Quantcast

Riblja Čorba

Flea.RHCP

Primećen član
Poruka
543
Ribja Chorba :?: Pa dobar je to bend bio nekada ali u poslednje vreme izgubili su na kvalitetu pesama (muzika i tekst)Nema vise pesama kao sto su Nocas gubim mec,Neke su Zene pratile vojnike, Nazad u Vel.Prlj.Grad,pogledaj dom svoj angele...
I na koncertima vise forsiraju svoje nove pesme promovisu poslednje albume ali opet koncerti su im jako poseceni, ali Ok je ja volim Corbu

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.414
stare stvari, svakako.... ove nove ne mogu ni da prismrde starim hitovima...

Corba je jedna od vise domacih grupa koje obozavam, a koje su se u poslednje vreme totalno srozale... poput bajage, zabranjenog pusenja i sl. Svi oni su tu do neke 93-94` bili bogovi, a sada se smorim kada im cujem ove nove pesme na radiju...

Чупи НС

Aktivan član
Poruka
1.003
Ма Бора је цар, бар је био. Нервира ме то што је у последње време почео да се бави политиком, а његове песме постају комерцијала. Као што је неко рекао на другој теми о Чорби, она треба жари, они су бунтовници, па где је онај Бора који је завршавао у затвору због својих текстова и ком се забрањивали албуме!!! Омиљени албум немам, али песме су свакако Ало, Ајде бежи, Амин, Амстердам, Баба Јула, Бахнхоф, Боже, ЦЕЛУ НОЋ ТЕ САЊАМ, Црвена су дугмад притиснута, ДА ТО САМ ЈА; Данас нема млека, Деца цвећа, Децу ти нећу опростити, ДОБРО ЈУТРО, Драга не буди педер, ДУША НИЈЕ НА ПРОДАЈУ, Два динара друже, Дворска будала, Џиги Бау стори, Џукеле ће ме докусурити, ЕГОИСТА, Ево ти за такси, ГАстабајтерска 1 и 2, Где си у овом глупом хотелу, Глупости, Глуви телефони, Грешник под небеском капом, Хајде сестро слатка, ХЕЈ,ЋАЛЕ, Хлеба и игара, ИДИ САД, ЈА ЈЕ ГЛЕДАМ КАКО СПАВА, Јужна Африка '85, КАД ХОДАШ, Кад сам био млад, КАд ти се на главу сруши читав свет, Када падне ноћ, Каменко и Кременко, Кожи ко те љуби, КОПРИВА, ЛАко мушкарац, Људи, Љубав овде више не станује, Луд сто посто, Лупа бубањ звечи звечка, ЛУТКА СА НАСЛОВНЕ СТРАНЕ, Мајко, Мангупи вам кваре дете, Месара папак блуз, Миливоје ватрогасац, Минут Ћутања, МИРНО СПАВАЈ, Музичари који пију, На западу ништа ново, НАПОЉУ, НАзад у велики прљави град, не буди ме без разлога, НЕ СПАВАЈ ГОЛА, НЕ ВЕРУЈ ЖЕНИ КОЈА ПУШИ ДРИНУ, Небески народ, Нећу да те волим, Нећу да живим у блоку 65, Неке чудне материје, НЕКЕ СУ ЖЕНЕ ПРАТИЛЕ ВОЈНИКЕ, Немој срећо, немој данас, Несрећнице, није те срамота, НЕШТО ЈЕ ТРУЛО ДРЖАВИ ДАНСКОЈ, НОЋАС ГУБИМ МЕЧ, Одлазак у град, Око мене, Остаћу слободан, Остало је ћутање, Остало је ћутање, ОСТАНИ ЂУБРЕ ДО КРАЈА, Пацови, ПОБЕЋИ НЕГДЕ, Погледај дом свој ,анђеле, Позајмила је паре, ПРИЧА О ЖИКИ ЖИВЦУ, Продавница снова, Проклето сам, Прокоцкан живот, ПРОПАЛА НОЋ, Прошлости, Рапсодија у плавом, Распродаја бола, Рат је завршен, РЕКЛА ЈЕ, РОКЕНРОЛ ЗА КУЋНИ САВЕТ, САЧЕКАЈ, Сељачине, Слушај, сине, обриши слине, Снаге опозиције, Србин је луд, СРЕЋАН ПУТ, ПИШО МОЈА МАЛА, СУТРА МЕ ПРОБУДИ,Швалер, Свирао је Дејвид Бови, Тамна је ноћ, Тезга, Ту нема Бога нема правде, У два ће чистачи однети ђубре, ВЕРНО ПСЕТО, Ветар дува дува, Видиш да сам гадан кад сам тебе гладан, Врло, врло задовољан тип, З.Ј. Шпанац, Забела, Задњи воз за Чачак, Зашто куче арлауче, ЗАшто сам отишао блуз, Зпогом памети, ЗБОГОМ СРБИЈО, Зелена трава дома мог, Знам те, Звезда поткровља и сутерена. То би отприлике било то, мислим да сам овде навео неких 90% Чорбиних песама. Волео бих да се сада јави гост који га је тако напљувао и да каже колико овде набројаних песама зна. Што се тиче најбоље групе, поред Чорбе ту је још и Пушење.

Чупи НС

Aktivan član
Poruka
1.003
Лепо је што се бринеш за моје руке, али не брини, добро су. То је био тренутак чисте досаде, тако да тих сто и нешто песама није ништа (од ове кише сам скроз пукао). А шта је шокантно у томе што је моје мишљење такво?

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.202
moj omiljeni domaci bend,definitivno....
pesma Ostani djubre do kraja,Rekla je i ostacu slobodan...pa rokenrol za kucni savet,egoista,lutka sa naslovne strane,necu da ispadnem zivotinja,dobro jutro,amsterdam.... :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.