Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
чија је то историја?
ђе су тачно прешли?

први свј. рат су добили - савезници их заебали, још замало заратише против њих
други свј. рат - због првог су се удружили са њемцима и изгубили рат

питање је ђе су тачно то прешли?
ти ако си Србин могао би се срамити јер су ти Талијани пуно за Србе урадили далеко више него Срби за њих (покушали их заебати)
Točno 1/1...kupili Srbe kosture, tifusare, 1915 brodovljem i vozali na Krf.

Koleginog đeda, prađeda sa Dinare su štitili Ti Digići.

To nam je najnaklonjeniji narod i politika.

CG kralj Nikola je dao kći Emanueleu II ova im visoka i kršna izrodila ljepu decu.

Jer su svi bili 1,6 cm
 
Screenshot_20240507_223625_com.huawei.himovie.overseas_edit_6577798846719216.jpg
 
Ko će gleda tuđeg poglavara...spam.

Dok mu bojovnici u blatnom rovu šehide na tisuće dnevno i desetke tisuća za 4 tjedna.
sto si takav jbte, zar ne vidis da Rusiji ide toliko dobro da je to prosto neprijatno

pa sta ako zaginu u blatu, familija dobije Ladu, dzakove krompira i bese sargarepe

zar to nije ko bingo na lutriji
 
Piše mi na papiru pod nacionalnost "Srbin"
I da sutra poželim im promijenim to na "Peruanac", imam pravo na to. Misliš da bih postao time dijametralno drugačija osoba? Ne bih..
A vi, kako 'te?
Slažete se s riječima patrijarha da Srbin možeš biti samo ako si pravoslavan?
Dječki ne kontaju, da ako si Srbin, treba po difoltu u ratovima 90.ih da si četnik, ko iz Bulajićevih filmova, sa kamom u zubima,

stjegom sotonističkim sa lubanjom i 2 ukrštene koske.

Ne kuže da je ljubav prema mjestu, frendovima, detinjstvu jača od netkog

četnikovanja sas gibanicu i masnu bradu.

General iz Bgd Jovo Divljak je zoran primjer.
 
Никад нисам био СНС/Вучић гласач, али мислим да је аквизиција Рафала била само обичан блеф. Да су, као, тражили, а Бога молили да никада не добију Верујем да је славље у нашим војним круговима.

А то твоје са списка ћемо добити када Русија заврши посао у Украјини. Истина, можда пре али вероватније после. А добићемо што пожелимо.
kad ti treba oruzje, uzimas sta mozes

na stranu sto je Vucic zvaljavi demagog i uopsteno se konstantno kladi na pogresnog konja, al Srbija treba avione

Rusija je odbila da proda s300, s400 nije ni u mislima, a su35 nece isto tako nikako dati

ostaje da se kupe avioni poreklom iz NATO ili Kine

a posto je Kinesko obicna kopija ruskog, i po svemu sudeci inferiorna u odnosu na ruski original, onda i to otpada

dakle Srbija mora da kupi ili od NATO ili od Rusa

al ono sto je meni licno vrlo nejasno, zasto Srbija nije uzela od svedjana odmah u startu, zasto se politicki rizikuje sa Rusima i Francuzima

da je to uradjeno na vreme, dok Svedjani nisu ulazili u NATO, tamo kad se rizikovalo sa tim Migovima, Srbija je sada mogla imati vec obucene pilote i lupam jedno 20 Gripena za sve te pare
 
RUSIJA je rano jutros žestoko napala Ukrajinu projektilima i dronovima.

"Na dan sjećanja i pobjede nad nacizmom u Drugom svjetskom ratu nacist Putin pokrenuo je golem raketni napad na Ukrajinu. Ispaljeno je više od 50 projektila i više od 20 dronova tipa Shahed na infrastrukturu u Lavovu, Vinici, Kijevu, Poltavi, Kirovogradu, Zaporižju i Ivano-Frankivsku", objavio je na X-u ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski.

"Sve hitne službe izašle su na teren i već rade na ublažavanju posljedica ruskog terora. Cijeli svijet mora razumjeti tko je tko. Svijet ne smije dati šansu novom nacizmu", objavio je Zelenski.

zar nije dan Pobede nad nacizmom sutra?
Il se ovaj opet nadrogirao pa ne zna ni koji je datum, il sam se ja nešto za je bo
Čuo me je,,,do sada sam ga prozivao

da isključivo teroriZZira Ruse i ruskogovoreće Ukre na iztoku.
 
RUSIJA je rano jutros žestoko napala Ukrajinu projektilima i dronovima.

"Na dan sjećanja i pobjede nad nacizmom u Drugom svjetskom ratu nacist Putin pokrenuo je golem raketni napad na Ukrajinu. Ispaljeno je više od 50 projektila i više od 20 dronova tipa Shahed na infrastrukturu u Lavovu, Vinici, Kijevu, Poltavi, Kirovogradu, Zaporižju i Ivano-Frankivsku", objavio je na X-u ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski.

"Sve hitne službe izašle su na teren i već rade na ublažavanju posljedica ruskog terora. Cijeli svijet mora razumjeti tko je tko. Svijet ne smije dati šansu novom nacizmu", objavio je Zelenski.

zar nije dan Pobede nad nacizmom sutra?
Il se ovaj opet nadrogirao pa ne zna ni koji je datum, il sam se ja nešto za je bo
Samo priži pa ko druže izdrži
 
Олакшали посао држави. Ама, можемо се ми хебати, постављати овако или онако, али они Србе гледају као на "мале Русе" и отуд манијакални притисци на нас дуже од 30 година.
Zar nas lažno optužuju ili smo mi žbirevi i instalacija agresorskog Mordora na
civiliziranu i kultiviranu Europu.
 
Sinoć je izvršen udar na ciljeve unutar Ukrajine dronovima, krstarećim i balističkim raketama na energetske objekte i infrastrukturu u oblastima Harkova, Vinice, Zaporožja, Ivano-Frankovska, Kirovograda, Lavova, Poltave i Kijeva.
U Lavovskoj oblasti ponovo su izvedeni udari na podzemno skladište gasa Bilče-Volicija-Uherske u blizini grada Strija, uključujući i raketni udar „Kinžal“
Mapa pokazuje putanje leta raznih projektila i kamikaza dronova i područja koje su pogodili.

GNCym1NX0AAWjlQ
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top