Rat u Ukrajini (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima da puca od investicija, sad kad ste rasprodali banke za 10 centi na dolar, pricaj mi jos o tome

Najbolje da zoves Putina i da mu licno predlozis neke od tvojih epskih ideja

Recimo nek uvede sve u bitkoinima da bude

Niko od Rusa nije prodao nista to ste vi zapadni lihvari prodavali izmedju sebe i gubili pare z:D

Kupio vam Putin sve akcije Gasproma Lukoila i Rosnjefta za tepsiju ribe z:D Vi izgubili milijarde Rusija zaradila z:D
 
Ovo je skup rat za ruse, ako se brzo ne završi ma ko pobedio ovo će definitivno slomiti režim u Moskvi.
ovo je skup rat samo za eu, cene ruske nafte i gasa su toliko porasle
da rusija trenutno zaradjuje 5 puta vise,
znaci, najlosija opcija za eu fasiste je,
da se rat oduzi i da putin na kraju ipak pobedi,
zato tako paranoicno traze ekspresan nacin
da doakaju putinu,
za sad je jedina alternativa deljenje
pracki ukrajinskom narodu u ukrajini,
i antiputonovim rusima u rusiji
 
ovo je skup rat samo za eu, cene ruske nafte i gasa su toliko porasle
da rusija trenutno zaradjuje 5 puta vise,
znaci, najlosija opcija za eu fasiste je,
da se rat oduzi i da putin na kraju ipak pobedi,
zato tako paranoicno traze ekspresan nacin
da doakaju putinu,
za sad je jedina alternativa deljenje
pracki ukrajinskom narodu u ukrajini,
i antiputonovim rusima u rusiji
a kome će rusi da prodaju skupu naftu?
 
Ja opet ponavljam, bila je ekipa NYT-a tu u blizini. Nije prvo na Instagram postavljeno već je na TV-u pušteno.

https://amp.cnn.com/cnn/2022/03/06/europe/ukraine-russia-invasion-sunday-intl-hnk/index.html

A to je dokaz cega? Otkud znas odakle je doletela granata i ko je ispalio, ZNAS SAMO GDE JE PALA!

Ja ne kazem da nisu Rusi ispalili, kazem da se ne zna ko je. Bar za sada.

Osim toga, ne vidim logiku da Rusi bace JEDNU granatu i ubiju par civila, a na celom frontu koji je ogroman trude se maksimalno da izazovu sto manje civilnih zrtava, sto SKUPO PLACAJU ZIVOTIMA SVOJIH VOJNIKA!? Pa onda bi rokali iz daljine, jedva da bi iko i poginuo. Ali od Ukrajine tada ne bi ostali ni dugmici.

Logika vam je bukvalno nula.

I pitam sam nekog ali nikad nisam dobio odgovor, pa cu da pitam i tebe: DA LI ZNAS KAKO JE PALA RAKA U SIRIJI?
 
🇬🇧🇺🇦 А ево и првих британских држављана који су стигли у Украјину да учествују у непријатељствима на страни Оружаних снага Украјине.

Према једном од њих, већина су ветерани оружаних снага Уједињеног Краљевства.

 
Ситуација на железничкој станици у Харкову, одакле се одвија евакуација у западне регионе Украјине.

photo_2022-03-07_08-33-23.jpg
 
09.00 Rusi nisu ostvarili kopneni napredak tokom vikenda, ali su nastavili bombardirati ukrajinske gradove Harkov, Mikolajiv, Černihiv i Mariupolj, prema britanskim obavještajnim službama. Ruske trupe će se pregrupirati i pripremati novu ofanzivu na Kijev, Harkov i Mikolajev.

Opsada Kijeva se nastavlja s više strana. Rusi imaju 18 bataljona zapadno od grada, gdje je trenutni front kod Gostomela, sjeverno od gradova Bucha i Irpína. Na istoku su njihove trupe u blizini Bovaryja, samo 20 kilometara od Kijeva.

Rusija je u posljednjih nekoliko sati pojačala opsadu zračnim napadima. U nedjelju je došlo do bombardiranja u Irpinu, studentskom gradu 25 kilometara od glavnog grada, tokom evakuacije. Jutros su se bombe čule u Nikolajevu, u Harkovu, na obali Crnog mora, u blizini Odese.

Moskva govori o "hirurškim" napadima i insistira da ne napada civile, ali bombardiranje u Harkovu, Kijevu, Mariupolju, Černihivu, Sumiju ili Irpinu ostavlja na stotine civilnih žrtava, prema Ujedinjenim narodima. Moskva je ovog ponedjeljka izjavila da će otvoriti humanitarne koridore u nekoliko gradova.
 
I njih mi je žao, ma svakog civila bilo gde ko je morao da strada.

Ali to ne znači da je neki narod loš, već da ima ludake koji kao vojska ili političari oduzimaju drugima pravo na život.

To upravo Rusi i traze - POLOZITE ORUZJE, a onda ce da pohapse te ludake nacionaliste i razoruzaju marionetsku drzavu i to je manje-vise to.

ALI BUDALE HOCE DA RATUJU DO POSLEDNJEG UKRAJINCA, a Zapad ih otvoreno na to huska bez ikakve namere da im pomogne OSIM STO IM SALJU ORUZJE DA SE JOS VISE UBIJAJU! Ko to ne vidi JE BUDALA I GLUPAN, ili krajnje ZLONAMERAN I ZLOCINAC.

I zato i pisem da Rusi treba da drze odgovornog svakog zvanicnika Ukrajine, bilo predsednika opstine ili predsednika drzave (naravno da se vojska podrazumeva), za ovo krvoprolice, jer svako je odgovoran na svom nivou uprave.
 
Снимак НОЋНОГ БАМБУСАЊА НАТО НАЦИЗМА у Николајеву. Судећи по карактеристичној експлозији, погођено је складиште муниције, које је почело да детонира како се распршило.

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top