Rat u Ukrajini (29)

Kada će pasti Avdejevka?

• Ukupno glasova
    52
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tocno, jos ce mnogi pasti u borbi protiv ruskog fasizma, ali svijet nema drugog izbora

Poglavico,pošto voliš da ispraćaš ove plaćenike, mogu li da ti postavim jedno lično, informativno pitanje koje može da mi kaže dosta toga o ovom ratu i vašim prigodnim postovima o palim budal ovaj kerojima !
Jel se još sjećaš imena onog prvog plaćenika kome si uputio to "slava heroju", i ako ne odgovoriš u roku od par minuta, jasno mi je koliko ti je žao jadnih bud ovaj heroja koji dolaze iz PM u Ukrajinu i ginu masovno za izgubljenu stvar!

Poglavico,pošto voliš da ispraćaš ove plaćenike, mogu li da ti postavim jedno lično, informativno pitanje koje može da mi kaže dosta toga o ovom ratu i vašim prigodnim postovima o palim budal ovaj kerojima !
Jel se još sjećaš imena onog prvog plaćenika kome si uputio to "slava heroju", i ako ne odgovoriš u roku od par minuta, jasno mi je koliko ti je žao jadnih bud ovaj heroja koji dolaze iz PM u Ukrajinu i ginu masovno za izgubljenu stvar!

Pa jbga lako je tudjim qrcem gloginje mlatiti.

Poglavicu i njegovu zgadiju, ocurec bratiju, Ukri interesuju kao lanjski snijeg, a strani placenici ko jucerasnje novine...jedino sto interesuje tu hordu umobolnika, je sto vise poginulih Rusa....ili Srba, ne prave pitanje...

Rusi osvojili celo utvrdjenje ukra na visovima iznad Klishivke.

Sada ce Klishivka u kotlic, a Rusima je otvoren put na sve strane da osvoje sta hoce.

Kaze da su Rusi imali limit koliko su smeli da potrose granata dnevno.

A da je sad limit skinut i da mogu da rokaju koliko hoce.

Ima i video iz podrucja kod Klishivke gde bombarduju kao ludi.

Imaju i odobrenje da gadjaju cak i pojedinacno ukre raketama.

Ako vide samo jednog - moze, nema ogranicenja.

Napreduju i na drugim pravcima.

Kod Avdejevke na jugu su uzeli kamenolom, a na severu napadaju Stepove i jure da zauzmu zeleznicki cvor da bi mogli da koriste prugu za snabdevanje.

Priblizava se dan kada ce krenuti juris na koksaru.

Kod Robotine Rusi u kontraofanzivi vratili izgubljene polozaje i zarobili prvi leopard tenk. Vojnici ce dobiti nagradu od ministarstva za hvatanje leoparda.

Politicki - ruska Duma usvojila zakon o legalizaciji dobrovoljackih jedinica u okviru ruske garde. Ocekuje se da ce Wagnerovci postati entitet u okviru garde i pod direktnom kontrolom Putina.

Rusi osvojili celo utvrdjenje ukra na visovima iznad Klishivke.

Sada ce Klishivka u kotlic, a Rusima je otvoren put na sve strane da osvoje sta hoce.

Kaze da su Rusi imali limit koliko su smeli da potrose granata dnevno.

A da je sad limit skinut i da mogu da rokaju koliko hoce.

Ima i video iz podrucja kod Klishivke gde bombarduju kao ludi.

Imaju i odobrenje da gadjaju cak i pojedinacno ukre raketama.

Ako vide samo jednog - moze, nema ogranicenja.

Napreduju i na drugim pravcima.

Kod Avdejevke na jugu su uzeli kamenolom, a na severu napadaju Stepove i jure da zauzmu zeleznicki cvor da bi mogli da koriste prugu za snabdevanje.

Priblizava se dan kada ce krenuti juris na koksaru.

Kod Robotine Rusi u kontraofanzivi vratili izgubljene polozaje i zarobili prvi leopard tenk. Vojnici ce dobiti nagradu od ministarstva za hvatanje leoparda.

Politicki - ruska Duma usvojila zakon o legalizaciji dobrovoljackih jedinica u okviru ruske garde. Ocekuje se da ce Wagnerovci postati entitet u okviru garde i pod direktnom kontrolom Putina.

Nemci danas poslali 1500 granata 155 mm - to im je dovoljno za jedno pola sata borbe :cepanje:

Amerikanci zavrnuli pipu z:D :rotf: z:D

Poslednja izmena od moderatora:

Ukraine Will Receive All 14 Vampire Systems By the End of the Year - the US Navy​

VAMPIRE is a compact, palletized rocket-launching platform that consists of a sensor ball and four-shot Advanced Precision Kill Weapon System (APKWS) launchers designed to mount to any truck with a flatbed.

https://en.defence-ua.com/news/ukraine_will_receive_all_14_vampire_counter_drone_systems-8803.html

Ameri APKWS imaju desetke tisuća...
Dedamraz sa sve irvasima da donese

Sta pricas ti?! Lepo ti covek rece da je Ukrajina imala dosta PVO tehnike.I? Sta vam vredi taj NAJVERIKULTURBOMEGAINDZEKSN narativ kada vam tresne nesto staro usred Zagreba?!Budite srecni jer ste prosli sa opomenom,moglo je da bude neko drugo oruzje i isto tako da prodje neopazeno od NATO PVO sistema.
u pustom mestu u zagrebu pao dron i napravio krater od 2 metra i dubine 60 santimetara, a ukrajinci su svojim domaćim raketama potopili najsuvremeniji nuklearni raketni brod rusije, krstaricu moskva, a prije nekoliko dana uništili vojni železnički transport iz kine pun raketa, granata, uranijuma i radara i to 4000 kilometara daleko od ukrajinske granice

Volga spasava živote, otvoren poseban kanal gde mogu da se prijave

1702063428495.png

u pustom mestu u zagrebu pao dron i napravio krater od 2 metra i dubine 60 santimetara, a ukrajinci su svojim domaćim raketama potopili najsuvremeniji nuklearni raketni brod rusije, krstaricu moskva, a prije nekoliko dana uništili vojni železnički transport iz kine pun raketa, granata, uranijuma i radara i to 4000 kilometara daleko od ukrajinske granice
Pa sta sa tim?Hteo sam da ukazem na nemoc nato pvo sistema.Nisu mogli da vas zastite od muzejskog primerka.A ovamo bi da ratuju sa Rujama.Eeee moj ti...Kasikom na Rusiju?Nece da moze.Jok.Ovo drugo je bio terorizam.Jer tesko da su Ukri to ucinili u vojnoj akciji.A ne mogu drugacije nikako da dodju na tu stranu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back