Ratni zločinac Toni Bler postao savetnik u Vladi Srbije

KOJOM LOGIKOM se vodio SNS i Vucko da im BAS Bler bude sabetnik. KOJE USPEHE je to Bler postigao da bi nekoga savetovao u bilo cemu?.
Ajd da su doveli nekog Skandinavca, pa da razumem, ili Nemca ali cime Bler moze da se pohvali?. UK je drzava koja DOBRIM DELOM zivi na otimacini i kradji, to je FAKAT. Skoro SVE zapadne drzave zive tako ijedan deo sitocnih. Ako je TO kriterijum za izobr savetnika, onda neka hvala. Bler je bio savetnij i u Albaniji koliko ja znam, verovatno je tamo zavrsio i sada su resili da ga uposle,ovi iz EU, posto je on adut EU u UK, da bi ova ostala u okvirima iste.

Pa dosao covek da obidje i cestita svom najuspesnijem dvojnom agentu .... Ipak je agent alex bio u londonu dok je bezao od sluzenja vojske i tamo bio zavrbovan... to smo tek skoro saznali.
A imaju i oni gusht u tome , ne kazu dzabe kriminalac se uvek vraca na mesto zlocina ,srbija je dovoljno devastirana i pacifikovana da mogu slobodno da se svrckaju. job well done.
 
Jednostavno, voljom Srbije i to apsolutno većinskom, treba se pomiriti.
Svi mi koji danas henjamo protiv ovih i ovakvih vlasti, manjina smo,
koja čak nema ni minimum neke civilizacijsko političke pragmatičnosti kako da se svojom voljom nametne na sljedećim izborima.

Vučić je volja Srbijanaca, volja da se pod Evropu prostru i šta mi da preduzmemo kako bi to promjenili?
 
Poslednja izmena:
Jednostavno, voljom Srbije i to apsolutno većinskom, treba se pomiriti.
Svi mi koji danas henjamo protiv ovih i ovakvih vlasti, manjina smo,
koja čak nema ni minimum neke civilizacijsko političke pragmatičnosti kako da se svojom voljom nametne na sljedećim izborima.

Vučić je volja Srbijanaca, volja da se pod Evropu prostru i šta mi to da preduzmemo kako bi to promjenili?
Зар ти стварно верујеш да је то воља већине Срба?
Прошетај Србијом и нађи искрено насмејаног Србина.
 
Зар ти стварно верујеш да је то воља већине Срба?
Прошетај Србијом и нађи искрено насмејаног Србина.

Ne bi ja da u to vjerujem, ......ali Vučićeva vlast crpi legitimitet iz toga, bez obzira na stvarnost!
I, šta sad, jel ti vjeruješ da postoji politička volja da mu se taj legitimitet uskrati?
 
Ne bi ja da u to vjerujem, ......ali Vučićeva vlast crpi legitimitet iz toga, bez obzira na stvarnost!
I, šta sad, jel ti vjeruješ da postoji politička volja da mu se taj legitimitet uskrati?
Он сам себи ускраћује легитимитет довођењем ратног злочинца Тонија Блера да му саветује министре.
Ваљда се сви овде на форуму слажу са тим?
 
Kakve to veze ima?
Spoznati da te političke bitange vuku za nos, vrlina je!
To što ti ne želiš srbomrstvo zapadnih diktatora da sagledaš, a u Srbiji živiš, ....misliš da je vrlina?

Pa, ja oduvek pozivam protiv SNS.




Međutim, neki na ovom sajtu su se kleli u Nikolića 2004, a danas kažu da samo krembili vole Nikolića.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Он сам себи ускраћује легитимитет довођењем ратног злочинца Тонија Блера да му саветује министре.
Ваљда се сви овде на форуму слажу са тим?

Prvo, nije tačno, ti koji su mu dali legitimitet da u njihovo ime vlada...ne čuju se, ....znači saglasni su sa onim što radi!
Naravno i sa Blerom.

To sa Blerom, luk i voda je, šta će sve taj bolesnik na osnovu legimiteta vlasti da radi!
Kad se hapšenjem Miškoviča preporučio kao apsolutni vladar bjednicima, sve je bilo jasno!
Svi mi na ovom forumu, možemo samo u prazno pisati i vreme gubiti, .....apsolutno smo politički sterilni da bi ga sprečili.
Koliko su Srbijanci sposobni da u svoje ruke uzmu svoju sudbinu, sve više sumnjam,
a o čemu se tu zapravo radi u njihovim glavama, stvar je stručne psihopatološke expertize!
 
Poslednja izmena:
Pa, ja oduvek pozivam protiv SNS.



Međutim, neki na ovom sajtu su se kleli u Nikolića 2004, a danas kažu da samo krembili vole Nikolića.

Sasvim je normalno da se mišljenja, prema činjenjima ili ne činjenjima, mjenjaju!
To sa čim se ti fališ svojstveno je samo konjima i mrtvacima, zar ne znaš!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top