Rodžer Federer

Ko je najveći teniser svih vremena?

  • Roger Federer

  • Rafael Nadal

  • Pete Sampras

  • Novak Djokovic

  • Andre Agassi

  • Rod Laver

  • Bjorn Borg

  • John McEnroe

  • Jimmy Connors

  • Ivan Lendl

  • Boris Becker


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E da,pogledajte ATP listu,ako malo bolje razmislite,Federer nema potrebe da igra do Vimbldona,a mozda ni tad!Objektivno,niko od ovih tenisera nije toliko kvalitetan da poosvaja sve turnire,koji i ne nose ogroman broj poena...Pobednik Grand Slama nosi 1 000 poena,finalista 700 itd... A razlika je oko 3 300 poena izmedju njega i Nadala,a izmedju Nadala i Davidenka 1 900!!! Ne znam koliko poena nose Mastersi i ovi mali turniri,ali Roze cak i da ne igra ove godine tesko moze da izgubi titulu!!!!
 
Ili je onaj lik na TVu dao potpuno pogresan podatak,mada ne verujem...Sad na nekom ATP sajtu vidim da je ove godine Federer uzeo 200 poena,a Gonzales 140a obojica su ucestvovali samo na AO!!!Kako li se ovo boduje,cccc......
 
Gledao sam raspored meceva Federera za ovu godinu...Ljudi,koliko meceva...Ovaj covek nece moci sve ovo da postigne ako bude igrao kao do sada...Nema sanse da igra svih 9 Mastersa,jer svaki Masters-7 meceva,naravno,ako se stigne do finala sto ja od Rozea ocekujem svaki turnir :D :D Pa vi vidite...
 
Lana M.:
Hamburg i Pariz ce preskociti sigurno.A videcemo da li ce osvojiti Monte Karlo ili Rim...
Evo budi se navijac Rafe u Lani ;) Jedva cekam Monte Karlo,prosle godine mec je trajao 5 i po sati,da bi na kraju Federer posle 2 mec lopte izgubio!!!Mozes misliti kako je moj brat bio veseo a kako sam se ja razocarao....Pazi kad sam tokom meca stigao da dzogiram,da se istusiram,jedem,i da opet nista nisam izgubio koliko je trajao! :)
 
Hehehehe...Svi kazu Rolan garos...A to mu nije pravi naziv vec Roland Garos,po pilotu iz Prvog svertskog rata po kome je turnir i dobio naziv!Ni ja taj podatak nisam znao do skoro ;) A inace,prvo moram da viidm kako ce na onih 5 turnira na sljaci da igra Roze pa da procenjujem njegove sanse na French Openu....Mada opet,ocekujem finale sa Nadalom i pobedu Rozea :p
 
Srlesrle:
Hehehehe...Svi kazu Rolan garos...A to mu nije pravi naziv vec Roland Garos,po pilotu iz Prvog svertskog rata po kome je turnir i dobio naziv!Ni ja taj podatak nisam znao do skoro ;) A inace,prvo moram da viidm kako ce na onih 5 turnira na sljaci da igra Roze pa da procenjujem njegove sanse na French Openu....Mada opet,ocekujem finale sa Nadalom i pobedu Rozea :p
Ovo za Roland Garos prvi put cujem :shock: I ja se nadam Federer -Nadal finalu i pobedi Nadala :wink:
 
Uuuuuuuu to je on izjavio da ce da propusti jo pre par meseci!Boli ga briga,nece da sezamara za reprezentaciju,i to protiv Nadala,nema tu bodova,nesto posebno se to ni ne ceni,sto da igra...A covek se koncentrisao na prvo mesto,ali svih vremena!Igrao je za reprezentaciju do pre 2 godine,onda parotiv nas i to je to!Pomogao je koliko je potrebno da ostanu u eliti.Za ostalo nek se snadju :D
 

Back
Top