Rucni satovi

Nego , bitno je kako sat stoji na ruci , recimo meni se ovaj moj Breitling bas svidja
ima isto cenjenih satova koji mi se ne dopadaju , sta znam , dizajn im nije po mom ukusu :)

...vidi, imas razlicite dizajne za razlicite prilike...
Taj Breitling izgleda kicasto uz trenerku...dzaba sto je toliko para...

Upravo iz tog razloga svako ko ih voli, oma BAR 3 razlicita sata...
 
Ене мене браћо опет...Био сам у јаду пуко ајФон...Ал јбг..:Фестина је ту да утеши...гледах неке касио едифис сатове да купим брату за рођ...Ако имате неке сугестије??
 
Ене мене браћо опет...Био сам у јаду пуко ајФон...Ал јбг..:Фестина је ту да утеши...гледах неке касио едифис сатове да купим брату за рођ...Ако имате неке сугестије??

Мој предлог за поменуте моделе сатова,а највероватније и мој будући избор

http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-chronograph-watch-ef-558d-1avef-p99937966.html
 
Мени је Breitling некако сувише накићен,а овај који сам ја избацио ми делује најпристојније.Сасвим једноставно делује,па ми се вероватно зато и допао.

...Breitling prelazi ukategoriju luksuznih satova...zato danas mozemo sve vise vidjeti prisustvo zlata i dragog kamenja na njima.
Fin je...ali estetski ne vrijedi tih para...bar za mene...kao sto rekoh, moras ga prvo uzeti u ruku da vidis da li ti se svidja...

...apropo...onaj Edifence ti nije los izbor...
 
Е...'сте некад случајно чули за неку марку Viceroy.?..Имају неке мутне сатиће...Има у робној кући у Ужицу код мене једна продавница...супер баш...па ако је неко чуо...Онда Океј
Viceroy%20Mens%2047635-55.jpg

51wxJkMr9fL._SL500_SS500_.jpg

432055-55-G.jpg
 
...Breitling prelazi ukategoriju luksuznih satova...zato danas mozemo sve vise vidjeti prisustvo zlata i dragog kamenja na njima.
Fin je...ali estetski ne vrijedi tih para...bar za mene...kao sto rekoh, moras ga prvo uzeti u ruku da vidis da li ti se svidja...

...apropo...onaj Edifence ti nije los izbor...

Meni jako dobro stoji na ruci , cak sta vise rekao bih da ima i skupljih satova koji ne stoje tako dobro
Ovi ostali satovi mi izgledaju kao deciji ili previse sportski , ne dopada mi se to
 
ovaj BROJTLING je cca 5e kod camuga eventualno ako je ok replika maksimum 50 "ojra"
da ti ne pricam zasto i kako jer znas i sam, NISAM zavidan, ali sam alergican na sve "FAKE" stvari a pogotovu na objekte srcu drage kao sto su satovi.
mojne da nas palis da imas nesto sto nije to sto mislis da jeste...
svakako original ovakav Brejtling je jako lep.

GET FLY pozdrav od swatch i GA150 ljubi ga majka CASIO japanezer pravljen u kini pod licencom :D

viva le clockos bre :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top