Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..pa ja bi mogla sto se godina tice gde god hocu do policijskog casa, ali me strah da negde nesto ne zapatim nedajboze, ipak sam ja onkoloski pacijent sa metastazom na plucima, zbog toga i ne izlazim nigde...rado bi ja izasla bar neki krug oko zgrade ali nisam pametna da li da rizikujem ili sedim mirna u kuci...
Bolje ti je da se pričuvaš, jasno je da će naredni period biti sve rizičniji za ljude sa i inače lošim zdravljem.
 
Ko je zdrav i jak može i da prozuji, da bude slobodniji, eto danas sam sreo nekog poznanika iz kafane, sedi ispred marketa i šiba pivce sam samcit, navikao, a kafana ne radi, jeste u godinama, ali ne plaši se, kanda je zdraviji čovek i misli da nije u opasnosti, da mu se pozavidi ako je skroz OK. A ostali koji su roviti se moraju pripaziti.
 
..to mi je i cerka rekla da radim...a mene sve strah da na obuci nesto ne unesem u kucu, mada mogu da se obujem i izujem ispred vrata, pa da isprskam patike asepsolom i drzim ih na terasi do sutradan...mogu ja i nekoliko puta uz te stepenice....mislis da bi smela ovako kako sam rekla?
Naravno. Stavi masku ako ti je psihološki lakše ipak si u zatvorenom prostoru, patike isprskaj ili razblazenom varikinom 1:25 ili hlorom, asepsol ne ubija virus, ali svakako izbaci patike na terasu jedno dva sata, operi ruke lepo posle i tako možeš i par puta dnevno tako. Dva sprata prvo pa posle kako možeš i koliko.
ja se spremam da pocenem sa trčim u zgradi od prizemlja do 6tog.
 
Naravno. Stavi masku ako ti je psihološki lakše ipak si u zatvorenom prostoru, patike isprskaj ili razblazenom varikinom 1:25 ili hlorom, asepsol ne ubija virus, ali svakako izbaci patike na terasu jedno dva sata, operi ruke lepo posle i tako možeš i par puta dnevno tako. Dva sprata prvo pa posle kako možeš i koliko.
ja se spremam da pocenem sa trčim u zgradi od prizemlja do 6tog.
..pa nemam ni varikinu ni hlor.....ovo je jedino sto imam i malo alkohola za ruke....imam i ono za prozore, ne znam neko rece da i to moze za nesto da posluzi...i sanitar obican nije domestos od toga hocu da se ugusim pa ne kupujem...
 
..pa nemam ni varikinu ni hlor.....ovo je jedino sto imam i malo alkohola za ruke....imam i ono za prozore, ne znam neko rece da i to moze za nesto da posluzi...i sanitar obican nije domestos od toga hocu da se ugusim pa ne kupujem...
Ja sam Domestos kupila posle sto godina jer znam da on jede malu decu, sa njim perem ispred vrata znaci hodnik. I to sam počela prekjuče da se ne baci kad već imam :-)
To za prozore možeš da koristiš za ravne površine sve tipa neki radni pult itd ali to ne ubija virus.
varikine ima da se kupi i nije skupa pa ko ti nabavlja seri se da mu kažeš. Razblazi se najbolje u prskalicu i možeš obuću ali pazi samo djonove, možeš kvake, ja sam sada u napadu ludila obrisla sve dugmiće u liftu sa rim i kvaku od lifta..
mislim to ne radim ja nego živci.
 
..pa nemam ni varikinu ni hlor.....ovo je jedino sto imam i malo alkohola za ruke....imam i ono za prozore, ne znam neko rece da i to moze za nesto da posluzi...i sanitar obican nije domestos od toga hocu da se ugusim pa ne kupujem...
Bio je neki tekst u kojem je pisalo da obuća nije kritična, eventualno vrhovi cipela...a ti turi cipele u najlon kesu, veži, boli te uvo, malo da promrdaš...zalepi žvaku komšiji koji te nervira na zvono i šturni....haah..malo se zabaviš, boli te uvo.. ( :
 
Ja sam Domestos kupila posle sto godina jer znam da on jede malu decu, sa njim perem ispred vrata znaci hodnik. I to sam počela prekjuče da se ne baci kad već imam :-)
To za prozore možeš da koristiš za ravne površine sve tipa neki radni pult itd ali to ne ubija virus.
varikine ima da se kupi i nije skupa pa ko ti nabavlja seri se da mu kažeš. Razblazi se najbolje u prskalicu i možeš obuću ali pazi samo djonove, možeš kvake, ja sam sada u napadu ludila obrisla sve dugmiće u liftu sa rim i kvaku od lifta..
mislim to ne radim ja nego živci.
..ja sam se jednom za dlaku ugusila od domestosa i to vise ne kupujem, cak je i onaj savo slican njemu uzasno jak....pa vidi ja ne msilim da treba da dezinfikujem radnu povrsinu u kuhinji jer meni niko ne dolazi i niko mi nije ni kad su dolazili sunjao po kuhinji....sad bukvalno niko niti idem niti mi ko dolazi...odrzavam kucu normalno kao i do sada, samo malo cesce usisavam, eto 3x nedeljno umesto 2 i to je to...pa jedino da naprskam peskirce ispred vrata varikinom pa da tu obrisem obucu pre nego sto se izujem...ali bukvalno se ne secam kad sam se izula u kuci, uvek ispred vrata pa tu obucu u ruke a na noge kucne papuce...to sto skinem na peskirce u kupatilu :) poludis kad si sam to je definitivno :lol:
 
..nemam pojma da postoji domestos koji ne smrdi....ovo mi je skroz novo....
Ovaj...
8866805776414.png
 
Ebg bata Đole i druge tako napuše, i ja sam tako fasovao par puta :), nervozni su i prodavci, nije ni njima lako, opterećeni su skoro kao medicinari, i uplašeni, i premoreni, i sve, navalila je masa u kupovinu, nemaju ni predaha, a svaki dan se izlažu zlu. Strah i umor i od najpitomijeg i najljubaznijeg čoveka mogu da naprave neman. :)
Ma trebo sam joj kazem ne brinite ja sam vec prelezo a i samo do 2 znam da brojim
 
Nemam ja pojma šta taj Domestos ima ili nema, ne pratim ga na Instagramu, nije mi prijatelj na Fejsu, ja samo znam da ne smrdi, pa sa njim ribam, zadovoljna sam kako čisti, a što se ostalog tiče, nisam odavle...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top