Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?

• Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Командант специјалних снага Ахмат Апти Алаудинов именован је за заменика начелника Главне управе за војно-политички рад Министарства одбране – Кадиров
▪Такође је разрешен дужности заменика команданта 2. армијског корпуса Оружаних снага Русије.
IMG_20240416_172018_855.jpg

Svaki scenarij u kojem Ukrajina preživljava kao politički entitet je poraz Rusije i pobjeda Ukrajine, eto, konkretno :kafa:

Dakle, prijatelju, da pokušam da razumem konstrukciju

Primera radi, ostaneš ti u ratu bez jedne ruke, jedne noge, jednog mudašca i pola pišice i ti ceniš da se to ima smatrati tvojom pobedom, jer ti je ostalo od svega po jedno a i ova polovinica pišice da vrši funkciju.

Zaista, ako tako posmatraš, pa Ukrajina nema šanse da izgubi ovaj rat.

Pod tim uslovima zaista možemo da se složimo da je Ukrajina već pobedila a Rusi već izgubili, daj samo da javimo njima da se ne tamane više uzaludno.

Dosadan si više s tim floskulama o ruskoj zemlji, ruska zemlja ne postoji, to je sve oteto i ugrabljeno od drugih naroda, slično kao i SAD, sve je to isti model :kafa:
Nisam ja dosaadan nego si ti nezainteresovan da naučiš nešto novo,pa vrtiš priču koja veze nema,svaki dan isto.Ako hoćeš,mogu da ti dam link,da pogledaš neke mape,da proučiš,da se uveriš?

Dakle, prijatelju, da pokušam da razumem konstrukciju

Primera radi, ostaneš ti u ratu bez jedne ruke, jedne noge, jednog mudašca i pola pišice i ti ceniš da se to ima smatrati tvojom pobedom, jer ti je ostalo od svega po jedno a i ova polovinica pišice da vrši funkciju.

Zaista, ako tako posmatraš, pa Ukrajina nema šanse da izgubi ovaj rat.

Pod tim uslovima zaista možemo da se složimo da je Ukrajina već pobedila a Rusi već izgubili, daj samo da javimo njima da se ne tamane više uzaludno.
Ја ти лепо рекох.

Ја ти лепо рекох.

Pa objasnio mi čovek lepo, tek sad sam shvatio i progledao.

Ja sada na ovaj rat gledam potpuno drugačijim očima

Uopšte, ovom logikom nikada u životu ne možeš da izgubiš niti da doživiš poraz.
Šta god da ti se desi, šta god loše da uradiš ti si, u suštini, pobedio jer ti je nešto ostalo, makar minimalno.

Zaista mi je žao što mi ovu filozofiju niko nije predočio pre 10, 20, 30 godina, mnogo bih drugačije gledao na svet oko sebe.

Pa objasnio mi čovek lepo, tek sad sam shvatio i progledao.

Ja sada na ovaj rat gledam potpuno drugačijim očima

Uopšte, ovom logikom nikada u životu ne možeš da izgubiš niti da doživiš poraz.
Šta god da ti se desi, šta god loše da uradiš ti si, u suštini, pobedio jer ti je nešto ostalo, makar minimalno.

Zaista mi je žao što mi ovu filozofiju niko nije predočio pre 10, 20, 30 godina, mnogo bih drugačije gledao na svet oko sebe.
Шта је ту је. Велика је то мудрост, пробај да у остатку живота надокнадиш изгубљено.

Цела та У екипа ко Алан Форд. Хит.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back