Razlozi zbog kojih je neophodno da zena bude domacica

The role of a good mother is to give her children a deep insight into the thoughts and feelings of other chidren. This ability of a mother is not inherited, but trained and cultivized, which means it can be lost if circumstances change or it will never develop if women decide to live like men. A deep insight into the thoughts of children will lead in the end that men in their later lives will have the need to know deeper the thoughts and feelings of other people. Wherever we find a good knower of people, we find also a strong connection to his mother, or a woman in charge.

Sjajno. :ok:
 
Ne postoji jednakost nigdje u prirodi. Svi zakoni izvedeni su iz vojne hijerarhije. Sistem zakona se dovodi u pitanje tek kad prestanu ratovi, kad vise nema dovoljno prilika za ratovanje.Muskarci su odgovorni za takvo stanje utoliko sto nisu pronasli nove povode za ratove. Na njih se baca sumnja da "nisu dovoljno muskarci". Pa cak i onda kad je muskarac non-stop na terenu, kao sto je to slucaj u carstvima (koja nastupaju nakon demokratija) i gdje je muskarac vojskovodja, i tad ih zene preziru i varaju sa drugim muskarcima (Napoleon, Cezar...)
Dakle, uvijek se desava isto i uvijek je sve pokazatelj da ljudi i zene strijeme da ispolje svoju individualnu moc nad svime sto postoji, i upravo na taj nacin doprinoseci da se istorija ponavlja, stalno i uvijek iznova, jer nisu sposobni da izadju iz korita i promijene tok istorije.

Ne postoji jednakost, da. Ali pre je jak muškarac mogao da drži ženu pored šporeta, ne zato što je bila tupava nego zato jer je imala sve što joj je bilo potrebno, valjda.
Oslonac sigurnost poštovanje. Poštovanje jačeg prema slabijem, i pomoć da se i taj slabiji uzdigne koliko može, a porodica je mesto gde žena može najviše da se uzdigne, ne po merilima zapadne evrope, kao angela merkel nego gledano psihološki. Ali muškarac je postao slab i g-uzica i uveo je parolu, svak za sebe. Da li zbog lagodnog života ili čega ne znam ali mislim da pojavom slabog muškarca i žena postaje muškastija i bezobzirnija i igra za sebe.
 
Šta vam je ljudi ovde ? (izgleda i na drugim temama)

Globalna agenda: Od M. prave Ž. ,a onda sve kokoške proglašavaju jednog petla. tj od Ž.postaju M. (taj transeksualni "petao", na početku krešti - niti kukuriče niti kokodače, već nešto grozno arlauče - ako ste ikada čuli kako to odvratno zvuči (transeseksualna kokoška), možete da čujete nevladine babe, žene u crnom i razne ž.forume kako nedolično krešte... :manikir:)


I tako ...

Priroda samo pokušava da uđe u ravnotežu.

Svaki M. koji podlegne globalističkim univezalijama, antihumanizma i panseksualizma, zaslužuje transeksualnu Ž.

Polako se stvara ne nova rasa, već nova ljudska vrsta - priprema agende za kiborgizaciju čovečanstva u pametnim gradovima (kokošinjcima), čiji je cilj galaksizacija.

Ja neću da menjam ni (ljudsku) vrstu, ni rasu, pa ni naciju koja je tu najmanje bitna, a bogami ni pol !
 
Poslednja izmena:
Ne postoji jednakost, da. Ali pre je jak muškarac mogao da drži ženu pored šporeta, ne zato što je bila tupava nego zato jer je imala sve što joj je bilo potrebno, valjda.
Oslonac sigurnost poštovanje. Poštovanje jačeg prema slabijem, i pomoć da se i taj slabiji uzdigne koliko može, a porodica je mesto gde žena može najviše da se uzdigne, ne po merilima zapadne evrope, kao angela merkel nego gledano psihološki. Ali muškarac je postao slab i g-uzica i uveo je parolu, svak za sebe. Da li zbog lagodnog života ili čega ne znam ali mislim da pojavom slabog muškarca i žena postaje muškastija i bezobzirnija i igra za sebe.

Pa dobro, ko je kriv za veliki broj zenske radne snage po fabrikama? Koliko znam, kod Nijemaca se radnicki sloj formirao od onih koji su bjezali od feudalizma, dakle, da ne bi bili sluge postali su radnici. E sad, da li radnik moze da bude i domacin? I sta se desava sa viskom stanovnistva po selima? Da li dolaze u grad i prave konkurenciju zaposlenima? Sve u svemu, socijalizam je nastao prema svemu sudeci od ovog viska stanovnistva za kojeg nije bilo ni posla ni doma, i njihov broj je nekontrolisano narastao. Da li je to trebalo rijesiti ratovima?
 
Šta vam je ljudi ovde ? (izgleda i na drugim temama)

Globalna agenda: Od M. prave Ž. ,a onda sve kokoške proglašavaju jednog petla. tj od Ž.postaju M. (taj transeksualni "petao", na početku krešti - niti kukuriče niti kokodače, već nešto grozno arlauče - ako ste ikada čuli kako to odvratno zvuči (transeseksualna kokoška), možete da čujete nevladine babe, žene u crnom i razne ž.forume kako nedolično krešte... :manikir:)


I tako ...

Priroda samo pokušava da uđe u ravnotežu.

Svaki M. koji podlegne globalističkim univezalijama, antihumanizma i panseksualizma, zaslužuje transeksualnu Ž.

Polako se stvara ne nova rasa, već nova ljudska vrsta - priprema agende za kiborgizaciju čovečanstva u pametnim gradovima (kokošinjcima), čiji je cilj galaksizacija.

Ja neću da menjam ni (ljudsku) vrstu, ni rasu, pa ni naciju koja je tu najmanje bitna, a bogami ni pol !
:rotf:
 
Pa dobro, ko je kriv za veliki broj zenske radne snage po fabrikama?

Ratovi koji su doveli do toga da žene moraju da menjaju muževe na radnom mestu. Posle ratova, novi bog čovečanstva - $$$

Bog je mrtav, živeo natčovek! - reče Niče.
Bog je mrtav, živeo čovek! - rekoše komunisti.
Bog je mrtav, živeo novac! - rekoše moderni ljudi.

Ako to nije retardacija onda stvarno ne znam šta je.
 
Ratovi koji su doveli do toga da žene moraju da menjaju muževe na radnom mestu. Posle ratova, novi bog čovečanstva - $$$

Bog je mrtav, živeo natčovek! - reče Niče.
Bog je mrtav, živeo čovek! - rekoše komunisti.
Bog je mrtav, živeo novac! - rekoše moderni ljudi.

Ako to nije retardacija onda stvarno ne znam šta je.

Ne bih se slozio. Nego upravo nedostatak ratova zbog kojeg je stvoren ogroman broj kopiladi. Da je Evropa bila ratovima rasterecena, ne bi bilo tako mnogo unistenih i zgazenih ljudi.
Samo u Londonu je u jednom trenutku bilo 80.000 prostitutki. To je posledica industrijalizacije. Industrijalizacija je pokusaj da se ucine bezopasnima oni viskovi ljudi koji nisu mogli nestati u ratu.
 

Back
Top