos samo fali da tamo posalju u sklopu NATO kontigenta jednu svoju diviziju ili korpus pa da ozvanice u potpunosti svoju umesanost i pripadnost jednoj od dve ratujuce strane. To ce umnogome igrati ulogu posle kraja rata AKO RUSI BUDU ODLUCIVALI o njihovoj sudbini a ne gradjanski orijentisani srbijanski jugosloveni kao 1918 i 1945 i 1995.
 
Zamisli kad su se Rusi zabrinuli zbog 8 Rvata u Ukrajinskom građanskom ratu!

Kkakvo li je to rusko mišljenje o rvatskim vrlinama !?

PANDORINA UKRAJINSKA KUTIJA se uskoro otvara

Да, баш би се забринули због 8 јер се римује са носам. Има тамо ујкана на свим позицијама, они имају искуство и сигурно је да су учествовали и у припреми свег тог ужаса тамо. Судећи по неурози форумских усташа не пролазе баш добро.
 
Zamisli kad su se Rusi zabrinuli zbog 8 Rvata u Ukrajinskom građanskom ratu!

Kkakvo li je to rusko mišljenje o rvatskim vrlinama !?

PANDORINA UKRAJINSKA KUTIJA se uskoro otvara

Nije bitan broj, nego princip!
Mislim da Rusi razmisljaju na ovaj nacin: " Ako smo im priznali drzavu, ocekujemo i njihovu podrsku nasoj strani u ovom sukobu"!
"Vise ni cist vazduh nije dzaba"!
 
Razumijemo mi njih, ali kako ce oni objasniti svojoj omladini da principi na kojima su vodili rat za "svoju Hrvatsku" ne vrijede u Ukrajini u slucaju Novorusije, ili, ne daj, Boze, da neko zapita, u slucaju Kosmeta u Srbiji!

- - - - - - - - - -



Pa to bas tvrdim, kao sto ste vi u Hrvatskoj postovali suverenitet SFRJ!
vidiš kako ne kontaš osnovne stvari (ili si jednostavno zlobna)
sFrj FEDERATIVNA prouči taj pojam.

- - - - - - - - - -

Nije bitan broj, nego princip!
Mislim da Rusi razmisljaju na ovaj nacin: " Ako smo im priznali drzavu, ocekujemo i njihovu podrsku nasoj strani u ovom sukobu"!
"Vise ni cist vazduh nije dzaba"!

au kako ti skačeš sama sebi u usta
priznat će tako i kosovo kao i "donjecku republjik" ili neće? :think:
 
Шта Пиано да им објашњавају?
Они своју децу науче да мрзе Србе и готово- према томе, све што је на штету Срба је дозвољено.
Знамо и ти и ја да о томе никад неће причати јавно, изван хрватског друштва.
Рекао једном Керум јасно и гласно, градоначелник Сплита, другог по величини Хр града. ;)
 
Шта Пиано да им објашњавају?
Они своју децу науче да мрзе Србе и готово- према томе, све што је на штету Срба је дозвољено.
Знамо и ти и ја да о томе никад неће причати јавно, изван хрватског друштва.
Рекао једном Керум јасно и гласно, градоначелник Сплита, другог по величини Хр града. ;)

Pa, dobro, ne trebaju objasnjavati svojoj djeci, neka sada objasne Rusima! :)
 
Milanović,Pusićka i Ostojić odjebali Ruse u vezi tih dragovoljaca i rekli da im se zdravo yebe šta ovi rade tamo , dok AV usled pritiska spolja ovim našim nesrećnicima odmah nakačio krivična dela ,prijave i moguće zatvorske kazne kad se vrate iz hajdučije . :lol:

Ah, ako ih srpsko tuzilastvo bude tuzilo kao hrvatsko sto optuzuje Hrvate za zlocine nad srpskim civilima u npr."Oluji", nemaju se cega bojati!
 

Back
Top