Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Prije 25 godina Vrhovni sud SAD, glasovima sudija - pet prema četiri, presudio da je pravo Amerikanaca na spaljivanje nacionalne zastave jedna od zagarantovanih sloboda."

............................................................................................................................................................................................................................................................

Kakva je to država u kojoj je spaljivanje državne zastave NACIONALNI SPORT ? :kafa:
Kakva je to država u kojoj je spaljivanje državne zastave NACIONALNI SPORT?
Pitati Bajdena i njegove…
 
Куку куку шта их је

Шмрц :(

YAk-ukrai-ntsi-vshanovuyut-pamyat-poleglyh-zahysnykiv_2.jpg

5cd0f9b5-206096214d3dd38962ce4cd1ac10d1ce-e1688039934670.jpg
 
Можда људима промиче ова математичка формула, али они који највише подржавају Израел су најострашћенији антируси у америчком естаблишменту. Ови пропалестински протести су им легли као рак на плућа, мозак и јетру.
 
Полако, Ћим дођу Химарси, Абрамси и Леопарди ...

Али мени је то баш занимљиво. Да ли се као деца инате или стварно, али стварно мисле то што пишу. Не мислим на оног гнома Брегамија, он је баш усташа.
 
Пусти сад Ненада.

Ти верујеш да ће ова хакована '14 Украјина, НАТО или комбинација, победити Русију?
Nitko nije napao Rusiju da bi je pobijedio.
A ti vjeruješ da će Rusija demilitarizirati Ukrajinu? A gle čuda, Ukro vojska neusporedivo jača nego one raspale sirotinje 24.2.2022. di nisu znali di im je rep a gdje glava.
 
Nitko nije napao Rusiju da bi je pobijedio.
A ti vjeruješ da će Rusija demilitarizirati Ukrajinu? A gle čuda, Ukro vojska neusporedivo jača nego one raspale sirotinje 24.2.2022. di nisu znali di im je rep a gdje glava.
Ukrajina je napala Rusiju, mi najoštrije osuđujemo ukrajinsku agresiju na jednu suverenu članicu međunarodne zajednice.

Džordž Buš Jr.
 
Nitko nije napao Rusiju da bi je pobijedio.
A ti vjeruješ da će Rusija demilitarizirati Ukrajinu? A gle čuda, Ukro vojska neusporedivo jača nego one raspale sirotinje 24.2.2022. di nisu znali di im je rep a gdje glava.

Види. Писао сам већ шта мислим ко је агресор и на Украјину и посредно на Русију. САД и део НАТО пакта. Сад то није тема.

Тема је исход овог рата. Стварно мислиш да ће Русија бити поражена? Ајде, буди недвосмислен, кратак и јасан, па ћу ти одговорити шта ја мислим како ће се ово завршити.
 
Види. Писао сам већ шта мислим ко је агресор и на Украјину и посредно на Русију. САД и део НАТО пакта. Сад то није тема.

Тема је исход овог рата. Стварно мислиш да ће Русија бити поражена? Ајде, буди недвосмислен, кратак и јасан, па ћу ти одговорити шта ја мислим како ће се ово завршити.
Саће дође шеф да ти објасни да су самим нападом изгубили. Могу и до вашингтона, у његовој књизи су изгубили све поене и нема шта даље да причамо.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top