"Republika Srpska napušta BiH, neće nas ni SAD zaustaviti"

Ti si sve pobrkao. Ratove na nasim prostorima pravi i izaziva bas taj civilizovani Zapad. Ko je ovde zapoceo dva svetska rata? 1914 i 1941 jesmo li mi okupirali Nemacku ili ona nas? Zapad je agresor na Balkanu vec vekovima, i ne samo na Balkanu vec svuda po svetu. Sta njih briga kako mi zivimo i sta radimo, ni mi se ne mesamo u njihove drzavne poslove.Ti si slepac i ogranicenog duha, kladim se kad bi moglo da se uporedi,da IQ tvog djeda je daleko veci nego kod tebe. Ko je u opste vodio i zapoceo oba svetska rata nego vodece zapadne zemlje,od Britanije preko Nemacke, Francuske i Amerike. Ko je bacio dve atomske bombe nego Amerika.Ko je ubijao Jevreje na nacin kakav istorija jos ne pamti.I Zapad nije ubijao Jevreje samo 1941 vec vekovima.
Da vecito je neko drugi kriv, ne pravi se lud tema su 90e god a ne ono pre toga ...
 
Da vecito je neko drugi kriv, ne pravi se lud tema su 90e god a ne ono pre toga ...
Pa i ratove 90-ih kod nas je izazvao Zapad. Ne mozes ti to kapirati jer ne shvatas sta je Zapad.Mislis Zapad je ono sto vidis na tv, dobri automobili, Holivud, Kokakola i Mercedes. Ne znas kako zivi Zapad i kako funkcionise. Kad budes shvatio da Zapad laze,da pljacka,da krade,onda ces i mene razumeti. Milos Crnjanski je ziveo u LOndonu 25 godina i jos neke godine na Zapadu, imao je britansko drzavljanstvo.On jasno kaze da nema demokratije u Britanije, kaze da tamo intelektualac i umetnik mogu da prezive samo ako se slizu sa rezimom. Ali ti si sirovina koji nikada nisi procitao neku knjigu. Samo neobrazovani i lazni intelektualci veruju u zapadne vrednosti i dive se Zapadu. Sto je covek prostoji on se vise divi zapadu jer boze moj na Zapadu moze sve da se kupi i proda. prostak je fasciniran pred shradama u izlozima zapadnih zemalja.
 
Pa i ratove 90-ih kod nas je izazvao Zapad. Ne mozes ti to kapirati jer ne shvatas sta je Zapad.Mislis Zapad je ono sto vidis na tv, dobri automobili, Holivud, Kokakola i Mercedes. Ne znas kako zivi Zapad i kako funkcionise. Kad budes shvatio da Zapad laze,da pljacka,da krade,onda ces i mene razumeti. Milos Crnjanski je ziveo u LOndonu 25 godina i jos neke godine na Zapadu, imao je britansko drzavljanstvo.On jasno kaze da nema demokratije u Britanije, kaze da tamo intelektualac i umetnik mogu da prezive samo ako se slizu sa rezimom. Ali ti si sirovina koji nikada nisi procitao neku knjigu. Samo neobrazovani i lazni intelektualci veruju u zapadne vrednosti i dive se Zapadu. Sto je covek prostoji on se vise divi zapadu jer boze moj na Zapadu moze sve da se kupi i proda. prostak je fasciniran pred shradama u izlozima zapadnih zemalja.
Pazi, ti si stereotipični penzos koji čita novine "Vučićeva Borba" i veruje da izvan granica SRJ žive ale.
 
Pa i ratove 90-ih kod nas je izazvao Zapad. Ne mozes ti to kapirati jer ne shvatas sta je Zapad.Mislis Zapad je ono sto vidis na tv, dobri automobili, Holivud, Kokakola i Mercedes. Ne znas kako zivi Zapad i kako funkcionise. Kad budes shvatio da Zapad laze,da pljacka,da krade,onda ces i mene razumeti. Milos Crnjanski je ziveo u LOndonu 25 godina i jos neke godine na Zapadu, imao je britansko drzavljanstvo.On jasno kaze da nema demokratije u Britanije, kaze da tamo intelektualac i umetnik mogu da prezive samo ako se slizu sa rezimom. Ali ti si sirovina koji nikada nisi procitao neku knjigu. Samo neobrazovani i lazni intelektualci veruju u zapadne vrednosti i dive se Zapadu. Sto je covek prostoji on se vise divi zapadu jer boze moj na Zapadu moze sve da se kupi i proda. prostak je fasciniran pred shradama u izlozima zapadnih zemalja.
Па то сте ви тзв."српски националисти" хтели да систем буде парламентарна демократија као у Британији, Француској, Холандији, Белгији, зар смо то заборавили?!
 
Па то сте ви тзв."српски националисти" хтели да систем буде парламентарна демократија као у Британији, Француској, Холандији, Белгији, зар смо то заборавили?!
Budalo nemaoj vise da se sramotis. To sto su za tebe srpski nacionalisti pod navodnicima, to su oni koji nece da budu izdajnici kao ti. Ako u Srbiji ima struje i voze se automobili to znaci po tebi da hocemo sve kao u Britaniji i Francuskoj.
 
Mile se kao digne da brani srpske interese, onda Vucko ga smiri na jedvite jade jer je mir vazniji od svega, deza vi po milioniti put. :super:

Nek debela lopurda iz laktasa prvo zaustavi iseljavanje iz RS, pa nek se onda vrati da nesto pametuje....

Inace, dovoljno samo da MMF zavrne slavinu RS, kao i vuciclendu pa da puknu gore nego Argentina 2001....
 
Oni koji su ih osudili su i izazvali rat u Bosni. Vazno je da Srbi i 80% sveta ne priznaje da je to bio genocid vec poraz jedne strane u gradjanskom ratu. tebe placaju da to pises po forumimama ali vecina sveta zna istinu o Srebrenici, i kako ide vreme sve vise istina se pokazujes. Kao i za Kosovo, sve vise zemalja povlaci priznannje Kosova a nijedna nova drzava ga ne priznaje. Vreme radi za Srbe i istinu oko Srebrenice i svega u vezi rata i raspada Jugoslavije. Vazno je da su u Srebrenici sada u paklu oni Bosnjaci koji su taj grad drzali pucajuci na Srbe.Da li ih je bilo 2000 ili 8000 hiljada ,nije ni vazno. Mladic srpski heroj ih je poslao tamo gde zasluzuju a sta ce sa njim biti u Hagu to nije vazno.
Kao i obicno, umjesto da se spajas na moral i civilizaciju, ti se spajas na kanalizaciju....
 
Kao i obicno, umjesto da se spajas na moral i civilizaciju, ti se spajas na kanalizaciju....
Ti i jesi kanalizacija.Mladic je redovni i zvnicni,skolovani oficir jedne ozbiljne drzave. Nije kriminalac kao sto su bili vasi i hrvatski oficiri. Vasi generali su bili dzeparosi i placene ubice po svetu pa onda postali generali.To je ta bitna razlika. Amerika i Nato zemlje nisu ceo svet, nisu ni trecina sveta, mada za tebe su oni ceo svet jer ne znas dalje od svog dupeta.
 

Back
Top