Rodžer Federer

Ko je najveći teniser svih vremena?

  • Roger Federer

  • Rafael Nadal

  • Pete Sampras

  • Novak Djokovic

  • Andre Agassi

  • Rod Laver

  • Bjorn Borg

  • John McEnroe

  • Jimmy Connors

  • Ivan Lendl

  • Boris Becker


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Lana M.:
Volim ja Federera,ali mi je malo drazi Nadal :wink: .Inace,finale je sutra u 09.30 po nasem vremenu...
Doooooooobroooooooo sad,mozda bi i meni bio da imam 16 godina ;) E hvala za informaciju....Znaci,pocetak u 9:30,kraj do 11..Odlicno,imacu vremena i za druge stvari tokom prepodneva hahaahaha :D
 
Bravo Roze! Majstor je pruzio dobar tenis iako je imao neispirativne protivnike na celom turniru.
Sta reci, videlo se da je za klasu iznad. Gonzales je recimo imao dobar rezultat u prvom setu, daleko bolji nego sto je njegova igra, naime, slabasan bekhend(ali opasan forhend), nije ga isao prvi servis, a sto je najgore napad mu je slab, puno puta se desilo da u izglednim pozicijama posalje loptu preblizu protivnika sto ovaj lako vrati. To nije pravi napad, morace jos mnogo da trenira. Federer recimo gadja same coskove i zato je najbolji.
Sve u svemu klasika, Rozeovi protivnici se naloze u prvom setu, a onda puknu skroz.
E, da, Gonzales i stenje kad udara :D
 
Garwor:
Bravo Roze! Majstor je pruzio dobar tenis iako je imao neispirativne protivnike na celom turniru.
Sta reci, videlo se da je za klasu iznad. Gonzales je recimo imao dobar rezultat u prvom setu, daleko bolji nego sto je njegova igra, naime, slabasan bekhend(ali opasan forhend), nije ga isao prvi servis, a sto je najgore napad mu je slab, puno puta se desilo da u izglednim pozicijama posalje loptu preblizu protivnika sto ovaj lako vrati. To nije pravi napad, morace jos mnogo da trenira. Federer recimo gadja same coskove i zato je najbolji.
Sve u svemu klasika, Rozeovi protivnici se naloze u prvom setu, a onda puknu skroz.
E, da, Gonzales i stenje kad udara :D
Hahahahaha,jeste ovaj stenje vise nego Nadal :) Ali mi nikako nije jasno da profi teniserima nije dobar bekhend,pa sta oni rade po ceo dan ako ne treniraju tenis? A da,bas klasika,ovaj ih malo pusti,malo gresi i oni pomisle da ca da ga dobiju...Mada bilo je dosta lepih poena,mora da se prizna,od obojice.A Roze pogadja linije da ne verujes...

JEDNO PITANJE : GDE IGRATE TENIS I KOLIKO PLACATE TERMINE???I NA KOJOJ PODLOZI?

Igra mi se,ali zima je pa ne mogu napolje...Pa da vidim cene u balonima...A mogu i one za napolje,pa uskoro ce prolece ;)
 
Garwor:
Ne eurosportu ima anketa 'Koliko ce meceva Roze Federer izgubiti ove godine, 0, 1, 2...'. Mozda su trebali da pitaju 'Koliko ce setova izgubiti'? :D:D:D
Daj nemoj zezati!!!! E to moram da vidim :) :D Realno,nijedan teniser do sada nije prosao sezonu da ne izgubi bar 3 meca!!! Mada,mozda je sada dosao red da se i to desi :)
 
rei_zulu:
Srlesrle:
He he he he.....Poredjenje je bas na mestu....A zna se ko je Dzordan.... :D[/QUOTE

samo podseca u smislu kako dominira ovom igrom ...jedan je majkl dzordan!
Dobro,naravno!!! Pa ja se i bavim kosarkom kao trener,Majkl je Majkl...:D :D Ali Roze je stvarno dominantan,pa kao Dzordan u kosarci ili Sumaher u Formuli! Ko jos...Tajger Vuds u gofu je jos toliko dominantan...Ne znam...Mozda jos i Valentino Rosi u moto trkama! Al ih nabrojah,ipak treba Rozeu jos par godina da stigne ove face :D
 
Rosi je posteno izgubio ovu sezonu od Haydena. Ali jedan je najdominantniji sportista, Sergej Bubka! Fischer je u sahu, pre nego sto je odustao bio neverovatno jak, mnogo jaci od konkurencije.
 
E jes,vala,kad si u pravu,u pravu si!!!!Ja sam skok s motkom voleo samo zbog njega i nacina na koji je ubijao sve redom.A najjace sto niko nije ni blizu njegovih rekorda, 6.14 napolju i 6.15 u sali,samo 4,5 skakaca je preskocilo 6,6.01,ovaj je za sve njih vanzemaljac!!!!
 

Back
Top