Razlika u godinama

Ono, zele tamo nekom deki da uvale infarkt, kad ono srce sve zdravije.
Ima toga da otkaze staro srce pri takvom 'naporu', zato je poenta u redovnosti. Ne posle par godina apstinencije kad se pokaze prilika navaliti ko lud.
I lek ako se uzima puno odjednom moze da naskodi ... :D
 
Ma iskusna ti je ova moderna omladina, internet, tv, razni casopisi i magazini, sve to pomoglo danasnjem momku da se lepo edukuje mnogo ranije nego prosle generacije

Ako cemo iskreno nemam pojma jel to omladine a mora im se priznati da su strashno nacitani i uvezbani po tako nekim pitanjima a mozhda zhene podlegnu na tu mladost jer je to bitan faktor u borbi protiv bora!?

Vidish na tv-u nam prikazuju kremice koje nam godine izbrishu naprave nas fol mladje no shto jesmo te onda trcimo po nekim dvoranama na nekim trakama zatim nabacimo neke krpice na sebe i mi zbilja izgledamo mladje no shto jesmo e sad sto bi se mi krasile sa covjekom kome bi cak dali i vishe godina no shto ima!?

mushkarci nekako brzo stare dok se zhene drzhe ko titina shtafeta iz toga je jedini zdrav zakljucak da one vodaju mladje mushkarce......
 
ja se ne secam da sam videla da neka koka seta pile...obrunoto se vec da videti, a verovatno se najvise vidja po fensi klubovima al tu ne zalazim...elem de su te koke koje kresu pilice

i mogu da ukopcam zasto je koka sa piletom al nikako mi ne ide u glavu sta ce pile sa kokom :aha:
 
ja se ne secam da sam videla da neka koka seta pile...obrunoto se vec da videti, a verovatno se najvise vidja po fensi klubovima al tu ne zalazim...elem de su te koke koje kresu pilice

i mogu da ukopcam zasto je koka sa piletom al nikako mi ne ide u glavu sta ce pile sa kokom :aha:

e ebiga sad...........koka je odlucna, stabilna, kompletna licnost koja tacno zna sta hotje a sta netje, ima pilica kojima bash to odgovara jer im pileca generacija to jest devojke njihovih godina izuzetno nerviraju jer vazda neshto drame (jesam li lepa? ne necu veceras seks, zasto gledash moju drugaricu? itd.) koka sebi takva pitanja ne postavlja jer koka zna za svoje vrijednosti i prevazishla je odavno tu fasu -gnjavazhe-..............ipak pile odlucuje nije da ce koka da ga kidnapuje
 
Koke ne šetaju s piletinom, kad savataju petliće ne gube vreme na koještarije, nije im do paradiranja po ulicama. :)
Piletina se petlja s kokama iz istog razloga zbog kog su i koke zainteresovane za njih, nema tu puno kapiranja, samo kljucanje, što više kljucanja...
 
Koke ne šetaju s piletinom, kad savataju petliće ne gube vreme na koještarije, nije im do paradiranja po ulicama. :)
Piletina se petlja s kokama iz istog razloga zbog kog su i koke zainteresovane za njih, nema tu puno kapiranja, samo kljucanje, što više kljucanja...

izvini al moram da te pitam jesil ti pile? izuzetno se razumijesh u koka-pile price.......ne morash da odgovorish ako ti je neprijatno:)

ipak da dodam da na zapadu pilici nemaju neke komplekse i vrlo rado shetaju gradom ma da je to vec prevazishlo fasu samog kljucanja i preshlo je u vezu
 
ma kakva ljubav, mlad i zdrav i posluzio svrsi :kafa:
Bitno je da svrha postoji, ili emotivna povezanost, ili interes, ili puka fizička privlačnost...
izvini al moram da te pitam jesil ti pile? izuzetno se razumijesh u koka-pile price.......ne morash da odgovorish ako ti je neprijatno:)

ipak da dodam da na zapadu pilici nemaju neke komplekse i vrlo rado shetaju gradom ma da je to vec prevazishlo fasu samog kljucanja i preshlo je u vezu

Pozvaću se na forumski imunitet i neću odgovoriti. :D
A i zašto bi samo moji postovi bili podložni proveri verodostojnosti, što sam ja gori od ostalih forumaša? :rtfm: :D

Posmatram ljude, učim o svetu u kom se nalazim. :)

Odavno sam se ja ispilio iz ljuske. :lol:
 
Bitno je da svrha postoji, ili emotivna povezanost, ili interes, ili puka fizička privlačnost...


Pozvaću se na forumski imunitet i neću odgovoriti. :D
A i zašto bi samo moji postovi bili podložni proveri verodostojnosti, što sam ja gori od ostalih forumaša? :rtfm: :D

Posmatram ljude, učim o svetu u kom se nalazim. :)

Odavno sam se ja ispilio iz ljuske. :lol:

odavno nisam nista ljepse procitala od -Posmatram ljude, ucim o svetu u kom se nalazim-

ipak su mnogi perfektni u pogreshnom tumacenju i osudjivanju malo ih je koji posmatraju.

:)
 
imam takav jedan par medju prijateljima i da ti kazem nashli su se pred kolaps braka njoj 40 a njemu 58 ima problema sa srcem ne mozhe da seksa ne mozhe da jede sve hoce svoj mir nece neku aktivaciju nije mu potrebno drushtvo hoce da sa mirom digne noge na astal i salta tv! zena ne prestaje da place kaze mogu da ubijem rekla sam joj -jes luda? ostaviti ga sad nemoresh doshao je pred raku ali nadji sebi ljubavnika-

a prije 16 godina je to pocelo sa puno ljubavi i seksa,, poklona putovanja...pa ti vidi sta je ostalo od zhivota njenog

Ko je hebe o tome je trebalo tada da razmišlja a sad nek plače.:manikir:
 
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

Eto dame da znate :) mante se bajate baje :)
 

Back
Top