Branko Lori
Zaslužan član
- Poruka
- 108.675
На старим немачким мапама нема Украјине ни Украјинаца
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Oprcano na buljuke
[
Bice tebi agresor...Us*ali ste se misevi,uzj**ala se Evropa kao da ce rat,daju se preporuke stanovnistvu,sprema se vezba nato(nisu zasluzili da ih pisem velikim slovima jer su zli),Poljaci svako malo dizu avione,cim Rusi opale neku raketu,zapad sizi i sastanci se nizu jedan za drugim,to se druze Mstislave zove PANIKA.Zdrav covek ima stotine zelja, ruski agresor u Ukrajini u osvit 100 nedelje i 700-og dana svo ima samo jednu zelju, da izvuce zivu glavu iz pogibelja u kojeg ga gurnuo botoksirani Volodja iz Kremlja.
Svaki stanovnik Marijupolja ce dobiti stambenu jedinicu,ali da se vrati nazad.
Aham oce to od lose brlje nego di nestade GerasimovCrkli kazu neki Poljaci, Amerikanci i Englezi u Harkovu - Rusi ih Iskanderisali

Zar i u razvijenoj Americi umiru od hladnoce?AuuuuHladno u PM
![]()
To su istorijski ukrajinske ("maloruske") zemlje, gledano etnolingvistički, s ne kako se stanovništvo sada izjašnjava pod uticajem propagande, straha...Kojih sest oblasti uz granicu Ukrajine imaju znacajan udeo ukrjinaca u svom sastavu?

Ma to nisu pravi Rusi.
Jači su Srbi Rusi od tih navodnih Rusa.

Tihi,znas iz istorije kada se prestonica neke drzave prebacuje u drugi grad,kada postoji mogucnost pada iste.
Ima NATO dosta vojske, nadomestiće oni to Amerikancima, Nemcima ...Šta kaže naša ukrowermaht bojna mogu li se pokrpit ovi ?
bome ih je oprcalo dobro
MA nema nnato vojnika u ukrainiIma NATO dosta vojske, nadomestiće oni to Amerikancima, Nemcima ...
Nemoj ovako jer nije istina.Ukrajina je listi zemalja i kompanija koje podrzavaju Ruski terorizam, time sto nastavljaju da trgovuju i imaju trgovinske odnose sa Rusijom, i time finansirajuci Rusku invaziju na Ukrajinu, pridodala i samu sebe, odnosno Ukrajinu.
Ukrajina pruza podrsku i finansira Rusku vojnu invaziju na Ukrajinu, time sto nije prestala da uvozi konzerve Kavijara proizvedenog u Rusiji.
Ne, ovo nije strip Alan Ford, ovo je stvarnost, nazalost...
Nisu ni Rusi Rusi, već ********. Pravi potomci drevne (Kijevske, Dnjeparske) Rus'i su Ukrajinci. A ******** su miks svega i svačega.Који нису прави Руси?
Египћани су Арапи а на снимку је њихов предсједник Абдел Фатах ел-Сиси, има и нека делегација која прати у Египту церемонију у којој би требало да има и Руса.
Срби су увијек Срби и не могу бити Руси, то што су браћа вијековима не покушавај да сконташ, тешкое!![]()