Federer i njegov biznis na stubu sramote

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
69.817

Federer na žestokom udaru zbog pohlepe: Ovo do sad nismo videli​

TENIS Autor: Vojislav Nedeljković
Foto: Ervin Monn / imago sportfotodienst / Profimedia
Foto: Ervin Monn / imago sportfotodienst / Profimedia
Francuski mediji kritikovali su Rodžera Federera zbog toga što brend "On", koji je delom u vlasništvu slavnog bivšeg tenisera, od kupaca zahteva previsoku cenu nakon što svoje proizvode izrađuje u Vijatnamu.

„Le Mond“ kritikuje poslovnu praksu Rodžera Federera i optužuje ga za pohlepu.
Naime, Federerova kompanija proizvode izrađuje u Vijetnamu, a u onlajn prodavnici kupci mogu da nabave patike „Cloudtilt Loeve“ za 470 evra, dok je njihova proizvodna cena svega oko 22 evra.


U objavljenom članku osuđuje se njegov brend. U kritikama teniske zvezde, francuski dnevnik se poziva na članak portala „K-Tipp“ od sredine januara ove godine, čija je tema bila visoke cene proizvoda brenda „On“.
„Njihovi postupci su u suprotnosti sa moralnim stavovima kompanije, koja u svojim izjavama ističe plemenite vrednosti, ljudska prava i društveni uticaj. Međutim, krojačice u Vijetnamu ne osećaju ništa od toga. Šta je sa činjenicom da se u medijima pojavljuju skromno, kada je njihovo rukovodstvo samo 2021. godine dobilo nagrade od skoro 18 miliona evra po osobi“, napisao je švajcarski dnevnik NZZ, koji je u svom članku citirao i „Le Mond“.
 
Mene Federer ne cudi.
Cudi me Jokic.Djeluje mi kao neko ko je svjestan da ima para koje mu nikada nece trebati.
I onda ga vidim da reklamira kladionicu.
I onda mi se Jokic zgadi i povratim.
Mislim da se tebi Jokic zgadi iz drugih razloga a ne zato sto reklamira Meredian. Verovatno ti se zgadio zato sto mu je godisnja zarada samo po ugovoru 52 miliona $, bez reklama. Hajde sto je od Merediana uzeo 2 miliona eura ali sto recimo od sajta hotels.com (u USA) uzme 5 miliona $, pa od kineskog proizvodjaca patika 361 (culi za njih?) jos 5 miliona na godinu, od Najkija za reklame po trznim centrima USA od kolektivnog ugovora tima jos 3-4 miliona itd.
Nakupi se te "sice", taman da zlobni narod u Srbiji pukne od muke.
 
Mislim da se tebi Jokic zgadi iz drugih razloga a ne zato sto reklamira Meredian. Verovatno ti se zgadio zato sto mu je godisnja zarada samo po ugovoru 52 miliona $, bez reklama. Hajde sto je od Merediana uzeo 2 miliona eura ali sto recimo od sajta hotels.com (u USA) uzme 5 miliona $, pa od kineskog proizvodjaca patika 361 (culi za njih?) jos 5 miliona na godinu, od Najkija za reklame po trznim centrima USA od kolektivnog ugovora tima jos 3-4 miliona itd.
Nakupi se te "sice", taman da zlobni narod u Srbiji pukne od muke.
Bogatiji sam od Jokica.
Ja imam vise nego dovoljno.I nikada ne bih reklamirao kockarnice i kladionice.
Ne znam zasto se ne reklamiraju i kokain i heroin?U istom su rangu sa kockanjem.Razaraju porodicu.
Mozda bi Jokic i ostali nasi velikani za dobre pare reklamirali i bijelo i zuto?
Ili tebe da angazujemo?
 
Bogatiji sam od Jokica.
Ja imam vise nego dovoljno.I nikada ne bih reklamirao kockarnice i kladionice.
Ne znam zasto se ne reklamiraju i kokain i heroin?U istom su rangu sa kockanjem.Razaraju porodicu.
Mozda bi Jokic i ostali nasi velikani za dobre pare reklamirali i bijelo i zuto?
Ili tebe da angazujemo?
Da, a on zivi u nesreci, nema porodicu i niko ga ne voli za razliku od tebe... ah, da, ti bi odbio i tih 60-tak miliona us$ koje on godisnje zaradjuje, ne treba ti jer si bogatiji.

Daj, ti nikad ne bi reklamirao kladionice dok ti to ne ponude ali bi reklamirao recimo Rubin ili Badel iako i oni proizvode proizvod koji jos brze razara porodice od kladionica. Reklamirao bi i Islamski dzihad iako oni kao ne ubijaju okolo.

Iz tebe progovara cista mrznja, cista zloba sitni covece.
 
Da, a on zivi u nesreci, nema porodicu i niko ga ne voli za razliku od tebe... ah, da, ti bi odbio i tih 60-tak miliona us$ koje on godisnje zaradjuje, ne treba ti jer si bogatiji.

Daj, ti nikad ne bi reklamirao kladionice dok ti to ne ponude ali bi reklamirao recimo Rubin ili Badel iako i oni proizvode proizvod koji jos brze razara porodice od kladionica. Reklamirao bi i Islamski dzihad iako oni kao ne ubijaju okolo.

Iz tebe progovara cista mrznja, cista zloba sitni covece.
Hvala Bogu da smo ja i ti + i -.
Sad ko je zloban treca osoba mora da ocjeni.
 

Back
Top