Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ради се у 6 смена. Док ми причамо - направљено 10.000 граната.

Malo se ovde govori da je kukumavčenje Zelenskog za oružje i municiju samo maska (maskirovka što bi rekli njihovi neprijatelji) i služi za odvraćanje pažnje od moćne ukrajinske namenske industrije koja štancuje više nego ikada u istoriji. Ne da prave za svoje potrebe nego čak i izvoze da pokrpe rupe u evropskim skladištima.

Ako meni ne verujete imate ovde eksperte pa ih pitajte da vam objasne i daju egzaktne brojeve
 
Саће дође шеф да ти објасни да су самим нападом изгубили. Могу и до вашингтона, у његовој књизи су изгубили све поене и нема шта даље да причамо.

Ни у шта он није сигуран. Он је збуњен и индоктриниран. Барем није усташа као онај мали гремлин Брегами.
 
Malo se ovde govori da je kukumavčenje Zelenskog za oružje i municiju samo maska (maskirovka što bi rekli njihovi neprijatelji) i služi za odvraćanje pažnje od moćne ukrajinske namenske industrije koja štancuje više nego ikada u istoriji. Ne da prave za svoje potrebe nego čak i izvoze da pokrpe rupe u evropskim skladištima.

Ako meni ne verujete imate ovde eksperte pa ih pitajte da vam objasne i daju egzaktne brojeve
Мени је то било одмах јасно. Они су сами наштанцовали гранате, ово западно оружје је само маскировка, да Руси мисле да добијају.
Заправо, 1, 2 и 3 армија се спремају да нападну Русију из правца Финске а 4 да заједно са Кинезима распарча Сибир. Пета армија има задатак да заузме Крим. Руси неће знати шта их је снашло
 
Ни у шта он није сигуран. Он је збуњен и индоктриниран. Барем није усташа као онај мали гремлин Брегами.
Ти су најгори, то су скривене усташе. Ови што се декларишу јавно, њих и можеш донекле да поштујеш. Ови што муте, као тобоже пц и слично - ти су најгори.
 
798 dan, prvomajske vatre gorele sirom agresorske RF. :heart: 🇺🇦

GMeyg-rXsAAmuSU
 
Ја ти кажем да си у заблуди, па ваљда фебо, брегами и екипа знају о чему причају?
Ако они кажу, па ваљда знају, били су на фронту.


Da je jedini, mnogi su ovde u teškoj zabludi i ne shvataju koliko smo blagosloveni što imamo sagovornike sa takvim informacijama i podacima (ponekad mi se čini da znaju i ono o čemu ni Putin ni Zelenski blagog pojma nemaju).

Mi samo treba da se opustimo, slušamo njih i da ignorišemo sve druge izvore, sa istoka i zapada a posebno zdrav razum koji nas često vodi u ozbiljnu zabludu i konfuziju.
 
Мени је то било одмах јасно. Они су сами наштанцовали гранате, ово западно оружје је само маскировка, да Руси мисле да добијају.
Заправо, 1, 2 и 3 армија се спремају да нападну Русију из правца Финске а 4 да заједно са Кинезима распарча Сибир. Пета армија има задатак да заузме Крим. Руси неће знати шта их је снашло
Saće dotični strateg da nam to malo bolje objasni, čovek to na naučnoj osnovi. :D
 
Da je jedini, mnogi su ovde u teškoj zabludi i ne shvataju koliko smo blagosloveni što imamo sagovornike sa takvim informacijama i podacima (ponekad mi se čini da znaju i ono o čemu ni Putin ni Zelenski blagog pojma nemaju).

Mi samo treba da se opustimo, slušamo njih i da ignorišemo sve druge izvore, sa istoka i zapada a posebno zdrav razum koji nas često vodi u ozbiljnu zabludu i konfuziju.
:think:
 
Da je jedini, mnogi su ovde u teškoj zabludi i ne shvataju koliko smo blagosloveni što imamo sagovornike sa takvim informacijama i podacima (ponekad mi se čini da znaju i ono o čemu ni Putin ni Zelenski blagog pojma nemaju).

Mi samo treba da se opustimo, slušamo njih i da ignorišemo sve druge izvore, sa istoka i zapada a posebno zdrav razum koji nas često vodi u ozbiljnu zabludu i konfuziju.
Нису они криви што ви не знате да резонујете.
 
Види. Писао сам већ шта мислим ко је агресор и на Украјину и посредно на Русију. САД и део НАТО пакта. Сад то није тема.

Тема је исход овог рата. Стварно мислиш да ће Русија бити поражена? Ајде, буди недвосмислен, кратак и јасан, па ћу ти одговорити шта ја мислим како ће се ово завршити.
Ma možeš ti pisati i da je Srbija napala Rusiju i da je Madagaskar napao Island.
Da, Rusija neće uspjeti u svojim zacrtanim ciljevima SVO, tj, neće demilitarizirati Ukrajinu. Dakle, ispušit će.
A onda dolaze računi na naplatu u samoj Rusiji. 🍿

A ti misliš da će Ukri kapitulirati i da će ruska čizma gaziti Lavovom i Kijevom?
 
Саће дође шеф да ти објасни да су самим нападом изгубили. Могу и до вашингтона, у његовој књизи су изгубили све поене и нема шта даље да причамо.
Fora je u tome što ruski vojnik ratuje u Ukrajini a da ne zna koji mu je vojni cilj.
Za razliku od Ukrajinskog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top