Rusi u Beogradu i N.Sadu uz bdenje se oprostili od Navaljnog.FOTO

1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
Evo dobio si podrsku svojih drugarica.

1709318683-navaljni-beograd-1536x864.png

„Zaostavština Alekseja Navaljnog je večeras pred vama. To su mladi, slobodni ljudi koji su budućnost Rusije. Neki od njih su primorani da, kao mi ovde, ‘skitaju’ po svetu, dok je deo njih još uvek zatočen u Rusiji. Ali mi verujemo da će ova, ovakva Rusija pobediti. Putin je ubica i goreće u paklu, a ime Alekseja Navaljnog nosiće i krasiti mnoge ulice, trgove, aerodrome“, rekao je Nikitin za N1.
Par stotina Rusa i gradjana BGD i NS se dostojno oprostilo od Navaljnog.
Jedna lepa slika dostojanstvenog skupa. Ocigledno nisu se plasili snimaka sto znaci da su zavrsili sa Rusijom,ovakvom.
Zbog čega si lagao da je ubijen? Konstatovano da je umro je od tromba.

Buđanov, šef ukrajinske obaveštajne službe. Koji još dokaz treba? :kafa:
Nejasno da on zna sa 5 000km razdaljine?

Njegovo zdravstveno stanje pogoršalo se tokom prethodne tri godine boravka u zatvoru.
Žalio se da mu nije omogućena medicinska pomoć, te da je proveo blizu 300 dana u samici.
Koji dokaz jos treba?

Pogledajte prilog 1507624
Молитвама папе Франциска и нас осталих обичних људи нека почившем брату Алексеју Бог подари опроштај грехова и живот вечни. Почивао у миру!
Eto da se i mi pravi hrišćani oprostimo od uginulog verujući da će naš oprost pomoći dotičnom u devetom krugu odmah do palacivog. Neka su mu lake večne vatre.

Kad bi ovaj iz Zemuna znao kakav je Navaljni bio nikada ne bi pisao ovakve budalaštine. Čovek je mrzeo muslimane nije očima moga da ih smisli, prvi je predlagao napad na Ukrajinu mnogo pre Dugina a tek Putina, a predlagao je uzimanje Pridrestrovlja upad u ona tri praseta, kao i proterivanje svih neruskih emigranata. Znači čovek je pet puta gori od Šešelja .

Bukvalno je bitno samo da je bio anti-FSB.

To je najbitnije.

Bukvalno je samo to jedino bitno.

Pa i da je bio najgori silovatelj, ako je bio najglaniji protivnik FSB-a u Rusiji, samo je to bitno.

P.S. Ovo nije Ironija.

Tebi službe po mozgu crtaju šeme , svuda ih vidiš.

Ja samo pokusavam da ti objasnim, posto pominjes Seselja. Seselj je bio glavni plastelin Sluzbe, po potrebi Sluzbe se taj Plastelin Vojvoda izvaja, sta sluzbi treba eto ti njega.

Ovaj je sve suprotno od toga.

Ako ti mislis da poentiras u stilu obojica su bili neki sovinisti- to je nebitno. Nebitno je i da su najgori nacisti, samo je bitno kakav stav imaju prema Sluzbi

Samo je to bitno u drzavama poput Rusije i Srbije

Radis protiv Sluzbe- Ok si. :ok:

Radis za Sluzbu- Mrsh. :mafijas:

Ja samo pokusavam da ti objasnim, posto pominjes Seselja. Seselj je bio glavni plastelin Sluzbe, po potrebi Sluzbe se taj Plastelin Vojvoda izvaja, sta sluzbi treba eto ti njega.

Ovaj je sve suprotno od toga.

Ako ti mislis da poentiras u stilu obojica su bili neki sovinisti- to je nebitno. Nebitno je i da su najgori nacisti, samo je bitno kakav stav imaju prema Sluzbi

Samo je to bitno u drzavama poput Rusije i Srbije

Radis protiv Sluzbe- Ok se.

Radis za Sluzbu- Mrsh.
Samo ti kažem da uobražavaš značaj službi , oni najviše vole da ispijaju kafu i ogovaraju , podeljeni su u frakcije (svako je u ekipi onoga ko ih je doukao na taj posao) koje "ratuju" međusobno , nemaju nikakvu autonomiju rada, niti pokušavaju to da steknu već se utrkuju ko će da se uliže gazdi. Priznajem da bih više voleo da si ti bar delimično u pravu ali teško da Ljuban i Spasić išta više od navedenog mogu da dobace.

Samo ti kažem da uobražavaš ulogu službi , oni najviše vole da ispijaju kafu i ogovaraju , podeljeni su u frakcije (svako je u ekipi onoga ko ih je doukao na taj posao) koje "ratuju" međusobno , nemaju nikakvu autonomiju rada, niti pokušavaju to da steknu već se utrkuju ko će da se uliže gazdi. Priznajem da bih više voleo da si ti bar delimično u pravu ali teško da Ljuban i Spasić išta više od navedenog mogu da dobace.
Pa naravno da su isti nesposobni ispijaci kafa i alkoholicari- kao svi drzavni paraziti.

Samo sto nisu Sluzba samo ti koji su formalno zaposleni po kancelarijama sa potpisanim ugovorom o radu.

Back