Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Kaze Bugarin da nemate sanse protiv Rusije i da cete izginuti svi do jednog.


Mrzi me da proveravam ali mi se čini da je Bugarin ponovio od reči do reči ono što sam juče i ko zna koliko puta pre pisao ovde.

To nema veze, nego me baš zanima da li će određeni likovi sa foruma i njemu reći da ne razume situaciju i da nema prave podatke. Vidi se da nije skoro proveravao sajtove gde Ukrajina napreduje kao vojna sila i da prati pogrešne informacije sa fronta.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Miguel Ortiz Lavin je izgubio bitku sa vetrenjačama.
Otiš'o je boršč prob'o nije.
Spanish Brother Miguel Ortiz Lavin, who had been serving in Ukraine as a Volunteer succumbed on the Battlefield.
441712257_418951761024417_429833218031458652_n.jpg
coffin-dance.gif
 
sad, KADA AMERIKA ostavi na cedilu glupe ukre. pocinje odmazda ruske strane, ima da ih gone sve do atlantika!

Шеф Пентагона Лојд Остин упозорио је Украјину на могући прекид помоћи САД уколико украјинске оружане снаге не покажу опипљиве резултате у близини Харкова.​



Болна порука украјинским трупама: Ако не потиснете Русе код Харкова – Прекидамо …


ukre su dobile ukor pred iskljucenje, poslednja sansa... ja im kazem: bezanija dok mogu, jer kada rusi pocnu da melju, ima da bude NEVIDJENO IZGINUCE!!!

bez'mo ukre braco, dok je vreme,,. slava dezerterima, ruje nece da brenyuju!!! kao mi srbi!!! pretvorice vas u prah i pepeo!!! spasavaj se ko mosze, bezte kud koji mili moji!!!

ali rastocice vas, koliko ja znam ruse. TEK SADA, NA KRAJU!!! bezite bre!!! izginucete bre svi, nece vas zaliti, pa znam ih~!!!
 
Jos samo sa uhapse Volodju i zaokruzili su krug.

Nema veze sa zivotom.

Surovikin je unapredjen. I uskoro ce preuzeti komandu u Ukrajini.
Drugi, polovina sklonjenih pripadaju tvrdoj ekstremnoj liniji koji su zagovarali tepih bombardovanje cele ukrajine i preventivne nuklearne urare po celom NAFO paktu.. budite srecni sto su sklonjeni i stavljeni pod kontrolu. Dugujete zivot Putinu…
 
The Sun objavljuje priče o uništenim bazama gde su Britanci obučavali Ukrope

Exclusive

BATTLE READY

Brit hero soldier who has trained 14,000 Ukrainian troops to pummel Putin lifts lid on his secret frontline base​

Watch The Sun's video from behind the scenes at the Ukrainian army base above
  • Published: 19:07, 21 May 2024
  • Updated: 14:09, 22 May 2024
1716399359216.png
 
sad, KADA AMERIKA ostavi na cedilu glupe ukre. pocinje odmazda ruske strane, ima da ih gone sve do atlantika!

Шеф Пентагона Лојд Остин упозорио је Украјину на могући прекид помоћи САД уколико украјинске оружане снаге не покажу опипљиве резултате у близини Харкова.​



Болна порука украјинским трупама: Ако не потиснете Русе код Харкова – Прекидамо …


ukre su dobile ukor pred iskljucenje, poslednja sansa... ja im kazem: bezanija dok mogu, jer kada rusi pocnu da melju, ima da bude NEVIDJENO IZGINUCE!!!

bez'mo ukre braco, dok je vreme,,. slava dezerterima, ruje nece da brenyuju!!! kao mi srbi!!! pretvorice vas u prah i pepeo!!! spasavaj se ko mosze, bezte kud koji mili moji!!!

ali rastocice vas, koliko ja znam ruse. TEK SADA, NA KRAJU!!! bezite bre!!! izginucete bre svi, nece vas zaliti, pa znam ih~!!!
Čekaj sada kad malo dođu sebi,qqriq i ukrowermaht bojna, pa počnu da postavljaju notepad i naprednije excel tabele o pomoći usraini.
 
Konacno neka mapa bravo Tixomire, evo da te pohvalim javno, iako si pravio sranja ceo mesec

Ovi ostali pisu vode se borbe u nekoj Vukojebini xyz, pa jbte odakle mi da znamo gde je ta vukojebina, kad niko ne prilaze mape, neka imena selendri za koje nikada nismo culi
Nikad nisi cuo, sto se onda brecas? Opusti se … samo bez nervoze. Manje narikanje….
 
Frcko ne sme da brani ukre, halid-invalid, koji beze glavom bez obzira, opste rasulo, a onda stizu rusi i do croatie..

Очај у украјинској војсци: Насилно регрутују наркомане, алкохоличаре и бескућнике

17:48 22.05.2024.

do kraja leta, ima da beze ukre za rusiju, samo da ne idu u rat! ima da se predaju i prelaze na rusku stranu, pazi sta ti kazem.
Vec to rade.
Mozda su nasi svedoci sudjega dana pronasli odgovor gde je onih 700 hiljada nestalih ukrajinskih vojnika, ali odgovora jos nema..
 
Kina je pocela masovno da se oslobadja dolara i americkih obveznica nakon zajednicke odluke sa Rusijom da se distanciraju od americke valute.
Kao posledica toga usledio je americki odgovor da ce prekinuti pomoc ukrajini ako ne bude pomaka kod harkova. Istina je da amerikanci nemaju vise sredstava da ih finansiraju, niti mogu vise da se zaduzuju u inostranstvu prodajom obveznica .

NAFO prdnuo u cabar.
 
Danasnji Ukrajinci i Rusi usvojili hrvatski stil izvestavanja. Ko to kaze ko to laze Hrvatska mala.

"Ovo je službeni posjet, želimo kreirati američku vanjsku politiku"

"Ovo je službeni posjet i usredotočen na to da se iskoristi ovaj trenutak između dvije administracije da se Hrvatska pozicionira kao čimbenik koji će aktivno sudjelovati u kreiranju američke vanjske politike", rekla je Grabar-Kitarović.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-otkrila-sto-je-zapravo-radila-u-americii/942269.aspx
 

Back
Top