Rat u Ukrajini (17)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    130
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rusima je odmah lakše, drug Konašenkov nije lagao.
Није ни она :D

Screenshot_20221130_115408_org.thunderdog.challegram_edit_910612851188134.jpg
 
Amerika od 350 miliona ljudi laže, a vaš neverifikovani tviter nalog Špiro Konj je istina
350 miliona ne sme da zna sta jede a ne da im neko dozvoli da kazu sta misle. Tuga sta napravise od onakve nacije ti tvoji zeleni zelenkovici. Hebote ja kad cujem onog Zelenka kao da mi se zmija iz pakla direktno obraca....sikce, sisti fuj...koji je ono jezik? Sta je ovo.... bal vampira i na krsti?
 
Што ми моћан овај звук гранате три секунде пре пада. Волео бих да сам у рову кад ме гађају али да знам да ће пасти 50 метара иза мене. :mrgreen:
Obično je otišla dalje kad je čuješ da zviždi par sekundi. Onu koja dolazi na glavu čuješ manje od sekunde, ili je ne čuješ dok ne zvekne.
 
350 miliona ne sme da zna sta jede a ne da im neko dozvoli da kazu sta misle. Tuga sta napravise od onakve nacije ti tvoji zeleni zelenkovici. Hebote ja kad cujem onog Zelenka kao da mi se zmija iz pakla direktno obraca....sikce, sisti fuj...koji je ono jezik? Sta je ovo.... bal vampira i na krsti?
On je radio kao Zoran Kesić na TV ali vi ste ga primorali da ogrne maskirnu odoru, napavši slavnu ukrajinu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top