Рогозин: "Пустимо нека Младићу суди историја"

Onda ne spamuj više stručnjak :lol:

Moram pomislice ljudi da u ovoj Srbiji moze svako da IZNESE KLEVETU i da mu se niko ne suprotstavi !
Zasto je pobegao sa foruma ako mu je savest cista ili mu sef rekao da prekine diskusiju ! On nasao da prica ! Koliko je godina imao tada i gde je bio? Zbog takvih ljudi je Srbija ovde gde jeste ! NEVIN JE SVAKO DOK SE NA SUDU NE DOKAZE SUPROTNO ! I prvo nek vidi sebe i svoje ponasanje, pa ond nek komentarise ljude koje ni ne poznaje !
 
Moram pomislice ljudi da u ovoj Srbiji moze svako da IZNESE KLEVETU i da mu se niko ne suprotstavi !
Zasto je pobegao sa foruma ako mu je savest cista ili mu sef rekao da prekine diskusiju ! On nasao da prica ! Koliko je godina imao tada i gde je bio? Zbog takvih ljudi je Srbija ovde gde jeste ! NEVIN JE SVAKO DOK SE NA SUDU NE DOKAZE SUPROTNO ! I prvo nek vidi sebe i svoje ponasanje, pa ond nek komentarise ljude koje ni ne poznaje !

Ček samo da ga nadju u mišjoj rupi pa nek dokazuje svoje junaštvo nad Sarajevom ;)
Odo da lalam, i tebi preporučujem isto
 
Moram pomislice ljudi da u ovoj Srbiji moze svako da IZNESE KLEVETU i da mu se niko ne suprotstavi !
Zasto je pobegao sa foruma ako mu je savest cista ili mu sef rekao da prekine diskusiju ! On nasao da prica ! Koliko je godina imao tada i gde je bio? Zbog takvih ljudi je Srbija ovde gde jeste ! NEVIN JE SVAKO DOK SE NA SUDU NE DOKAZE SUPROTNO ! I prvo nek vidi sebe i svoje ponasanje, pa ond nek komentarise ljude koje ni ne poznaje !

Zasto sam ja pobjegao sa foruma? E moj glupi presretacu, da sam ja pobjegao sa 18 godina kada su me kretencine i najveci antisrbi poput Seselja, Karadzica, Mladica, Milosevica i ostalih govana otjerali u rat prouzrokovan njihovim bolesnim umovima ja se ne bi zalio, ovako nikome nije savjest cista, a ono sto mene razlikuje od tebe je to sto ja imam savjest a ti je NEMAS jer si probisvet.
 
Zasto sam ja pobjegao sa foruma? E moj glupi presretacu, da sam ja pobjegao sa 18 godina kada su me kretencine i najveci antisrbi poput Seselja, Karadzica, Mladica, Milosevica i ostalih govana otjerali u rat prouzrokovan njihovim bolesnim umovima ja se ne bi zalio, ovako nikome nije savjest cista, a ono sto mene razlikuje od tebe je to sto ja imam savjest a ti je NEMAS jer si probisvet.
Pa ako si 77.god. kako su mogli da te oteraju 91. u rat ? A i svako ko poznaje desavanja u SFRJ zna da su odluke o unistenju SFRJ donete van te zemlje !
 
U srpskom narodu ce ostati upamcen kao GENERAL. :super:

1140553558_0.jpg

u hrvatskom i bošnjačkom kao zločinac:thumbdown:
 
Pa ako si 77.god. kako su mogli da te oteraju 91. u rat ? A i svako ko poznaje desavanja u SFRJ zna da su odluke o unistenju SFRJ donete van te zemlje !

Joj ala si ti naivan pa to je strasno, ajde razmisli malo prije nego sto ista napises molim te. Ti poznajes desavanja u SFRJ? Vjerojatno si imao godinu dana kada je Seselj prvom prilikom na Radio Beogradu u okviru predstavljanja programa stranaka uoci prvih parlamentarnih izbora u SFRJ rekao kako su srpske zemlje od Grcke do Slovenacke granice i da ce na njih krenuti oruzijem da povrati djedovinu, aj ne seri molim te jer pojma nemas o istoriji ni o ratu o kome si samo cuo a sad tu palamudis.
 
Joj ala si ti naivan pa to je strasno, ajde razmisli malo prije nego sto ista napises molim te. Ti poznajes desavanja u SFRJ? Vjerojatno si imao godinu dana kada je Seselj prvom prilikom na Radio Beogradu u okviru predstavljanja programa stranaka uoci prvih parlamentarnih izbora u SFRJ rekao kako su srpske zemlje od Grcke do Slovenacke granice i da ce na njih krenuti oruzijem da povrati djedovinu, aj ne seri molim te jer pojma nemas o istoriji ni o ratu o kome si samo cuo a sad tu palamudis.

Koje si godiste ? Zasto ne odgovoris ?
 
Nije Mladic savrsen. Hbg, ziva dusa, i on pravi greske. Te greske treba otvoreno priznati.

Prvo, Nije dozvolio oslobadjanje Gorazda, vec se uplasio onih natovskih tutumraka.

Drugo, nije jos mnogo jace lupao po Sarajevu na svaku balijsku ofanzivu.

Trece, slusao je sludjenog Karadzica mesto da ga je nabio u sef jugobanke ispod Banjaluke.

Cetvrto, dodvoravao se sludjenim likovima iz JNA na pocetku rata i *****o protiv cetnika.

Za ovo gore moze i da mu se sudi, recimo. Ne znam sta bi mu se drugo moglo prebaciti.
 
Zasto moderatori ovo dozvoljavaju ?

To sto ti radis je krivicno delo !
inspektore.....ne dopada ti se pa bi da sudish, docicemo, valjda i do takvih sitnica, prvo da se sudi ratnim zlochincima, nadam se, da se kao *ljubitelj prava, slazesh?
Ne, krivicno delo je bilo poslati momke od 18 godina da ginu na ratistu zarad istog tog Mladica, Karadzica, Seselja, Milosevica i ostalog antisrbskog djubreta!
i pogibija gardista u kasarni na Topchideru.....to pokushavaju da pretstave kao samoubistvo ili ona druga josh gora verzija
 
inspektore.....ne dopada ti se pa bi da sudish, dococemo i do sitmica, prvo da se sudi ratnim zlochincima, nadam se da se kao *ljubitelj prava, slazesh?

i pogibija gardista u kasarni na Topchideru.....to pokushavaju da pretstave kao samoubistvo ili ona druga josh gora verzija

Seko jedini je Bog koji sudi !
 
UGROZAVANJE SIGURNOSTI član 138.1. Ko ugrozi sigurnost nekog lica pretnjom da će napasti na život ili telo tog lica ili njemu bliskog lica, kazniće se zatvorom do jedne godine.2. Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema više lica ili ako je delo izaz-valo uznemirenost građana ili druge teške posledice, kazniće se zatvorom od tri meseca do tri godine.

Nek se javi Mladić, lepo prijavi, a onda bude saslušan u svojstvu oštećenog. ;)
 
Poslednja izmena:
pojavljuje se masa ljudi sa amnezijom upravo perioda 90tih godina... Kako? Nem pojma, mora da postoji neko naučno objasnjenje... Imaju klasičnu odbranu taktikom krvne osvete koju su preuzeli od šipaca... Totalno ludilo, ovakvih postova pre nije bilo, valjda zato sto nije svako koristio komp.

Sto mene pitas pitaj njega ? On ovako vidi krvnu osvetu !
 

Back
Top