Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi smo zemlja gde stoperi i zadnji vezni nicu kao pecurke posle kise, ali cudno je to sto su nam zadnji vezni igraci bas losi

Fejsa, Ignjovski, Raca Petrovic...prva dvojica ne igraju a ovaj treci igra u raspalom Gencleru

Slazem se da protiv hrvata ne treba da se zatvorimo jer onda smo naebali. Oni ce da napadaju ko osice noseni ustaskim poklicima, ako se povucemo procicemo ko Partizan '97
 
Pa nicu zadnji vezni,ali neupotrebljivi,a znamo i zbog cega........a i stoperi,svaki ide na "doskolavanje" negde....
protiv hrvata nam treba markovic u sredinu (djuricic),djurdjic ispred njega,bocno tadic i sulejmani (ako zaigra) na sredini kuzman i 1 zadnji vezni najgoreg tipa....
Ali niti cemo dobiti hrvate,a jos manje otici u Brazil
 
Po meni za Hrvate dusu dala ekipa i formacija...

-------------------------------------Brkic -----------------------------

--Ivanovic --------Subotic ----Nastasic ------Kolarov--


-------------------Ignjovski-------------------------------------------
-----------------------------------Kuzmanovic --------------------

--Tosic ---------------------Tadic --------------L.Markovic -

------------------------Djordjevic----------------------------------



U zavisnosti od trenutne forme tu bi mogli da uskoce Sulejmani,Matic,Krasic,Bisevac,Lukovic.....

Nije losa kombiacija staviti Kolarova na levo krilo a Lukovica na beka...
 
Laki, Ignjovski da igra flastera na Modriću i kockasti su ga ugasili... nije loša ova tvoja ekipa, ali ja da sam trener ja bih protiv Hrvata stavio samo umjesto Đorđevića Đuričića... pa bismo mogli da u toku utakmice mijenjamo formacije u 4-5-1 bi nam Đuričić igrao špica, a L. Marković lijevo krilo... a u 4-4-2 njih dvojica bi bili polušpicevi (koji se vraćaju nazad) a Tadić bi igrao lijevo krilo...

Hrvati imaju prilično sporu zadnju liniju i to je naša velika šansa...

P.S.
Mislim još da Janković mora biti u kombinaciji za desno krilo, pogotovo jer Tošić ne blista, a i treba nam igrač koji je iskusan i koji igra dobro u kontinuitetu za svoju ekipu...
 
Matic nece da greje klupu menadzerskim igracima
Jankovic se ne uklapa u koncepciju stratega
Kuzmanovic bi se jedino uklopio kao poluspic,ali tu vec imamo igrace koji su "bolji" od njega
Djurdjic nije profil igraca koji nam je potreban
Sulejmani moze jedino da bude zamena

Srdjan Mijailovic i Marko Scepovic ima da istrce na teren Maksimira,evo videcete.....
 
Laki, Ignjovski da igra flastera na Modriću i kockasti su ga ugasili... nije loša ova tvoja ekipa, ali ja da sam trener ja bih protiv Hrvata stavio samo umjesto Đorđevića Đuričića... pa bismo mogli da u toku utakmice mijenjamo formacije u 4-5-1 bi nam Đuričić igrao špica, a L. Marković lijevo krilo... a u 4-4-2 njih dvojica bi bili polušpicevi (koji se vraćaju nazad) a Tadić bi igrao lijevo krilo...

Hrvati imaju prilično sporu zadnju liniju i to je naša velika šansa...

P.S.
Mislim još da Janković mora biti u kombinaciji za desno krilo, pogotovo jer Tošić ne blista, a i treba nam igrač koji je iskusan i koji igra dobro u kontinuitetu za svoju ekipu...
Jesi mislio na Djurdjica ili bi i ti Djuricica na spica?

Meni ne bi vezni igrao spica pa tacno da su Lekic i Zigic jedini spicevi u ekipi...Scepovice ne pominjem jer ima boljih igraca u Srpskoj ligi.

Jankovica sam zaboravio...on bi u postavi bio umesto L. Markovica ili Tosica...
 
Jesi mislio na Djurdjica ili bi i ti Djuricica na spica?

Meni ne bi vezni igrao spica pa tacno da su Lekic i Zigic jedini spicevi u ekipi...Scepovice ne pominjem jer ima boljih igraca u Srpskoj ligi.

Jankovica sam zaboravio...on bi u postavi bio umesto L. Markovica ili Tosica...
Đuričić igra napadača cijele sezone u Herenvenu... jeste da mu je prednji vezni prirodna pozicija, ali mislim da bi protiv hrvatske odbrane baš bilo dobro da igra takav igrač u špicu, ali ne usamljen kao do sada nego sa Lazarom Markovićem kao parom... dakle 4-4-2 sa 2 isturena polušpica, ja sam za ovu taktiku već odavno...

Đurđića treba konačno pobati na nekoj prijateljskoj, pa vidjeti može li on igrati u 4-5-1 kao jedini špic...
 
vi imate odličnih pojedinaca koji su na razini naših,samo vi nekako ne igrate momčadski,igrate priko volje!
Nemate duh pobjednika ni zajedništva,i kao takvima šanse da izvučete povoljan rezultat su jako male!

Pozdrav iz Hrvatske i vidimo se na Maksimiru 22.03. 2013.mada bi ja volio da se igra na Poljudu,ali i ovako će to biti utakmica za povjest i naravno da ću biti na tribinama s neizostavnom zastavom RH na kojoj piše IMOTSKI!!!
 
vi imate odličnih pojedinaca koji su na razini naših,samo vi nekako ne igrate momčadski,igrate priko volje!
Nemate duh pobjednika ni zajedništva,i kao takvima šanse da izvučete povoljan rezultat su jako male!

Pozdrav iz Hrvatske i vidimo se na Maksimiru 22.03. 2013.mada bi ja volio da se igra na Poljudu,ali i ovako će to biti utakmica za povjest i naravno da ću biti na tribinama s neizostavnom zastavom RH na kojoj piše IMOTSKI!!!

To jeste tako,ali si zaboravio jednu stvar,JEDINO STO SRBE MOZE DA UJEDINI SU HRVATI!Zasto,pa proklet smo narod,stoka,ujedinimo se samo kad igramo protiv svog naroda,sto Hrvati jesu,ali nije to tema ovde...
 
vi imate odličnih pojedinaca koji su na razini naših,samo vi nekako ne igrate momčadski,igrate priko volje!
Nemate duh pobjednika ni zajedništva,i kao takvima šanse da izvučete povoljan rezultat su jako male!

Pozdrav iz Hrvatske i vidimo se na Maksimiru 22.03. 2013.mada bi ja volio da se igra na Poljudu,ali i ovako će to biti utakmica za povjest i naravno da ću biti na tribinama s neizostavnom zastavom RH na kojoj piše IMOTSKI!!!
Sve to stoji, ali igramo sa vama zato ćemo da pobijediomo ;)
 
To jeste tako,ali si zaboravio jednu stvar,JEDINO STO SRBE MOZE DA UJEDINI SU HRVATI!Zasto,pa proklet smo narod,stoka,ujedinimo se samo kad igramo protiv svog naroda,sto Hrvati jesu,ali nije to tema ovde...

to je točno,i kod nas je slična situacija,bit će sve nabrijano,to će biti nešto više od obične utakmice!!
Jednostavno ta pobjeda vridi puno više,to nije pobjeda kakva često dolazi,to je poslastica i za vas i za nas!
 
Mi smo zemlja gde stoperi i zadnji vezni nicu kao pecurke posle kise, ali cudno je to sto su nam zadnji vezni igraci bas losi

Fejsa, Ignjovski, Raca Petrovic...prva dvojica ne igraju a ovaj treci igra u raspalom Gencleru

Slazem se da protiv hrvata ne treba da se zatvorimo jer onda smo naebali. Oni ce da napadaju ko osice noseni ustaskim poklicima, ako se povucemo procicemo ko Partizan '97

Oktobra 99-te smo igrali zatvoreno pa se zna kako smo prosli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top