Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ох најн

IMG_20240430_142627_276.jpg
 
Када је пао Кијев, следеће јутро ађутант узбуђено буди немачког генерала. "Шта је било", пита генерал? "Дођите, видећете". Оду пред зграду градске (СССР) управе, кад пред њом маса људи, мушкараца и жена, стрпљиво чека да их у зграду пусте немачки војници. Пита генерал гласно: "Говори ли неко од вас немачки?" Потврдно одговори један старији господин.

"Мајн Гот", рече запрепаштени генерал, "па шта ови људи чекају?"

Одговор: "Ми смо упосленици управе, чекамо да нас пусте да радимо свој посао".


:mrgreen:
Od kud je citat?
 
Ruja sto pomaze postavljanje zastave ima sat na levoj ruci i GPS na desnoj.
Рек’о бих ипак да су два сата на једној руци. Каква је историја другог сата не знам и не могу да тврдим са сигурношћу. Оно што верујем да је могуће је дисциплина у армији СССРа и преки суд. Тако да би тај да је украо био стрељан.
Друга могућност је фото монтажа.
 
Рек’о бих ипак да су два сата на једној руци. Каква је историја другог сата не знам и не могу да тврдим са сигурношћу. Оно што верујем да је могуће је дисциплина у армији СССРа и преки суд. Тако да би тај да је украо био стрељан.
Друга могућност је фото монтажа.
Ma kakav sat, GPS. Verovatno nisi imao prilike da razgovaras sa savremenicima oslobodjenja i okupacije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top