Rat u Ukrajini (34)

Da li uskoro sledi direktan sukob između Rusije i NATO?


  • Ukupno glasova
    79
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilbord Lavov '' Juče oni, danas ti''
U donjem desnom ćošku poziv za ažuriranje podataka za vojsku.

GSyR3GiWQAAIEx3
A naše kolege forumaši ispranog mozga kenjaju kako toga NEMA u Ukrajini.Ista je to banda,zato ih i podržavaju.Lepo je onaj Rus rekao da im Evropljani neće oprostiti što su ih oslobodili od nacizma.
 
Руски пилоти настављају да онеспособљавају критично важне објекте украјинске војске

Тако је у области насеља Шчербиновка у Доњецком правцу откривен транспортни пут који је коришћен за снабдевање групе Оружаних снага Украјине у Торецку.

 
Naravno da si tema ti, kao u svaki kremljobotić, sve slučajevi za posmatranje...kad već ne može nešto drugo da ne kažem drastičnije
A kakav si ti slučaj?Podržavaš rat.Tvoj zapad je samo za rat,ni jednom,čak ni sada na samitu NATO nisu spomenuli mir,čak i Orbana pokušavaju da izoluju,samo da se produži ova agonija u bivšoj Ukrajini.I kod tebe važi ona deviza-K**va o poštenju.
 
Млади Чанак, ако настави овако, бациће кашику пре но што постане габаритна крмача ко таја му.

Pogledajte prilog 1581547
Pozer kao i tata mu. Sprema ga za političku karijeru, samo što onakav trenutak kao kad se Koštunici uvalila autonomaška bagra sa 2% podrške - više neće ponoviti
 
Један од инструктора је демонстрирао рад борбеног модула "Бережок" на БМП-2.
Сам "Бережок " је нова купола опремљена системом наоружања (30 мм аутоматски топ 2А42, АГС-17 "Пламя", ПКТ митраљезом и четири инсталације са ПТРК "Корнет") и СУО (систем управљање ватром-огњем)

 
На нашој телевизији постоји традиција: једном у неколико година Лондон је практично бомбардован. Чини се да је ово нови заплет, нови говорник за овакве говоре. А однос према свему томе је исти. Али визуелизација је занимљива.

 
На нашој телевизији постоји традиција: једном у неколико година Лондон је практично бомбардован. Чини се да је ово нови заплет, нови говорник за овакве говоре. А однос према свему томе је исти. Али визуелизација је занимљива.

Vidim nas ne spominju:p:super:
 
Orban se pojavio kao neko ko pokušava da urazumi EU/NATO zlikovce ali je mali narko ped***čić odmah odigrao ulogu.
https://www.telegraph.co.uk/world-n...a-war-live-drones-black-sea-zelensky-germany/

Не дозволите да вас Путин уцењује, упозорава Зеленски савезнике у нападу на Орбана​

18. јул 2024. • 21:33
Председник Владимир Зеленски стиже на састанак Европске политичке заједнице у Бленхајм палати

Председник Володимир Зеленски стиже на састанак Европске политичке заједнице у Бленхајм палати. ЗАСЛУГЕ : Стефан Русо/АФП преко Гетти Имагес-а

Володимир Зеленски је рекао да европски лидери не смеју дозволити да их Владимир Путин „уцењује” у нападу на „мировну мисију” мађарског Виктора Орбана.​

Обраћајући се на отварању седнице Европске политичке заједнице, он је рекао: „Путин не може да одржи односе са истински јаким лидерима, и то је наша предност, али остаје предност само док смо јединствени.
„Може да покуша да вам приђе или оде до неког од ваших партнера појединачно, покушавајући да вас искуша или притисне, да вас уцени, тако да неко од вас изда остале – слабећи наше јединство.
„Да, свако бира за себе како ће се понашати, наравно, и које ће наслеђе оставити. Али ако неко у Европи покушава да решава проблеме иза леђа других или чак на рачун неког другог, ако неко жели да оде у престоницу рата – да разговарамо и можда обећамо нешто против наших заједничких интереса или на рачун Украјина или друге земље, зашто бисмо онда сматрали такву особу?
Била је то јасна увреда усмерена на Орбана, који је водио преговоре са Путином у Москви у нади да ће посредовати у прекиду ватре.
 
MaxxPro у акцији - Авдеевка 2024 (не препоручује се руским навијачима са слабим живцима)


Чудно! Неки су се јадали на огромну врућину а сада видим снег усред лета. Све је могуће код овог шарлатана.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top