Reklame pred izbore

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.849
Nekad u tako nekim momentima kad mi je tako dešavanje u životu izvan kontrole izložena sam tv programu na koji nemam uticaj (presaltati na drugi program )

Presednik zvoni na vrata sa buketom cveća i kesa da porazgovara sa povratnicima u Srbiju

Vidim neki lepo uhranjen Srbin i žena francuskinja i oboje kazuju “nigde nema takav duh i narod kao u Srbiji i zbog toga se vratili “

🙈

Ako u francuskoj nije opušteno i nema duha i lezernosti onda nemam pojma gde ga ima ?

Da li vjerujete u te priče ?
 
Nekad u tako nekim momentima kad mi je tako dešavanje u životu izvan kontrole izložena sam tv programu na koji nemam uticaj (presaltati na drugi program )

Presednik zvoni na vrata sa buketom cveća i kesa da porazgovara sa povratnicima u Srbiju

Vidim neki lepo uhranjen Srbin i žena francuskinja i oboje kazuju “nigde nema takav duh i narod kao u Srbiji i zbog toga se vratili “

🙈

Ako u francuskoj nije opušteno i nema duha i lezernosti onda nemam pojma gde ga ima ?

Da li vjerujete u te priče ?
Srbi se vracaju u Srbiju ali tek kada se penzionisu zato sto od penzija ne bi mogli da opstanu u inostranstvu jer i ta ustedjevina koju imaju bi se istopila za 5-10 godina. I sami Amerikanci odlaze iz Amerike, Cesku, Polsku, Spaniju jer je daleko jeftinije.
 
Nekad u tako nekim momentima kad mi je tako dešavanje u životu izvan kontrole izložena sam tv programu na koji nemam uticaj (presaltati na drugi program )

Presednik zvoni na vrata sa buketom cveća i kesa da porazgovara sa povratnicima u Srbiju

Vidim neki lepo uhranjen Srbin i žena francuskinja i oboje kazuju “nigde nema takav duh i narod kao u Srbiji i zbog toga se vratili “

🙈

Ako u francuskoj nije opušteno i nema duha i lezernosti onda nemam pojma gde ga ima ?

Da li vjerujete u te priče ?
AV je glumac i to baš onako amater.
 
AV je glumac i to baš onako amater.

Da kad baci pogled ima sličnosti sa

Playing Black And White GIF
 

Back
Top