Rusi hoće Tomu Nikolića: Pozadina kandidature za predsednika!

zaeban Bajcetinac
pustio aber5 po selu
i sad gleda sta se radi
a on secka prsutu pijucka
rakijicu od 18,5 gradi
nabada prevreo sir
i
smeska se..i da
slusa SMAK i Sumadijski bluz..

Toma ne slusa rockere nego slusa ruske pjesme koje su bolje od rockera. Rusi vole Tomu zato sto Toma voli Ruse i zeli Rusiju odvesti ka Rusiji. Rusija se brine za Srbiju da ne ode na Zapad. Rusi zele Srbiju jer Srbija je primamljiva za Rusiju koja zeli da uspostavi suverennitet nad Srbijom. Moskva je oduvijek zeljela Srbiju i od Srbije trazi poslusnost. Putin kad je mogao da uzme Krim moci ce da uzme i Srbiju.
 
Tomica je stari roker..Smak obozava to mu generacija..i odlikovao ih na sretenje
a to da slusa ruse..slusa ih:)

- - - - - - - - - -



to oni isti sto vama siposima kazali..tisina da niste pisnuli..jel ti??

Bolje je da slusa ruske pjesme a narocito pjotra matrjoniceva. Pjotr snima patritoske pjesme i velica Rusiju kroz svoje pjesme. Rusija je jedna jaka zemlja koja je draga muslimanima koji zele da zive u sjeni Rusije koja je pokazala svijetu kako se rjesava muslimansko pitanje u Rusiji. Danas je Cecenija razvijena zemlja i ima dosta Dzamija u kojima se muslimani klanjaju i velicaju Allaha koji je jedini Gospodar. Putin postuje muslimane a nadam se da ce i Nikolic postovati muslimane koji zele da zive u jednoj skladnoj Srbiji koja ce se okrenuti Rusiji koja podrzava Palestinu kao neovisnu drzavu.

- - - - - - - - - -

 
zaeban Bajcetinac
pustio aber5 po selu
i sad gleda sta se radi
a on secka prsutu pijucka
rakijicu od 18,5 gradi
nabada prevreo sir
i
smeska se..i da
slusa SMAK i Sumadijski bluz..

Pijucka Tomovacu i baca bombice....:hahaha:

nikolicbombe.jpg
 
Čedomir Jovanović: Rusi stoje iza Nikolića i njegove kandidature!


cedomir-ceda-jovanovic-650x439.jpg



U prethodnih pet godina, Nikolić je bio oslonac ruskih interesa u zemlji i neko ko je svojim ponašanjem bio prepreka ne za Vučića, nego za čitavo društvo kazao je lider LDP.

Nikolić ima pravo da se kandiduje za predsjednika Srbije, samo bi bilo pošteno da, za razliku od većine kandidata koji su to prije njega uradili, kaže koji su motivi uticali na tu odluku i šta je cilj njegove kandidature? – pita se Čedomir Jovanović u intervjuu za Fonet.

– Jasno je da se on na taj korak odlučio, prije svega, nezadovoljan činjenicom da je ostao bez Vučićeve podrške i podrške stranke koju je zajedno sa Vučićem pravio, ali je meni mnogo važnije ono na šta sam ukazivao sve vrijeme i za šta nije bilo dovoljno sluha u zemlji – krugovi koji su takođe uticali na Nikolića, mislim presudno. Prije svega, oslonac za ovakvu odluku vidim u Moskvi, u činjenici da nikada do sada predsjednik Srbije nije biran bez velikog uticaja Moskve na taj izbor, čak i 2000. godine nije bilo moguće da Koštunica stupi formalno na dužnost predsjednika prije nego što je u Beograd došao Lavrov i tako nešto omogućio – kazao je Jovanović.

http://saff.ba/cedomir-jovanovic-rusi-stoje-iza-nikolica-i-njegove-kandidature/#.WKbgPHZvkaU
 
Molim vas nemojte pustati te rokere jer oni su krivci za raspad Jugoslavije jer su vaspitali omladinu da slusaju Zapadnjacku muziku a da rusku muziku ostave. Ruska muzika je najbolja i treba se slusati samo ruska muzika koja ce biti dobra i slatka. Jedina Srpkinja koja iskreno voli Ruse je Ivana Zigon koja je sve dala za Rusiju. Rusija je zato u srcu svih Srba koji vole Rusiju i rusku pravoslavnu crkvu. Muslimani takodjer vole Rusiju jer Ramzan Kadirov je postovan u Novom Pazaru i on je dokaz kako se treba voljeti svoja domovina.
 
Molim vas nemojte pustati te rokere jer oni su krivci za raspad Jugoslavije jer su vaspitali omladinu da slusaju Zapadnjacku muziku a da rusku muziku ostave. Ruska muzika je najbolja i treba se slusati samo ruska muzika koja ce biti dobra i slatka. Jedina Srpkinja koja iskreno voli Ruse je Ivana Zigon koja je sve dala za Rusiju. Rusija je zato u srcu svih Srba koji vole Rusiju i rusku pravoslavnu crkvu. Muslimani takodjer vole Rusiju jer Ramzan Kadirov je postovan u Novom Pazaru i on je dokaz kako se treba voljeti svoja domovina.

slusaj drkosu vas turbo folk i zurle i semsini juzni vetrovi su razjebale SFRJ..
 
slusaj drkosu vas turbo folk i zurle i semsini juzni vetrovi su razjebale SFRJ..

Juzni vetar je vaspitavao omladinu da slusaju pravu muziku a to je islamsku muziku koja je dobra i vesela. Ja kad cujem one rokerske gitare odmah zatvaram usi. To para usima i nije prijatno slusati. Ta Zapadnjacka muzika je doprinjela raspadu omladine koja je pocela da nosi duge kose. Sa tim se mora prestati i mora se Srbija kulturno okrenuti Rusiji i ruskim pjesmama. Rusija je jedno zlato koja cuva svoju kulturu. Rusija nikada nije slusala zapadnu muziku i to je dobro jer Rusi su ostali cistog razuma a juzni vetar je spasao omladinu droge koja se sirila zahvaljujuci rokerima.
 
Juzni vetar je vaspitavao omladinu da slusaju pravu muziku a to je islamsku muziku koja je dobra i vesela. Ja kad cujem one rokerske gitare odmah zatvaram usi. To para usima i nije prijatno slusati. Ta Zapadnjacka muzika je doprinjela raspadu omladine koja je pocela da nosi duge kose. Sa tim se mora prestati i mora se Srbija kulturno okrenuti Rusiji i ruskim pjesmama. Rusija je jedno zlato koja cuva svoju kulturu. Rusija nikada nije slusala zapadnu muziku i to je dobro jer Rusi su ostali cistog razuma a juzni vetar je spasao omladinu droge koja se sirila zahvaljujuci rokerima.

svaki intelektualni i obrazovni nivo slusa odredjenu vrstu muzike
da ti pojasnim
nepismeni i polu pismeni slusaju semsu
oni sa osnovnom slusaju folk
srednjoskolci gimnazijalci slusaju rok
studenti dzez a operu i balet slusaju i gledaju akademski gradjani
e a ti se pronadji gde si..
 
Nisu Rusi nego jedan covek , najveci protivnik Srba zeli da nas rasturi: pogadjajte samo jednom ko je on? (ko pogodi vodim ga na pivo)
Soros naravno. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Toma ne slusa rockere nego slusa ruske pjesme koje su bolje od rockera. .
A zasto je onda Toma isao na koncert Deep Purple? :roll:
 
Када видим ко напада Николића дође ми да из ината дам глас Томи.

Ono sta se desilo u Crnoj Gori desice se i u Srbiji uz Vucica ce biti bosnjaci,siptari,rvati,madjari,bugari prodane srpske duse a onda ode Kosovo i Metohija,Republika Srpska,Vojvodina,srbi ce biti manjina koja ce da bezi iz zemlje,pohapsice sve one koji im se suprostave Srbija ce biti nato clanica.
 
Soros naravno. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

A zasto je onda Toma isao na koncert Deep Purple? :roll:

Toma ce pozvati Pjotra Matrjonniceva na koncert u Beogradu. On ce mu dati ordenje i bitce jako postovan u Srbiji. Da nije bilo rokera ne bi se omladina pokvarila nit bi pukao rat. Muslimani se ne boje Rusije jer Rusija je dala gomilu prava muslimanima i muslimani iz Srbije zzele isti status kao i muslimani iz Rusije. Rusija ce savjetovati Srbiju kako da sse ophodi prema muslimanima. Ramzan Kadirov je postovana licnost kod muslimana i on je spasio muslimane iz Cecenije genocida. Sada Ceceni zive jedan skladan zivot koji je za pohvalu.
 
svaki intelektualni i obrazovni nivo slusa odredjenu vrstu muzike
da ti pojasnim
nepismeni i polu pismeni slusaju semsu
oni sa osnovnom slusaju folk
srednjoskolci gimnazijalci slusaju rok
studenti dzez a operu i balet slusaju i gledaju akademski gradjani
e a ti se pronadji gde si..

Ja slusam Semsu i Kemala Malovcica. Kemal kad pusti glas kao hodza sa minare. Kemal je prvi pjevac koji se osmjelio da pjeva kao hodza i da ga nazivaju hodzom koji pjeva pjesme. Mene trnci hvataju kad slusam juzni vetar. To je najbolji ansambl svih vremena. Ja ne slusam Smak ali slusam juzni9 vetar koji promovise islamsku muziku.
 
Ja slusam Semsu i Kemala Malovcica. Kemal kad pusti glas kao hodza sa minare. Kemal je prvi pjevac koji se osmjelio da pjeva kao hodza i da ga nazivaju hodzom koji pjeva pjesme. Mene trnci hvataju kad slusam juzni vetar. To je najbolji ansambl svih vremena. Ja ne slusam Smak ali slusam juzni9 vetar koji promovise islamsku muziku.

bravo care sve si kazao..bolje od mene..
samo ti hodzu slusaj i uzivaj..i ne mesaj se u moju muziku..u tvoju se garant mesati necu
 

Back
Top