Razlika u godinama

Stvarno ne razumam ljude koji se toliko trude da dokazu da je razlika u godinama taboo ili nesto sto nije normalno.
Ako se dvoje "skontaju" i ako im je lepo, jos ako i postoji ona prava, iskrena ljubav, to je jedino za malogradjane i lazne moraliste nesto nenormalno.
ZIVELA LJUBAV!!!

imam takav jedan par medju prijateljima i da ti kazem nashli su se pred kolaps braka njoj 40 a njemu 58 ima problema sa srcem ne mozhe da seksa ne mozhe da jede sve hoce svoj mir nece neku aktivaciju nije mu potrebno drushtvo hoce da sa mirom digne noge na astal i salta tv! zena ne prestaje da place kaze mogu da ubijem rekla sam joj -jes luda? ostaviti ga sad nemoresh doshao je pred raku ali nadji sebi ljubavnika-

a prije 16 godina je to pocelo sa puno ljubavi i seksa,, poklona putovanja...pa ti vidi sta je ostalo od zhivota njenog
 
Joj zLozi :eek: to se zove 'predjimo odmah na stvar' i resen problem.
Valjda je to najmanje licimeran nacin, no ljudi ne mogu bez licemerstva isto kao sto ne mogu bez sexa, i govorice drugacije u svojim bezuspesnim pokusajima bekstva iz ove stvarnosti.

;)
 
Joj zLozi :eek: to se zove 'predjimo odmah na stvar' i resen problem.
Valjda je to najmanje licimeran nacin, no ljudi ne mogu bez licemerstva isto kao sto ne mogu bez sexa, i govorice drugacije u svojim bezuspesnim pokusajima bekstva iz ove stvarnosti.

;)

:eek: Gde ti vidis to "predjimo odmah na stvar", crni Mihal?
Logicno je da mlada zena bude sa starijim muskarcem, jer i jedni i drugi imaju zdravstvenih problema, nju boli glava, njega sve ostalo. A starija da bude sa mladjim muskarcem, jer njih nista ne boli. O iskustvu i cakama koje starija generacija moze preneti na mladju, necu ni da govorim. :lol:
 
:eek: Gde ti vidis to "predjimo odmah na stvar", crni Mihal?
Logicno je da mlada zena bude sa starijim muskarcem, jer i jedni i drugi imaju zdravstvenih problema, nju boli glava, njega sve ostalo. A starija da bude sa mladjim muskarcem, jer njih nista ne boli. O iskustvu i cakama koje starija generacija moze preneti na mladju, necu ni da govorim. :lol:

Samo sam ti uputio kompliment na izravnim odogovrima.

Pod 'odmah na stvar' sam mislio da je upravo sve receno - kratko i jasno. Nista vise osim toga ne pomislih ... :rumenko:

Inace sve ostalo je perfekt logika, moracu da zapamtim to, kad tad docice i stare godine, a dobar savet zlata je vredan ...
 
ovo nije tema gde se rovi po sposobnostima zene vec je ovde rec o sposobnosti mushkaraca u nekim godinama i sta mushkarci kazu na ovu terojiju (cini mi se da svi sjede u fojeru i glodju nokte citajuci jopet i jopet napisanu temu)

Ne bash. Potencija mozze da bude problem sa nekim mushkarcima od 25 g.
Mislim da isto ima dosta ocheva koji su to postali sa 60, 65.

Interesantno video sam isto jednu shto spominjesh, oko 50 gym instruktor, bukvalno muvala dvojcu mladic'a, 20 g. drugara. Mislim da odoshe zajedno svi njenom stanu. :D
 
imam takav jedan par medju prijateljima i da ti kazem nashli su se pred kolaps braka njoj 40 a njemu 58 ima problema sa srcem ne mozhe da seksa ne mozhe da jede sve hoce svoj mir nece neku aktivaciju nije mu potrebno drushtvo hoce da sa mirom digne noge na astal i salta tv! zena ne prestaje da place kaze mogu da ubijem rekla sam joj -jes luda? ostaviti ga sad nemoresh doshao je pred raku ali nadji sebi ljubavnika-

a prije 16 godina je to pocelo sa puno ljubavi i seksa,, poklona putovanja...pa ti vidi sta je ostalo od zhivota njenog
Sacuvaj me Boze i sakloni :roll:
 
Poslednja izmena:
Klinci i oni od trideset i vise cesto imaju vece probleme sa potencijom nego mi od 45+ osim toga nama cak i kad se desi da omanemo, ne hvata nas zbog toga panika i ne osecamo se zato neprijatno, napravimo neku salu i nasmejemo se jer znamo da ce sledeci put biti sve u redu... mi smo sigurniji u sebe nego oni mladji, imamo vise samopouzdanja, a i lepo kaze ona narodna... bez starca nema udarca :D
 
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

Jedan "popularni" psihijatar je javno izrekao svoj izrazito negativan stav povodom velike razlike u godinama između ljubavnih partnera i rekao da je on protiv toga kad stariji muškarac stupa u odnos ili vezu sa daleko mlađom ženskom osobom, jer on NE MOŽE, a ona NE ZNA.

Međutim, izrazio je sasvim pozitivan stav spram obrnute situacije, jer u tom slučaju on MOŽE, a i ona UME.

Ipak, na kraju je za životnu saputnicu upravo odabrao jednu svoju studentikinju daleko mlađu od sebe.

:D
 
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..

Slabo se ti razumes u zene svaka ce ti reci da ne voli muskarca zbog kite i da ga ne bi ostavila ako mu se ne dize
 
Klinci i oni od trideset i vise cesto imaju vece probleme sa potencijom nego mi od 45+ osim toga nama cak i kad se desi da omanemo, ne hvata nas zbog toga panika i ne osecamo se zato neprijatno, napravimo neku salu i nasmejemo se jer znamo da ce sledeci put biti sve u redu... mi smo sigurniji u sebe nego oni mladji, imamo vise samopouzdanja, a i lepo kaze ona narodna... bez starca nema udarca :D
tom prilikom je mislio na infarkt :mrgreen:
 
jeste takvih je pun tv! medjutim stvarnost je ipak da vole da se omasti i zalije pivom da mi na kraju josh i zapalijo koju! otrbavi u 30-oj uz partizan-crvenu zvijezdu i roshtilje..........to je to sto sam ja zapazila kad krenem gradom

malo je tih 46+ a da su fit

... vama 20+ a njemu 40+

a gdje uopste naci te 40+ koji su dobri za nesto? gradom sve mladji i mladji setaju debele vratove i otromboljene guzice :neutral: i na faksu a ne gdje drugo

tom prilikom je mislio na infarkt :mrgreen:

:super::rotf::klap::klap::klap:
 
Klinci i oni od trideset i vise cesto imaju vece probleme sa potencijom nego mi od 45+ osim toga nama cak i kad se desi da omanemo, ne hvata nas zbog toga panika i ne osecamo se zato neprijatno, napravimo neku salu i nasmejemo se jer znamo da ce sledeci put biti sve u redu... mi smo sigurniji u sebe nego oni mladji, imamo vise samopouzdanja, a i lepo kaze ona narodna... bez starca nema udarca :D

pa i shta bi drugo vec napravilijo neku shalu? kad iz te kozhe nemorete u drugu.........:lol:
 

Back
Top