Red Hot Chili Peppers

Veoma sam se obradovala procitavsi ovu vest, pa reko' da se stavi i na forum:-)

"BEOGRAD - Za koncert Red Hot Čili Pepersa u Inđiji "planulo" je 65.000 karata, a u prodaju će, gotovo je sigurno, biti pušteno još 35.000 karata, rekao je danas gradonačelnik Opštine Inđija Goran Ješić.

Članovi "Pepersa" i jedan od organizatora koncerta "Lajv nejšn" upoznati su sa tim da su karte rasprodate i traže proširenje čitavog spektakla, jer žele da koncert u Inđiji bude najveći u regionu, kazao je Ješić u intervjuu "Tanjugu".
Problem je, kako je naveo, što je i dodatni kontigent od 35.000 karata već rezervisan i sada se čeka završetak pregovora organizatora koncerta i Pepersa, da bi karte bile puštene u prodaju.

Koncert će biti održan 26. juna na livadi u industrijskoj zoni, pored autoputa nedaleko od Inđije, a organizatori te manifestacije su "Exit festival", "Live nation" i opština Inđija."
 
evo i ja nasla pepperse u novinama,stavili su bas super sliku... :D :D
kaze predsednik opstine:''Ovo je prava poruka da u srbiji ima zdrave pameti i da postoji nekih 100 000 ljudi koji vise vole Pepperse nego Cecu''
konacno da neko shvati!:)
 
to je najzanimljiviji deo ali evo i ostatak
Kada su culi da je 65 000 karata za njihov koncert 26.juna u Indjiji planulo za nekoliko dana,clanovi sastava Red Hot Chili Peppers odmah su trazili od organizatora koncerta da prosiri spektakl i pusti u prodaju jos 35 000 karata!
gradonacelnik opstine Indjija je rekao da ce ''zelja Peppersa biti ispostovana jer je ocito da je namera grupe da koncert u Srbiji bude najveci u istocnoj Evropi...
SUPER!:)
 
...dobio sam juce mail,kao..da dodjem po kartu jer sam bio na onoj listi cekanja na ticketline-u,sutra do 22h u bilet servisu...2.790 din.
hihihiihii
c015.gif
 
ivanafreakystyley:
Jos tacno 100 dana do koncerta,ne racunajuci danasnji dan i 26. jun..... :D Toliko sam poludela za tim koncertom da imam kalendarcic i precrtavam dan po dan... :D Budala.... ;)

tacnije jos 81 dan, ne racunajuci 26i jun

idte na sajt http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/
tamo ima dosta korisnih informacija, narocito za vas koji niste iz okoline Indjije, da bi ste mogli da se snadjete

takodje je na sajtu postavljen i brojac dana do koncerta
 
Pera Kojot-SUPER GENIJE:
tacnije jos 81 dan, ne racunajuci 26i jun

idte na sajt http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/
tamo ima dosta korisnih informacija, narocito za vas koji niste iz okoline Indjije, da bi ste mogli da se snadjete

takodje je na sajtu postavljen i brojac dana do koncerta
u bre ja ne umem ni na prste da brojim...ljudi ne obracajte paznju na moje racunice,prvo entonijeva visina,sad ovo.... ;) 'de ide ova omladina?ccccc ;)
pitam se koja greska mi je sledeca....
 
JAO ljudi pa gde ste svi nestali,pa ja jedino sa vama mogu da pricam o Peppersima? :-(
Sve oko sebe sam smorila svojom pricom o njima,njihovoj muzici i zivotima clanova benda,niko vise ne moze da me slusa......I onda dodjem ovde i rastuzim se kad vidim da nema nikoga.... :-( :sad: :-(
 

Back
Top