Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene samo uhvati teskoba, anksiozni napad, gušenje i sve tako te čarolije.
Bar da se istresem na žmua pa da mi bude lakše, ali avj :((((
Tu anksioznost ja bas ne umem da prepoznam.
Posto sam po prirodi plasljiva i puna strahova.
Ali kad ih osetim, strahove, momentalno palim neku lampicu. Strasno mi je bilo npr.u putu kad smo dolazili, teska panika pri svakom obilasku vozila i preticanju(nasem ili tudjem) odvratno.

A kad si pomenula gusenje.
Mm u toku sna ima momente, o kojima mi je pricao, a proslu noc sam i videla, samo se digne i kao da nema vazduha, ne moze da dise, par sekundi i onda prodise. Uzasno. A ne znam kako da ga nateram da ode kod dr?

Ps. Ja se istresem na muza ili bilo koga bliznjeg al mi ne pomogne. :aha:
Sad sam resila da se istresam na one koji su zasluzili, bar nesto da radim kako treba :lol:
meni je od prosle godine pms jeziv i postaje sve jeziviji i anksioznost o kojoj lunja prica, do te mere da tih dana pomislim da cu odmah sutra po strucnu pomoc i nervoza i bes i tuga i strah, znaci straubalno plus glavobolje na koje nista ne deluje
uz to su mi se prosle godine uzhebali hormoni zbog svega i tada je sve to i pocelo u ovom obliku, sada imam nedostatak progestreona i dobih neke tablete hormonske od kojih se jezim
ali kaze dr samo 3 meseca
nadam se da je tako iskreno jer ovo je je zi vo
A sto se bojis progesterona?
Ako analize kazu da ti treba uzimaj ga.
Ne igraj se sa hormonima.



****** te maka :lol:
Ima i ja maku da uzmem.
Nasmejala si me
I love you :heart:
 
Tu anksioznost ja bas ne umem da prepoznam.
Posto sam po prirodi plasljiva i puna strahova.
Ali kad ih osetim, strahove, momentalno palim neku lampicu. Strasno mi je bilo npr.u putu kad smo dolazili, teska panika pri svakom obilasku vozila i preticanju(nasem ili tudjem) odvratno.

A kad si pomenula gusenje.
Mm u toku sna ima momente, o kojima mi je pricao, a proslu noc sam i videla, samo se digne i kao da nema vazduha, ne moze da dise, par sekundi i onda prodise. Uzasno. A ne znam kako da ga nateram da ode kod dr?

Ps. Ja se istresem na muza ili bilo koga bliznjeg al mi ne pomogne. :aha:
Sad sam resila da se istresam na one koji su zasluzili, bar nesto da radim kako treba :lol:

A sto se bojis progesterona?
Ako analize kazu da ti treba uzimaj ga.
Ne igraj se sa hormonima.




****** te maka :lol:
Ima i ja maku da uzmem.
Nasmejala si me
I love you :heart:
cile i ti i tvoj muz ste u opasnom stresu, zato imate takve reakcije
morate da usporite i da pronadjete ventil da bi dugo trajali vasoj deci
nije posao kod mene u pitanju
juce sam zvala svog ex jer mi je on najbolji prijatelj i najveci oslonac ispricala sam mu sta se desilo i samo sam mu rekla da ga molim da se cuva i vodi racuna o sebi jer nas dvoje smo jedine osobe na ovom svetu koji smo oslonac nasem detetu i da ovde moramo da budemo namanje dok ona ne bude formirala svoju porodicu i ne bude imala nekog na koga moze u zivotu da racuna..a i posle toga
 
cile i ti i tvoj muz ste u opasnom stresu, zato imate takve reakcije
morate da usporite i da pronadjete ventil da bi dugo trajali vasoj deci
nije posao kod mene u pitanju
juce sam zvala svog ex jer mi je on najbolji prijatelj i najveci oslonac ispricala sam mu sta se desilo i samo sam mu rekla da ga molim da se cuva i vodi racuna o sebi jer nas dvoje smo jedine osobe na ovom svetu koji smo oslonac nasem detetu i da ovde moramo da budemo namanje dok ona ne bude formirala svoju porodicu i ne bude imala nekog na koga moze u zivotu da racuna..a i posle toga
Da.
Samo sto ja ne umem pronaci ventil a mm negira sve. Cuvenom “A zasto si ti pod stresom?!” :aha:

Dive,
Sta god da je, proci ce.
Prodje i zivot, i problemi i sve.
:zag:
 
proci ce zivot, a neko moze da ti se usere u njega jer eto tako
baš tako, meni se skoro desilo tako nešto i sad sam u takvoj neprilici da ne znam kako ću uopšte preživeti sledećih 12 meseci,
dobila sam jao izvini nisam znala, pa kad nisi znala što nisi pitala već donosiš odluke umesto mene i zatvaraš mi mogućnost da se izvučem samo zato što ti to možeš....
 
baš tako, meni se skoro desilo tako nešto i sad sam u takvoj neprilici da ne znam kako ću uopšte preživeti sledećih 12 meseci,
dobila sam jao izvini nisam znala, pa kad nisi znala što nisi pitala već donosiš odluke umesto mene i zatvaraš mi mogućnost da se izvučem samo zato što ti to možeš....
ja nisam dobila ni jao izvini
 
Primećujem da u današnje vreme ni muškarci ni žene podjednako, nemaju apsolutno nikakav kodeks niti osećaj za oblačenje. Masovno, bukvalno svuda (u firmama, državnim institucijama, na ulici, na aerodromu, u tržnim centrima...) se mogu videti i jedni i drugi identično obučeni - neki drljavi pamučni šorc, bela majica na bretele i neke grozne kućevne papuče koje izgledaju kao da su u njima prepešačili Albaniju. Bre, tačno smo kao neki cigani!
 
Kod nas u novm sadu ljudi ne idu tako obuceni.desi se naravno,ali je retko

Pa ne znam stvarno za Novi Sad, eto. Možda je tamo drugačije. Ja sam juče bio u Beogradu u agenciji za privredne registre. U sred Beograda. Uzeo onaj papir, njih 53 pre mene na redu. Od njih 53, sigurno 30 ih je obučeno kao da je sad sjahalo sa konja ili ide na plaštenje. Ne mogu da shvatim.
I to obezbeđenje koje ih pusti unutra mi nije jasno. Nema to "gospodone, gospođo" samo kažeš - Marš! Marš kući da se obučeš kao čovek pa onda dođi. Nego to ti je nekultura i aljkavost gde god se okreneš i onda valjda ljude više i briga.
 
Pa ne znam stvarno za Novi Sad, eto. Možda je tamo drugačije. Ja sam juče bio u Beogradu u agenciji za privredne registre. U sred Beograda. Uzeo onaj papir, njih 53 pre mene na redu. Od njih 53, sigurno 30 ih je obučeno kao da je sad sjahalo sa konja ili ide na plaštenje. Ne mogu da shvatim.
I to obezbeđenje koje ih pusti unutra mi nije jasno. Nema to "gospodone, gospođo" samo kažeš - Marš! Marš kući da se obučeš kao čovek pa onda dođi. Nego to ti je nekultura i aljkavost gde god se okreneš i onda valjda ljude više i briga.
s obzirom na to kakvim prevozom bez klime i otvorenih prozora ljudi moraju da se dovezu do apr-a, po kakvoj temperaturi napolju, po kako raskopanom gradu - super su obuceni
 
Pa ne znam stvarno za Novi Sad, eto. Možda je tamo drugačije. Ja sam juče bio u Beogradu u agenciji za privredne registre. U sred Beograda. Uzeo onaj papir, njih 53 pre mene na redu. Od njih 53, sigurno 30 ih je obučeno kao da je sad sjahalo sa konja ili ide na plaštenje. Ne mogu da shvatim.
I to obezbeđenje koje ih pusti unutra mi nije jasno. Nema to "gospodone, gospođo" samo kažeš - Marš! Marš kući da se obučeš kao čovek pa onda dođi. Nego to ti je nekultura i aljkavost gde god se okreneš i onda valjda ljude više i briga.
jeste, modnu policiju treba stavljat na te zadatke od presudnog znacaja za ovu zemlju, a ne mucene penzionere koji stoje pored vrata za 20 soma mjesecno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top