Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?

• Ukupno glasova
    70
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Замисли тек обим психопатије, што је око 5К лајк срдаца Украјинаца и Руса... Не знаш кога пре да водиш у лудницу, тог кољача деце, ил билмезе што лајкују туђу несрећу

После рата, инвазија психопата у најави, поготову те које су присилно одвели на ратиште, треба лечити од разних иживљавајућих ратних синдрома
Rusi su oduvjek bili takvi, sistem u Rusiji drugačije ne proizvodi.

Rusi su oduvjek bili takvi, sistem u Rusiji drugačije ne proizvodi.
Не одувјек...

Груби Пресек су направили Јевреји 1917те...

Руси су народ са највише светаца од свих Хришћана, ово што видиш сад су плодови атеизма и бесмисленог сатанизма

RF zemlja raznih ludaka i manijaka. Kucati Chikatilo.
.
Чикатило је Украјинац.

Претпоставља се да је током 2. св. рата немачки војник силовао његову мајку у његовом присуству, па је то оставило дубоке трагове ...

Ццц, ко би рекао, немачки војник. Наводи се да је то била честа пракса током окупације Украјине.

In 1943, Chikatilo's mother gave birth to a baby girl, Tatyana. Because Chikatilo's father had been conscripted in 1941, he could not have fathered this child. As many Ukrainian women were raped by German soldiers during the war, it has been speculated Tatyana was conceived as a result of a rape committed by a German soldier. As Chikatilo and his mother lived in a one-room hut, this rape may have been committed in Chikatilo's presence.[15]

.

I zaporoski front ubiven
IMG_20240518_170146_641.jpg

Не одувјек...

Груби Пресек су направили Јевреји 1917те...

Руси су народ са највише светаца од свих Хришћана, ово што видиш сад су плодови атеизма и бесмисленог сатанизма
Oduvjek, dovoljno je čitati što su putopisci pisali o njima.
A što privatne crkve rade i koga uzdižu u njihove svece je potpuno nevažno, dobar dio njih je ionako u paklu.

Да не верујеш, има пар 90то годишњака, један чак из Сибира побего пешке преко лета 70тих...

Писали су савременици тј. ''јосифовци'', које ти никад ниси ни ћеш читати...

Ево ти речи светог Патријарха Тихона савременика светог Јована о власти у Русији тад (тачније СССР 1925те)

https://stanjestvari.com/2023/04/25/anatema-boljsevika/

Покајте се безумници, и прекините своје крваве масакре. Оно што чините није само зло дело, већ сатанско, због којег ћете бити кажњени огњем адским у будућем, а проклетством вас и вашег потомства у садашњем времену.

Влашћу даном од Бога забрањујем вам приступ Светим Христовим тајнама. Анатемишем Вас који носите хришћанска имена и који припадате православљу од рођења. Заклињем и све Вас који сте верна чеда православне цркве Христове да са таквим изродима рода људског не ступате у било какав контакт.
Pa to sam i napiso mislim ono par njih sa upitnim autoritetom kao i ti neki savremenici josifovci, pazi u ovo doba interneta sve moze da se nadje nemoj da mislis da si ti jedini i najveci ekspert za katakombnike.

I opet navodis sv.patrijarha Tihona iz doba najzesceg komunizma kad se ginulo za veru, to od njega sam dosad cito jedno 100 puta, dok mi pricamo o sadasnjim stvarima.

Recimo kako bi pricao danas jedan sv.Serafim Sarovski koji je toliko voleo Rusiju, ili duhovni otac sv.Rusije veliki sv.Sergej Radonjeski prozvan kao 'iguman zemlje ruske' i koji je blagoslovio Ruske knezeve na rat protiv Tatara, kako bi oni danas pricali o potrebi odbrane Rusije od napada danasnjih njihovih neprijatelja.

Naravno da je pitanje retoricko odgovor je jasan.

Za koljace dece obrati se jevrejima.
Ukrajinci se u vecem procentu ne vracaju vise.
Па тај сигурно имају везе са јешама или ко зна који некрстима и сатанистима, гето менталитет је увек корак до сатанизма и удружене психопатије... Али то је сад Руски оквир, бар на овом снимку је ''такав'', ђаба ту јеше кривиш...

Тај сатанизма је невезан за нацију, већ се приписује тим пацијентима, који највише самоизоловано кукају да су жртве, да би се после светили деци и нејакима...

Па тај сигурно имају везе са јешама или ко зна који некрстима и сатанистима, гето менталитет је увек корак до сатанизма и удружене психопатије... Али то је сад Руски оквир, бар на овом снимку је ''такав'', ђаба ту јеше кривиш...

Тај сатанизма је невезан за нацију, већ се приписује тим пацијентима, који највише самоизоловано кукају да су жртве, да би се после светили деци и нејакима...
Taj na snimku uhapsen u Rusiji a na vratima iza ukrajinski natpisi po kancelarijama.
Podmecu snimke masovne mobilizacije u Rusiji,snimak od pre 2 meseca migranti.
Uzmi s rezervom sta serviraju,ne znam na cijoj si strani ali ukrajina lose stoji i bombarduju nas fake vestima kao da ne znamo sta se desava.

Ne povezani događaji što je on postavio kao odgovor.
.
Након терористичког напада и убиства више од сто људи у Русији траје прочишћавање популације миграната из околних земаља.

Никакав прогон регрута, поготово на аеродрому какав је Шереметјево не постоји.

Управо супротно од Украјине, Руси који су напустили земљу на почетку рата данас се масовно враћају.

И никакав проблем није да се ови подаци пронађу и да не испадаш кловн у овој причи.

.

Oduvjek, dovoljno je čitati što su putopisci pisali o njima.

То ''ваши'' језуитски сатанисти из Пољске и Пруске по Петрограду малко претерују, јер се махом ради о ери Петра великог, који је из Холандије увезо европеизам, зато су страшне приче... тад је европеизам био огољено зло, а не ко сад нашминкано у људска праве, феудализам је правио робље по државама и имао робовске забаве и грехе...

И махом те ''твоје'' приче то су приче са двора из Питера , а не из раје са села, у коју путописци нису залазили...

Да например читаш пре Петровски период, тј. Московску и Кијевску Русију а не Петроградску еру, видео би колико су Руси часан народ, чак и племство, што се у Европи чак ни за обичан народ не може рећи, а камо ли за племство који је прогутао сатанизам и атеизам...
A što privatne crkve rade i koga uzdižu u njihove svece je potpuno nevažno, dobar dio njih je ionako u paklu.
То се слажем, али ако јасно одредиш тај пост-револуционарни оквир, овако нема смисла стигматизовати било шта и кога без разлике и пропагандно скупа

Pa to sam i napiso mislim ono par njih sa upitnim autoritetom kao i ti neki savremenici josifovci, pazi u ovo doba interneta sve moze da se nadje nemoj da mislis da si ti jedini i najveci ekspert za katakombnike.
Да познајеш руске катакомбнике лично, па хајде да се поредиш са мном

I opet navodis sv.patrijarha Tihona iz doba najzesceg komunizma kad se ginulo za veru, to od njega sam dosad cito jedno 100 puta, dok mi pricamo o sadasnjim stvarima.
Само узрочно-последичност те анатеме не видиш...

Recimo kako bi pricao danas jedan sv.Serafim Sarovski koji je toliko voleo Rusiju, ili duhovni otac sv.Rusije veliki sv.Sergej Radonjeski prozvan kao 'iguman zemlje ruske' i koji je blagoslovio Ruske knezeve na rat protiv Tatara, kako bi oni danas pricali o potrebi odbrane Rusije od napada danasnjih njihovih neprijatelja.
Ту не споримо, јер ја причам о октобарском отклону од те древне Свете Русије... Овај данашњи дисконтинуитет је очигледан

Naravno da je pitanje retoricko odgovor je jasan.
Није таби јасно ништа до краја, тачније није ти дато да видиш... зашто, и то је реторичко питање...!

Taj na snimku uhapsen u Rusiji a na vratima iza ukrajinski natpisi po kancelarijama.
Podmecu snimke masovne mobilizacije u Rusiji,snimak od pre 2 meseca migranti.
Uzmi s rezervom sta serviraju,ne znam na cijoj si strani ali ukrajina lose stoji i bombarduju nas fake vestima kao da ne znamo sta se desava.
Тек сам сад видо...

Не би се зачудио ни да је неки Украјински сатаниста, али видећемо где то проклетство ''ради'' тренутно

.
Чикатило је Украјинац.

Претпоставља се да је током 2. св. рата немачки војник силовао његову мајку у његовом присуству, па је то оставило дубоке трагове ...

Ццц, ко би рекао, немачки војник. Наводи се да је то била честа пракса током окупације Украјине.

.

Cek, zar Ukrajinci ne postoje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back