(Razno, Humor) With great power...

11146272_1063310817030688_8232781203320656636_n.jpg

Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta. Šta sve poremećenom mozgu, i teškoj neznalici, neće pasti na pamet...

lazov10.jpg

Nijedna planeta u svemiru, nikada, neće moći da se pretvori u zvezdu, kao prvo. Čovek koji ne razume osnovne stvari iz oblasti astronomije, recimo to da Zemlja nije ravna ploča i da kao takozvana terastična planeta nikada neće moći da doživi toliku fuziju u svom jezgru da bi postala zvezda, pa to ne može ni gigantski Jupiter, gasovita planeta (za koju je ovaj nepismeni i neuki šarlatan rekao kako je “čvrsta struktura”, aha ha ha ha ha ha ha) koja bi morala imati oko 80 puta veću masu da bi postala zvezda, što se nikada neće dogoditi. Inače ovaj prevarant je ponavljao tri puta dok je pohađao školu, toliko je glup. I on maltretira ljude po Internetu, šireći neznanje. I ne piše se “ROJZERKROJCERI”, nego “rozenkrojceri”, i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim onim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpskohrvatskog, odnosno hrvatskosrpskog jezika. Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta.

Znate šta mi nikako nije jasno? Napisaću najvećim mogućim slovima, onako kako on piše po Facebook-u kad se dere kao magarac:

NIJEDNA RAVNA PLOČA NE MOŽE DA POSTANE ZVEZDA! KAKO ZEMLJA MOŽE DA SE PRETVORI U ZVEZDU AKO JE RAVNA PLOČA?!

Ende.

" Ima ona slavna anegdota kad su na jedno od Edingtonovih poslednjih predavanja (posvecenom isto tako nebuloznoj njegovoj "fundamentalnoj teoriji") dosli cini mi se (za imena nisam siguran) Kramers i Pauli, i u jednom momentu Kramers upita tiho Paulija: "Hocemo li i mi ovako poludeti kad dodjemo u te godine?", na sta mu ovaj odgovori: "Nemoj da se brines - genije poput Edingtona moze da poludi, ali ti ces prijatelju biti samo sve gluplji i gluplji..."- Milan M.Cirkovic

Sta je univerzalna studentska konstanta?

To je bilo koji broj , kojim treba pomnoziti tvoj rezultat da bi se dobio tacan odgovor. :mrgreen:

Ako je tvoj odgovor tacan, vrednost te konstante je 1, inace moze da bude bilo sta, veliki, mali, pozitivan, negativan, kompleksan, matrica...

- sa jednog, omiljenog mi, bloga -

Poslednja izmena:

Back