Reci NE Drogi.

ma ta vest je novinarska patka ,vec je bilo na netu , a u prvom pasusu se vec vidi sva kontradiktornost i glupost kao sastav kanabis i opijum , a droga sinteticka i jos mnogo jaca od eksera , pa to je nemoguce i teorijski :mrgreen:

Pa vidi kako nam se neko razumije. Praksa je cudo:lol:
Salim se,:) Pa ako tako mislite, ajde da se slozim s vama.
 
droga je zlo.
i nije mi jasno,kako danas pored toliko apelovanja,pored tolike kolicine informacija o tom zli-ljudi probaju?!
Moze probati samo onaj ko toliko dobro poznaje sebe i zna svoje granice da moze sebe narediti da mu to bude prvi i poslednji put.
 
i nije mi jasno,kako danas pored toliko apelovanja,pored tolike kolicine informacija o tom zli-ljudi probaju?!

Zamisli svasta?
I jos uz to i pushe, piju, vode ljubav pre braka i bez kondoma, idu u preduboku vodu , suncaju se bez kreme s zastitnim faktorom, piju energetska pica, ne operu uvek ruke posle jela i jedu neoprano voce a svi znamo da je lako dobiti zuticu, prelaze pesacki na crveno, ne idu redovno kod ginekologa/urologa...

A toliko nas bombarduju sa informacijama sa svih strana koliko je vazno postivati milion i jedno pravilo..
 
Hocesh poverovati ako ti ja to potvrdim? ;)

Па имаш форе кад ти је лерди гистро блиска особа и навуче те, али то је друго ;) А оно кад сам прочитао у глави ми слика како лерди у школском дворишту оно као нуди доп за џ, па као кад се навуку онда им узима паре :mrgreen: Мислим знам да има свакаквих варијанти, али како је он оно написао, стварно ми је било смешно :D
 
Ma ajde bre...Sad ste svi kao neke bitne face pa se dileri prosto otimaju ko će prvi da vas nakljuka.:hahaha:Man'te se zaštita i svih tih s**nja...Onaj ko hoće da vas nadrogira-uspeće,a vi o tome sigurno nećete imati pojma.Krećem se u tim krugovima narkosa i dilera tako da ne mogu garantovati da nikad nisam probao bilo šta od toga pomešano sa kakvim alkoholom.
 
Ma ajde bre...Sad ste svi kao neke bitne face pa se dileri prosto otimaju ko će prvi da vas nakljuka.:hahaha:Man'te se zaštita i svih tih s**nja...Onaj ko hoće da vas nadrogira-uspeće,a vi o tome sigurno nećete imati pojma.Krećem se u tim krugovima narkosa i dilera tako da ne mogu garantovati da nikad nisam probao bilo šta od toga pomešano sa kakvim alkoholom.

pa ja se krecem u tim krugovima od 4 razreda osnovne pa nisam probao..... tj zivim u kraju gde je to svakodnevna i normalna pojava....... al nije to ono kao puno kafica i sad ti odes u jedan kafic i oni ti sipaju, nego se to valja po parkicima, skolskim dvoristima i to.......
 
Tačno tako. Da neko baš hoće da vam sipa nešto u piće, sipaće vam ga pa Bog. Ne možete od toga pobeći, kao što ne možete pobeći od toga da vas lupi šleper dok prelazite ulicu na zeleno.

Sta bi sa onim - otvorite pice predamnom? :D :mrgreen:

Sto se slepera tice.. ne znam sta da ti kazem.
Moguce su ipak nekako uspeli da ti sipaju nesto u pice,
kada si krenuo da prelazis ulicu neobaziruci se na sleper XD :mrgreen:
 
Ne, šleper je prelazio ulicu ne obazirući se na mene. :mrgreen: :think: Nebitno. :lol:

Otvaranje pića na moje oči? A pozadi toče ta ista pića. :lol: Ne znate vi sve mućke...
Rukovodite se filozofijom Nemaca koji su za vreme rata od naših seljaka uzimali samo jaja, ubedjeni da jedino u to ne mogu ništa da im sipaju i smute...
 

Back
Top