Rat u Ukrajini (12)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    115
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi se o ukidanju unipolarnog sveta i stvaranju drugih centara. Zašto bi samo Fašington bio centar?
Uostalom vaš svet niko neće dirati, moći ćete i dalje da skakućete sa kengurima na šupku sveta. 85% sveta ne želi da se igra sa vama, a u vaših 15% ima dosta onih koji su tu protiv svoje volje.
Pa zato sto je najjaci. A to moskovski gnom ne moze da prezivi. Pa celu planetu gura u haos. Ali, polako. I ovom cirkusu ce doci kraj. Pa i gnomu iz Kremlja.
 
DA, tutnji kao i podmornica Moskva.

ne treba da se podsmevas tim nenadjebivim strategijama

zx16 debil.png
 
Ukratko:
1. Jedino je Grčka odbila da učestvuje u agresiji `99. ali su indirektno učestvovale sve okolne države dajući svoj vazdušni prostor
2. VJ NIJE poražena jer poražena vojska potpisuje kapitulaciju i BEZ ORUŽJA napušta bojište
3. Ko pita, recimo, Kurde hoće li ili neće da žive u Turskoj? A ima ih daleko više od šiptara! Takvih primera ima na pretek, ali ovog sam se prvo setio!
4. Žao mi je što si se sam prepoznao
5. Da propaganda ne prolazi ne bi se toliko vas, iz petnih žila trudilo da nam prikazuje snimke s ratišta... i to isključivo samo s jedne strane. Ako to nije propaganda ili je ona uzaludna, onda mi kaži zašto se to radi?
1. Znaci nije komplet NATO.
2. Ma napustila teritoriju = kapitulacija.
3. Niko. Koga briga? Turska ima odgovarajuceg saveznika. Mi nemamo. Nije do drugih, do nas je.
4, Nisam, dalje
5. Pojma nemam, ali ti su tu da mi objasnis sa svojim forumskim istomisljenicima?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top