Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    68
IMG_20240426_010459_714.jpg
 
I ti još uvijek misliš kako nisi imao sreće u životu, pa zato vrtiš pedale na biciklu s torbom na leđima.
Gledaj to s vedrije strane, voziti bicikl je izuzetno komplicirana motorička radnja, a i zdravo je.
Snob ti je ime, a skorojević prezime.
To su samo Frzzijeve projekcije. On čovek pobeđuje od one masovne Ukro predaje snagama DNR kod Ilovajska od pre 10 godina.
 
Toliko o liniji fronta.
Sad NATOvcima jedino preostaje da se uključe ili da gađaju nešto po Rusiji sa tim 300km dometom raketama
i isporovociraju neko ravnanje Kijeva.
koliko vidim slabo ide to skupljanje regruta po EU a i te koje su skupili i poslali na front bez obuke nisu se nešto pokazali.

ali na tviteru se još dobro drže i to je nešto ;)
 
Sve vreme tvrdis da nemaju dovoljno ljudstva, pitao sam ta otkud na neaktivnom delu fronta 120 000 ako je to tacno.
Pa zar ne vidiš da nemaju?Ako prebace tih 120000 mučenika ovamo pred Ruse,ode im Kijev i okolina.Zar ne čitaš zapadnu štampu u kojoj se tvrdi da će zapadne zemlje da pošalju neki broj vojnika da "rasterete" Ukrajinsku graničnu službu,da bi ovi mogli da idu na front.Ili ovako,da imaju rezervu,zar je nebi već poslali gde treba?
 
"Sledeća verzija neće imati veze sa androidom" :lol:
Reci mi, kako se zove poremećaj kada si uvjeren da o svemu sve znaš?
Kako se zove taj poremećaj kad si istovremeno glup i neinformisan ali to pokušavaš da nadoknadiš arogancijom i bezobrazlukom?

Sve što sam napisao je 100% tačno i trebalo bi ti 3 minuta guglanja da potvrdiš.
 

Back
Top