Retrogradni merkur

primetno je da iskonski strah od neizvesnog ishoda često tera na razmišljanje dok unutrašnji metronom daje ritam pulsiranju u donjoj glavi pa se javlja potreba da se optuži neki bezvezni kamen u kosmosu za sve nepravde ili sopstvene nesposobnosti samoljublja ili lenjosti umesto da spopleteš neku koleginicu i zavučeš joj ruku pod suknju odguraš do toaleta i kres.neš ako još usput imaš malo margarina da joj podmažeš kao marlon guzu da sve ide još lakše ili pozoveš neku bivšu jer možda je baš sada ovog momenta ostavljena tužna i zagorela kres.neš je ili jel ide vikend pa izađeš napadneš neku konobarici pa sve do baba sere izbor je veliki kre.sneš i pobiješ ili potvrdiš teoriju o uticaju kamena i rešiš dilemu jer meni se desilo da od milion kafana kafića sednem u jedan u kojem ne služe alkohol i popijem sok kao pič.kica odem dalje nađem lep kafe naručim pivo a mali kaže jaoooj nestalo nam a piće nam stiže tek popodne ooo jbn merkuru zar sad kad mi je baš trebalo piće al šta ćeš dešava se zato sam otišla u prvi market i kupula limenku stukla i sj.ebala merkuru koncepciju to je moj recept


Ju sad vidim da je predugačko da bi postavljač teme čitao, izvinjavam se evo ukratko



Izađi po.ebi prvo što dohvatiš i skloni prst sa čela
 
Kod mene se ova pojava manifestuje uglavnom prekidima interneta, novim nesporazumima, razjašnjavanjem nekih starih...
Onako... Merkur je planeta koja simbolizuje komunikaciju pre svega, retro malo sve to komplikuje.
Ovaj put mi je retro Merkur iz 6 pao na trigon sa natalnim iz 11.
Glas mi se izmenio. Dok govorim, sama sebe slušam i čujem nešto novo... :eek: Znači, ne prepoznajem sopstveni glas! Koje ludilo!
I, da, naravno, internet je divljao, bilo je prekida, nekih update-ova gomila odjednom, a bez update-a kompjuter je kao pijana budala...
 

Back
Top