Rusi objavili snimak: Bajden naredio bombardovanje Beograda i ubijanje srpskih civila!

Resurfaced Video Shows Biden Confessing He Proposed Bombing of Belgrade in NATO Op in Yugoslavia​

Earlier, Joe Biden labelled President Vladimir Putin a “war criminal" over Russia’s operation to demilitarize and de-Nazify Ukraine, launched on 24 February to defend the predominantly Russian-speaking people of the two breakaways, the Donetsk and Lugansk People’s Republics (DPR, LPR), against deadly offensive attacks by the Kiev regime.
A video has resurfaced on social media, where then-senator Joe Biden, speaking at a Senate Foreign Affairs Committee meeting in 1998, say he suggested bombing the peaceful city of Belgrade and sending American pilots to destroy all the bridges on the Danube in 1999.

https://sputniknews.com/20220317/re...rade-in-nato-op-in-yugoslavia-1093953765.html
 
Ми смо измислили назив операције бомбардовања 1999. - када питаш људе по улици, они би били уверени да је тај наш назив изворно тачан - а уопште није.
Pa nije, njihov je bio "Plemeniti nakovanj".
Bombardovanje suverene zemlje, pa još bez odluke UN, je svakako zločin, ali nazvati tu operaciju plemenitom,
u bilo kom kontekstu, to je vrhunac cinizma.
 
А шта су они све измислили да би нас бомбардовали?

Њихове разлоге оправдаваш ратном пропагандом, а ми, ето, измишљамо?
Још увек тврдим да су велике силе бахате и окрутне, али у рату сви лажу.

Нервира ме што смо измислили назив бомбардовања, уместо да оригинал извргнемо руглу.
Сам назив ми скаче по живцима још од 1999.

Серија америчких лажи којима се оправдавало мање или веће интервенисање/бомбардовање разних земаља је повелика.
У скорије време, како су могућности и средства за проверу нарасла, ми сада поуздано знамо да је инвазија Ирака 2003. била на основу лажи.

Тзв. руско мешање у америчке изборе 2016. је коначно прошле године одбачено као гомила лажи. Њујорк тајмс је написао извињење.
Развој "цивилног друштва" у Авганистану не могу ни да коментаришем зато што тако нешто напросто не постоји.

Америка је добила пар узастопних шамара, па хоће некога да поразе, без обзира на цену. Они би да остану недодирљиво најјачи - било некад, није више.

Za divno cudo niti jedan most u BGu nije gadjan dok su u NSu bombardovali sva tri..


Znas bilo je I drugih gradova koji su bombardovani, ne samo BG
Ми не знамо шта је био крајњи циљ. Ако су хтели да изазову побуну у северној покрајини... То се није десило.

Иначе се слажемо да је будалаштина срушити сва три моста у Новом Саду - због нечега на Косову...
 
Pa nije, njihov je bio "Plemeniti nakovanj".
Bombardovanje suverene zemlje, pa još bez odluke UN, je svakako zločin, ali nazvati tu operaciju plemenitom,
u bilo kom kontekstu, to je vrhunac cinizma.
То и ја кажем.

Шта су све испогађали код нас... Једино су војску промашили. Односно, понекад су мислили да имају поготке... а ми смо се извештили са макетама и варалицама свих врста. До краја рата смо "авион" правили за 2-3 дана. Осталу "бижутерију" и за краће време, сасвим извесно.
 
То и ја кажем.

Шта су све испогађали код нас... Једино су војску промашили. Односно, понекад су мислили да имају поготке... а ми смо се извештили са макетама и варалицама свих врста. До краја рата смо "авион" правили за 2-3 дана. Осталу "бижутерију" и за краће време, сасвим извесно.
Najviše su nas pirgavi zadužili.
Iz Sredozemlja rokali po Srbiji, ona veličanstvena ideja da roknu isti cilj posle 10-15 minuta je plod njihovih
izopačenih mozgova.
Samo bolestan mozak može to da izmisli i uradi, znajući da su na licu mesta u tom momentu spasioci i Hitna Pomoć.
I onda gledaš snimke iz Ukrajine na njihovoj televiziji, slušaš tu "brigu" za nevine žrtve i pitaš se koliko licemeran može neko da bude?
 

Resurfaced Video Shows Biden Confessing He Proposed Bombing of Belgrade in NATO Op in Yugoslavia​

Earlier, Joe Biden labelled President Vladimir Putin a “war criminal" over Russia’s operation to demilitarize and de-Nazify Ukraine, launched on 24 February to defend the predominantly Russian-speaking people of the two breakaways, the Donetsk and Lugansk People’s Republics (DPR, LPR), against deadly offensive attacks by the Kiev regime.
A video has resurfaced on social media, where then-senator Joe Biden, speaking at a Senate Foreign Affairs Committee meeting in 1998, say he suggested bombing the peaceful city of Belgrade and sending American pilots to destroy all the bridges on the Danube in 1999.

https://sputniknews.com/20220317/re...rade-in-nato-op-in-yugoslavia-1093953765.html

ratni zlocinac Bajden
 
To bese ona debela vreca gomana?

Та врећа је победила и ја сам сад са његове стране
и његова дела величам !

Е, а да сам га видео 1992. на ратишту кад сам бранио СФРЈ
пуцао бих у њега.

Ето шта ти је живот.

Саветујем ти да пређеш на мој начин размишљања,
наравно, ако си Србин.
 
Не заборавимо никада овај страшни и срамни злочин, почињен пре 18 година над нашим многострадалним народом на КиМ,
FOEJreAWQAMvwBm
 
Та врећа је победила и ја сам сад са његове стране
и његова дела величам !

Е, а да сам га видео 1992. на ратишту кад сам бранио СФРЈ
пуцао бих у њега.

Ето шта ти је живот.

Саветујем ти да пређеш на мој начин размишљања,
наравно, ако си Србин.

Шта је победио?

Цео живот се бавио политиком, дошао до краја, а политичка заоставштина му је катастрофа.
 
Шта је победио?

Цео живот се бавио политиком, дошао до краја, а политичка заоставштина му је катастрофа.

Његова, Туђманова, Алијина идеја
"разбити Југу по националним шавовима и поделити" је победила,
ниси прометио ?

А он за своју идеју одлежао здрав и прав 12 година робије ... Еееј, поштуј то !

Заоставштина ?
Па живимо је, рођаче !!!
 
Заоставштина ?
Па живимо је, рођаче !!!

Да, живимо је. Ту се слажем са тобом.

Али, као што рекох, његова политичка заоставштина је катастрофа.

Кад се окрене иза себе, једино што је створио јесте мутант криминална организација коју зовемо СНС.

Он је политички отац Александра Вучића, и сноси свој део кривице за оно у шта је Вучић претворио Србију.

Другу политичку заоставштину нема.

Ускоро му се и странка гаси, имају 1,5 %, а млађани Александар нема очеву харизму, тако да је од тих 30-40 година бављења политиком, вечито у другом плану, се свело на једно велико НИШТА (осим што је добио нежељено политичко чедо које данас зовемо СНС).
 
Да, живимо је. Ту се слажем са тобом.
...

Види,
ја сам у хороскопу јарац
и једном су ми објаснили да су јарци лојални постојећој власти.

Дакле, ја сигурно нећу рушити ништа
за шта се мој народ одлучио.
(ја никада не идем на гласање)

Ако је то шешељизам - ја га бар нећу рушити,
а ако могу и налазим и најмањи разлог - подржаћу га !

А да га рушим - јок ! :nono3:
 
Nacizam vlada zapadom - nema pravde za srpske zrtve. Pri tom Srbi i Srbija ni na koji nacin nisu ugrozavali SAD.
Da u Srbiji vladaju rodoljubi i pravdoljubivi ljudi ovo bi bio dovoljan dokaz da zločinca bajdena optuže za taj zločin ...

Objavili? Ovo smo svi videli; ima i na YouTubu.
lažeš, sada ima, jer je to zaharova postavila ...
 

Back
Top