Rostiljijada Part II

dakle ovako, svako da ponese po neko mesiste i lebac, prosli put preteklo mesa a falilo hleba. pivo je uvek dobrodoslo, vino ko voli, salata takodje (to je princezin sektor), valjda ima jos onih plast. casa i tanjira-kod koga su neka javi jel treba jos, i kisela voda-to se pije itekako.
prosli put ja nosila kolace ali nije pametno, svi se ozderu mesa pa nece slatko a i topi se. voce je ok, bar za gadjanje, zak dusho...
dakle, svako po neko mesiste i nesto za pice, a ja cu sutra da pojurim lensa ako je u bg. ako nije... pusenje ili zdravlje?
 
Plasticne case, viljiske i nozevi su kod Princeze. Ponece ona to i salatu, naravno (mozda joj i ja pomognem). Samo javite tacno vreme i mesto sutra i ako ikako moze na private, jer se ja vise gubim u svim ovim postovima! :wink:
 
dusice, mojne da crvenis... ja to ozbiljno mislim... :roll:

bigheart.gif
 
pozdravQ
nisma bas na forumu cesto u posl. vreme, hehehe
bicu brza... u vezi rostilja postignuto sledece:
jurim lensa za resetku, ako ga ne nadjem, g-rock svakako donosi jos jednu
princeza donosi salatu i plasticne case, tanjire i sl.
leiasw donosi hleb-rekli smo 3 minimum, ako guardian ovo vidi, neka prenese da kupe 4 (zavisno koliko ljudi bude)
ja donosim neki kolac, da se razumemo, nesto to moze da bude van frizidera
ko moze neka nadje ja pa ti, najbolje inco da sa njim ode i uhvate mesto od proslog puta, da se ne jurimo sa veselim porodicama
dakle, inco, znas celu pricu, dogovoreno je da sve bude u 12h jer je posle kasno, dok se spremimo i sve to...
za one koji ne znaju gde je tacno mesto, molim da neko od onih koji subili objasni ljudima kako i gde tacno da dodju.
vecina ima moj mob, ako nesto treba, posto, kao sto rekoh, ne postizem cesto na net ovih dana...

pozdrav, vidimo se u nedelju!
 
Ok... ja cu malo da sredim informacije:

DAKLE:

Datum: Nedelja, 21. Septembar, 2003
Vreme: 12:00
Lokacija: Kosutnjak (ja cu se dogovoriti sa nekim da mi tacno objasni kako se ide, pa cu nacrtati mapu ;)

Poneti: Neko meso (snicle, kobaje, ma sta god se moze staviti na rostilj) i neko picence.

Obavezno poneti: Lepo raspolozenje!

Poz.
 
Ok... ja cu malo da sredim informacije:

DAKLE:

Datum: Nedelja, 21. Septembar, 2003
Vreme: 12:00
Lokacija: Kosutnjak (ja cu se dogovoriti sa nekim da mi tacno objasni kako se ide, pa cu nacrtati mapu ;)

Poneti: Neko meso (snicle, kobaje, ma sta god se moze staviti na rostilj) i neko picence.

Obavezno poneti: Inca!

Poz.[/quote]
 
Anonymous:
Ok... ja cu malo da sredim informacije:

DAKLE:

Datum: Nedelja, 21. Septembar, 2003
Vreme: 12:00
Lokacija: Kosutnjak (ja cu se dogovoriti sa nekim da mi tacno objasni kako se ide, pa cu nacrtati mapu ;)

Poneti: Neko meso (snicle, kobaje, ma sta god se moze staviti na rostilj) i neko picence.

Obavezno poneti: Inca!

Poz.
:oops: promakla prijava :oops:
 

Back
Top