Rusi u Beogradu i N.Sadu uz bdenje se oprostili od Navaljnog.FOTO

Čovek je ubijen pred Bogom. Utamničen i ubijen od strane neke KGB životinje.
Ne laži, umro prirodnom smrću.

B671BEE4-1E1A-4E67-984E-DF380F582B11.jpeg
 
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
Ruska ambasada samo posmatra.
 
Nejasno da on zna sa 5 000km razdaljine?

Njegovo zdravstveno stanje pogoršalo se tokom prethodne tri godine boravka u zatvoru.
Žalio se da mu nije omogućena medicinska pomoć, te da je proveo blizu 300 dana u samici.
Koji dokaz jos treba?
Isto tako možeš da optužiš i npr N1, Novu S i Šolaka kad neko npr umre od infarkta - nervirali ga svojim TV programom pa čovek umro…
 
1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
Sva ta gomna pohapsiti i proterati.
Ni jedna normalna drzava nema potrebu da udomljuje niciji otpadnicki skart i narusava odnose sa tom drzavom bila ona Rusija ili Amerika.
 
Sva ta gomna pohapsiti i proterati.
Ni jedna normalna drzava nema potrebu da udomljuje niciji otpadnicki skart i narusava odnose sa tom drzavom bila ona Rusija ili Amerika.
Дошли су овде захваљујући добрим односима наше државе са Русијом тј Путином.
Све их избацити, одмах.
 
Дошли су овде захваљујући добрим односима наше државе са Русијом тј Путином.
Све их избацити, одмах.
Naravno.
Dosao si kao gost i ima da se ponasas normalno; a budes li donosio svoje probleme i uzburkavao kucu domacina treba da dobijes po P i budes nogiran istog momenta.
 
manje provincijskih kompleksa ne bi bilo loše.
Pusti ta proseravanja. Svako je od negde dosao u Beograd ali u poslednjih 5 godina najveci olos se dovukao u njega
Sta cemo sa Ukrajincima ,u avgustu 23 ih je bilo vise od 43 000. Po povelji UN imaju pravo na socijalno i zdravstveno osiguranje? Mislim ove smo proterali a Ukrajince?
Izvoli pa ih osiguraj. Mozes i da ih primis na gajbu
 

Back
Top