Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?

• Ukupno glasova
    67
Probili su nesto, Abramsi nisu nista.
Kako god okrenes Rusi su u plusu a Ukrajinci u minusu, ne pomaze tu ni abramsova statistika u ratu protiv beduina 1991.
1 zaplenjeni ostecen abrams od ukupno 30 poslatih protiv 11.500 ruskih tenkova izgubljenih u ukrajini od kojih skoro 1000 su posade napustile i ostavile neostecene na bojnom polju
kako god okrenes, abrams je gospodar u ukrajini

Ако је ово тачно, како таква особа може имати било који одговоран посао у власти на било којој страни, било којој земљи .. . .?
Овако нешто говори дете од 3,4,5 година а не озбиљан политичар.
Žena govori isključivo ono što njeni glasači žele da čuju.

Pa reci da si filoputin i da voliš rusolagati umjesto da glumiš objektivnog promatrača :lol:

Da Rusi proizvode svega vise od cijelog zapada a ne samo od Ukrajine je istina i to svi kazu.

To ne znaci da su rusofili, vec da su objektivni. Nitko vise ni na zapadu ne spominje ukrajinsku pobjedu, vec koliko ce bolan biti poraz, tj. koliko ce Ukrajina uspjeti zadrzati od svog prijasnjeg teritorija.

Da prelazis na osobni nivo i nacin tvog izrazavanja govori mi koliko patis zbog Ukrajine.

Da Rusi proizvode svega vise od cijelog zapada a ne samo od Ukrajine je istina i to svi kazu.

To ne znaci da su rusofili, vec da su objektivni. Nitko vise ni na zapadu ne spominje ukrajinsku pobjedu, vec koliko ce bolan biti poraz, tj. koliko ce Ukrajina uspjeti zadrzati od svog prijasnjeg teritorija.

Da prelazis na osobni nivo i nacin tvog izrazavanja govori mi koliko patis zbog Ukrajine.
Odlično, daj link da vidimo rusku i ukrajinsku proizvodnju dronova

Odlično, daj link da vidimo rusku i ukrajinsku proizvodnju dronova
Evo ti nesto bolje

Da li je i ovaj gospodin rusofil ili filoputin ili botosrborus ili rusosrbobot? (ne stignem pohvatati sve te pojmove nastale iz ocajne mrznje nemocnih promatraca)

Sto se dronova tice ja pratim stanje na zemlji, a ne sto netko tvrdi da je proizveo toliko i toliko dronova, daj ti nam rezultate pajdo, a ne rekla-kazala.

Evo ti nesto bolje

Da li je i ovaj gospodin rusofil ili filoputin ili botosrborus ili rusosrbobot? (ne stignem pohvatati sve te pojmove nastale iz ocajne mrznje nemocnih promatraca)

Sto se dronova tice ja pratim stanje na zemlji, a ne sto netko tvrdi da je proizveo toliko i toliko dronova, daj ti nam rezultate pajdo, a ne rekla-kazala.
Nema linka na proizvodnju dronova?
Okej, onda ti vjerujemo

Back