Rusi u Beogradu i N.Sadu uz bdenje se oprostili od Navaljnog.FOTO

1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.

Mislim da ih treba ohrabriti da se sto vise razidju po svetu koji ih nazalost, cak i kao takve, nece.
Ili im pomoci da se vrate u Sibir gde im je i mesto. Nema smisla da pogane malu Srbiju.
:D
 
E moji Rusi, beogradski i novosadski, da ste neke stvari preduzeli dok ste još bili u Rusiji mnogo toga bi bilo drugačije, a i Navaljni bi bio živ.

Једино што су могли да предузму је да буду у затвору или на фронту уместо што седе код Коња.

Русија - ни једна Русија - није земља где се поштује другачије мишљење.
 
Једино што су могли да предузму је да буду у затвору или на фронту уместо што седе код Коња.

Русија - ни једна Русија - није земља где се поштује другачије мишљење.
Могли су да изаберу другу земљу а не Србију.
 
Једино што су могли да предузму је да буду у затвору или на фронту уместо што седе код Коња.

Русија - ни једна Русија - није земља где се поштује другачије мишљење.
Nije, ali ako se skupi ogroman broj ljudi onda to može da se promeni. Ako bi u Moskvi izašlo milion ljudi (što je manje od 10% stanovnika) onda bi to već bila druga priča.
 

Back
Top