Rusi masovno u egzilu u Beogradu

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.648
Ne.Lavov je ružan grad.

Историјски центар Лвова се налази на списку светске баштине Унеска, а ти дајеш овакав коментар????

Istorijski centar Lavova se nalazi na spisku svetske baštine Unesko-a. Sačuvan je značajan deo arhitektonskih spomenika iz perioda XIV—XVII veka. U centralnom delu grada 2000. godine bilo je 960 (od kojih je 95% bilo stanova), od kojih je 625 bilo u nezadovoljavajućem stanju[48].

https://sr.wikipedia.org/sr/Lavov#Arhitektura

1920px-%D0%94%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86_%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%BA%D0%B8%D1%85.jpg

LUSJE

Stara legenda
Poruka
87.872
Историјски центар Лвова се налази на списку светске баштине Унеска, а ти дајеш овакав коментар????

Istorijski centar Lavova se nalazi na spisku svetske baštine Unesko-a. Sačuvan je značajan deo arhitektonskih spomenika iz perioda XIV—XVII veka. U centralnom delu grada 2000. godine bilo je 960 (od kojih je 95% bilo stanova), od kojih je 625 bilo u nezadovoljavajućem stanju[48].

https://sr.wikipedia.org/sr/Lavov#Arhitektura

1920px-%D0%94%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86_%D0%9F%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%BA%D0%B8%D1%85.jpg
Kad sam ja bila,grad je bio prljav i pun smeća,Puno pijanih ljudi koji spavaju usput

To je bilo pre 27 godina.
Železnička stanica je bila lepa,aerodrom katastrofa

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.567
Одушевљавају ме овакве "вести"...био један човек, нема име и презиме али будите уверени да је истина све што кажемо да је рекао.
Па то више не пролази ни у трећем основне...
Zbog čega je potrebno ime i prezime? Da bi kagebejci kojih ovde ima dosta pravili čoveku problem? Neki se baš mnogo prave naivni i nevešti.

Slavan

Domaćin
Poruka
4.141
Рекао сам већ раније, да свуда примећујем Русе, на улици, у превозу, у тржним центрима (последња три-четири пута када сам био, сваки пут сам чуо руски).

Обилић

Iskusan
Poruka
6.186

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.231
Prvo treba da stvore uslove za beli karton da bi kupili

Govorim o kupcima oko 120000
Evra.
Kupuju i mesoviti parovi
Neki cekaju da budu zaposleni duže od 6 meseci,zbog kredita
Na pr Ukrajinci traže Zemun.

što zemun hmm austrougarska
Poruka je automatski spojena:

ili beze rusi od ukropskih terorista?

viđen UA džip u bg mada nebitno

Jadan normalni dio ruskog naroda, sikaniran i progonjen od strane kratkonogog jazavca iz Kremlja ipak je pronasao toplinu doma koji ce ga primiti.
Srbija gospodina predsjednika Aleksandra Vucica ima srce za one najpotrebitije.

ne znam kako im se sviđa
ovih dana kad god prošetam čujem bar 1 ruski :)

teoretskimožda nisu rusi nego npr ukrainci a možda nije ni ruski :zcepanje:
imaju valjda telegram grupu

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.231
Jadan normalni dio ruskog naroda, sikaniran i progonjen od strane kratkonogog jazavca iz Kremlja ipak je pronasao toplinu doma koji ce ga primiti.
Srbija gospodina predsjednika Aleksandra Vucica ima srce za one najpotrebitije.

ok nije svejedno da im se tu okolo šeta NATO i instalira rakete na 4 min, nešto kao kubanska kriza. tj ne može se reći da nemaju situaciju nekakvu

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.105
ok nije svejedno da im se tu okolo šeta NATO i instalira rakete na 4 min, nešto kao kubanska kriza. tj ne može se reći da nemaju situaciju nekakvu
Куба због свог слободног избора да сарађује са киме хоће... и после 60 година трпи санкције (иако су све стране ракете су одавно однете са острва).
Не видим уопште сврху свега тога.

Поготово што смо у западној кинематографији видели само о Куби, а """""случајно""""" смо прескочили да видимо да је то био одговор СССРа на постављање Нато ракета у Турској.
Те прве су у тишини повучене, у тишини на захтев Америке, а о кубанским су се раструбели на сав глас. Требало је и то друго завршити у тишини. Пропагандна грешка СССРа.

Колико људи на западу зна да је Кубанска криза у ствари одговор на агресивност запада? Један у хиљаду или мање?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.231
Куба због свог слободног избора да сарађује са киме хоће... и после 60 година трпи санкције (иако су све стране ракете су одавно однете са острва).
Не видим уопште сврху свега тога.

Поготово што смо у западној кинематографији видели само о Куби, а """""случајно""""" смо прескочили да видимо да је то био одговор СССРа на постављање Нато ракета у Турској.
Те прве су у тишини повучене, у тишини на захтев Америке, а о кубанским су се раструбели на сав глас. Требало је и то друго завршити у тишини. Пропагандна грешка СССРа.

Колико људи на западу зна да је Кубанска криза у ствари одговор на агресивност запада? Један у хиљаду или мање?

da l rusija zna da se mi ovoliko sekiramo oko nje

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.105
misliš ne dižu ili dižu?
Ми имамо гас од 270 долара, Немци су на 450 или тако нешто, Пољаци на 500...
Бугари и Мађари имају скупље од нас.

Као што видиш, географија не игра никакву улогу.

Најјефтиније имају Белоруси.

Све наведене цене важе до неке количине протока. После тога се купује по стварним тржишним условима, какви год да су (читај - ове зиме смо део гаса платили папрено... једнако као и цела Европа).

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.231
Ja se ne sekiram.
Posto radim nekretnine,mislim da bolje od ostalih znam da li Rusi kupuju ili ne kupuju u BG stanove .
Meni su interesantni kao klijenti.
A iskreno mislim da mi treba da gledamo sebe
Onaj kome je žao Rusa,pusku u ruke i na front,nek ih brani.

a što su posebno interesantni kao klijenti, zar nisu svi klijenti isti?
i kako kupuju rusi i od kada, da li ima i ukrajinaca npr

front se širi van bukvalnog fronta mislim... većina nije baš obučena da ide u rat prosto ne ume

Па колико купују, је ли повећана потражња последњих месеци?

ovi što su pobegli su valjda uglavnom iznajmili

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.