Redak muski problem...

Milos_m.m

Zainteresovan član
Poruka
165
Moj problem me strasno nervira.
Ne mogu da svrsim,a musko sam. Devojka se jadna sva pokoci dok ja ne svrsim. Skroz sam skoncentrisan,cak i prenapaljen,i nista...sta mi je? Nijednom do sada nisam svrsio,a sada mi je neki sesti put da punim budzak :D . Sta bi trebali da probamo?
Ako vas neki detalji zanimaju...pitajte,ja mislim da je ovo dosta (valjda) :D
 
Mozda krijes male bezobrazne fantazijice i da ne budes osudjen zbog njih ne realizujes ih, a sa druge strane ocekuje se od tebe da ispunis svoj deo dogovora? A mozda te smori i anskioznost pre nego dodje do sexualnog cina. Meni je se to desavalo kada me smori ono cuveno pitanje, oce li biti tog sexa veceras ili cemo samo da razgovaramo, ta neizvesnost koja blokira nesto unutra.
 
Moj problem me strasno nervira.
Ne mogu da svrsim,a musko sam. Devojka se jadna sva pokoci dok ja ne svrsim. Skroz sam skoncentrisan,cak i prenapaljen,i nista...sta mi je? Nijednom do sada nisam svrsio,a sada mi je neki sesti put da punim budzak :D . Sta bi trebali da probamo?
Ako vas neki detalji zanimaju...pitajte,ja mislim da je ovo dosta (valjda) :D

Glavu gore i samo hrabro junacino, ima i gorih sudbina...makar imas sa kim da praktikujes seks :lol:
 
Moj problem me strasno nervira.
Ne mogu da svrsim,a musko sam. Devojka se jadna sva pokoci dok ja ne svrsim. Skroz sam skoncentrisan,cak i prenapaljen,i nista...sta mi je? Nijednom do sada nisam svrsio,a sada mi je neki sesti put da punim budzak :D . Sta bi trebali da probamo?
Ako vas neki detalji zanimaju...pitajte,ja mislim da je ovo dosta (valjda) :D


U osinjak ga gurni, vidjeces jarane kako djeluje.
Haj zdra'ooo.
 

best-sex-positions-1.jpg
 

Back
Top