репулзија

pazi ovo

tice se magnetnih svojstava zive ;)

ne mogu da odolim :)

"Strong and durable must the body of the Vimana be made, like a great flying bird of light material. Inside one must put the mercury engine with its iron heating apparatus underneath. By means of the power latent in the mercury which sets the driving whirlwind in motion, a man sitting inside may travel a great distance in the sky. The movements of the Vimana are such that it can vertically ascend, vertically descend, move slanting forwards and backwards. With the help of the machines human beings can fly in the air and heavenly beings can come down to earth."

Poslednja izmena:
"Jako i izdrzljivo, telo Vimane, mora biti napravljeno, kao velika ptica od lakog materijala. Unutra mora biti postavljen motor sa zivom, sa sve gvozdenim aparatom za grejanje ispod njega. Uz pomoc moci, skrivenoj u zivi, koja pokrece vrtlog, covek moze preci velike daljine nebom. Kretanje Vimane je takvo da se moze kretati penjuci se,spustajuci i naginjati napred i nazad. Sa ovim masinama, ljudi se mogu uspeti na nebo, a nebeska bica spustiti na zemlju."

pazi ovo

tice se magnetnih svojstava zive ;)

ne mogu da odolim :)

"Strong and durable must the body of the Vimana be made, like a great flying bird of light material. Inside one must put the mercury engine with its iron heating apparatus underneath. By means of the power latent in the mercury which sets the driving whirlwind in motion, a man sitting inside may travel a great distance in the sky. The movements of the Vimana are such that it can vertically ascend, vertically descend, move slanting forwards and backwards. With the help of the machines human beings can fly in the air and heavenly beings can come down to earth."

evo i za tebe posebno :rtfm:

eh vragolane :ok:

Predlazem eksperiment,ispitivanje ; ponashanje zagrejane zive u obrtnom magnetnom polju.
Ja nemam uslove da ga izvedem , za ideju ne trazim nishta , a mene ako se sete... sete.

Ako je neko vec probao voleo bih da mi ispricate nesto o zakljucima.
Ako je tajna onda na pp.
Ako je jako velika tajna onda znaci da radi i ne trebate nishta da mi javljate ;)

има логике, да се вратимо на живу

како би се кренуло с таквим експериментом
1. дали жива може да се купи у слободној продаји
2. шеме модела за убрзавање живе
3. шеме вортекс генератора

има логике, да се вратимо на живу

како би се кренуло с таквим експериментом
1. дали жива може да се купи у слободној продаји
2. шеме модела за убрзавање живе
3. шеме вортекс генератора

1. http://www.trivenocorporation.com/
2. misterija
3. ovo dosta zavisi od dizajna same vimane. koliki je motor? sistem za hladjenje?

Zanimljivo je da su letelice na hijeroglifima "objasnjene". Ko je gledao na NGC,bila je emisija o tome,i onda je nadjeno objasnjenje kako su to hijeroglifi preko hijeroglifa,i da su tako nastali. Ali nisu. Zna se sta je.

Sto skrecete temu?

Da li je moguce da se isti tekst ne ponavlja drugde i tamo biva prepravljen?
Da li bilo koji drugi prepravljen tekst podseca na moderno prevozno sredstvo?

Back