Rucni satovi

Vrlo vrlo iracionalno pitanje .
Imam original Breitling koji uopshte nije jeftin .
Put me naveo u Shangaj i radi zezanja smo poshli na pijacu sa mesovitom robom ...
Da skratim prichu , kupim falc Breitling isti model ko moj originalni za 17 dolara ( 135 yuana ), i mozda sam mogao da se docenjkam za 100 yuana ( 12,5 dolara ) , ali me zdomrzelo ...
Eno ga radi najnormalnije ( automatic ) vec nekoliko godina usprkos shto kad sam ga kupio nisam mu dao prognozu da ce da tera vishe od mesec dana ...
Originalni Breitling je koshtao neshto oko 6.000 eura , i shta da vam pricam kad mi se jedan tipac nacrtao u kancelariju povodom oglasa za posao >>> kad gle... na ruci Breitling , normalno falc , jedino shto ga je preplatio u Bugarsku ,... platio ga 80 eura ...
Sada koja je paralela od originalnog Breitlinga od 6.000 eura do IWCa od 650.000 eura , i saznanje da ce falc ovog potonjeg opet u Kini biti samo 15 dolara . ( teshko ce iko da primeti razlikufalc/original , jer na Balkanu i shire niko nikada nece videti kako izgleda original ) ........................


IWC pretezno kupuje Werk-e od ETA koncerna. Samostalno rade jos samo Patek Philipe, Blanc Point i Franc Müller.
 
Овај се и мени свидео,али имам лоше искуство са Фестином што се видљивости тиче.Имам Фестину Ф16565 са црним бројчаником и могу рећи да се јако слабо види и при најмањем недостатку светла.Нешто ми говори да је и овде исти случај.

...nekidan odem da ga pogledam...ekstra...nije SAFIRNO staklo...sto mi se odmah nije svidjelo...ebi ga..¨.
Iako, jako lijepo izgleda...po mom ukusu...
 
Крагу'евац брате...навраћ'о сам до плазе...гледо неке сатиће...ви пуни ко брод

Има шта хоћеш.По мом мишљењу у ''Плази'' најјачи је ''Бомар''.Имају најбољу и најквалитетнију понуду.Поред њих имаш још пар радњи са сатовима-златаре ''Ђани'' и ''Томовић'',радња са "Time force" сатовима...можда сам неког изоставио,али ово је нешто што сам се из прве сетио

a tek chke kragujevachke

''Много је добро у град,има женске има све'' :)
 
Evo, svima bih preporucio :)
Breitling-Navitimer-Cosmonaute-2.jpg
 
lancelote ovo je malo previse i za kese a ne za sitnu boraniju kao mi...ali svakako jako lep sat :D
ja sam otkinuo na moj g*shock GA*150 i get fly swatch tako da mi je sve vreme sveta kuuuuuuuuuuuul bre :mrgreen:
 
Breitling je Breitling,али што кажеш ретко ко од нас обичних смртника може то себи да приушти.Ја планирам један Casio

http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-chronograph-watch-ef-558d-1avef-p99937966.html

lepo :)
Pa znam , zato sam i napisao da malo vise kosta
a sto je najbolje ovaj sat dobija na svojoj vrednosti sa godinama koje prolaze , tako da ja to gledam kao na dobro investiciju :)hehe
 
Vrlo vrlo iracionalno pitanje .
Imam original Breitling koji uopshte nije jeftin .
Put me naveo u Shangaj i radi zezanja smo poshli na pijacu sa mesovitom robom ...
Da skratim prichu , kupim falc Breitling isti model ko moj originalni za 17 dolara ( 135 yuana ), i mozda sam mogao da se docenjkam za 100 yuana ( 12,5 dolara ) , ali me zdomrzelo ...
Eno ga radi najnormalnije ( automatic ) vec nekoliko godina usprkos shto kad sam ga kupio nisam mu dao prognozu da ce da tera vishe od mesec dana ...
Originalni Breitling je koshtao neshto oko 6.000 eura , i shta da vam pricam kad mi se jedan tipac nacrtao u kancelariju povodom oglasa za posao >>> kad gle... na ruci Breitling , normalno falc , jedino shto ga je preplatio u Bugarsku ,... platio ga 80 eura ...
Sada koja je paralela od originalnog Breitlinga od 6.000 eura do IWCa od 650.000 eura , i saznanje da ce falc ovog potonjeg opet u Kini biti samo 15 dolara . ( teshko ce iko da primeti razlikufalc/original , jer na Balkanu i shire niko nikada nece videti kako izgleda original ) ........................

Ja fals ne bih nosio jednostavno , to je stvar u kojoj uzivas
a svaki iole znalac u satove ti vidi da li ti je breitling original ili ne , dovoljno je samo da ga malo zakrivi
i moj je kostao tako od prilike , ali original oko sestice
 
lepo :)
Pa znam , zato sam i napisao da malo vise kosta
a sto je najbolje ovaj sat dobija na svojoj vrednosti sa godinama koje prolaze , tako da ja to gledam kao na dobro investiciju :)hehe

...nece on dobitina vrijednosti vec ce je sacuvati...
A sto se tice tragova usljed koriscenja...sve se ispolira i zamjeni...poslije bude kao nov (:
 

Back
Top