Rat JK i Sanje Marinković uživo: "Znaš li ti ko ti sedi u emisiji? Kaže se Luj Viton, ne Vujton"

Sensei

Master
Moderator
Poruka
76.972
Ovih dana mrežama kruži snimak intervjua koji je vodila Sanja Marinković, a gošća joj je bila Jelena Karleuša.

Vidna tenzija između njih dve, i stalna podbadanja obeležila su insert iz ove emisije, koji je postao viralan.

- Ko je kriv što ništa nisi uspela da uradiš? - pita je u jednom trenu Sanja, misleći na njenu inostranu karijeru.

- Ko kaže da ništa nisam uspela? - odbrusila joj je Karleuša. No, diva je nastavila lekciju.

- Znaš li ti uopšte ko ti sedi u emisiji? Moraš da napraviš paralelu i razliku kad postavljaš meni takva pitanja - nastavila je pevačica.

Nije znala u nastavku voditeljka ni kako se izgovara Luj Viton, pa je i to zabavilo Jelenu. Pogledajte insert.

Jelenu Karleušu je inače ovih dana uspela da rasplače jedna koleginica koja se uključila u TV emisiju u kojoj je gostovala.

Pevačica je inače u centru novog estradnog rata, u koji su uključene i Maja Berović i Ceca.

1705695754631.png
 
Kako je bila zgodna! Sa ovakvom sjajnom platinasto-plavom kosom... 10-15 godina mlađa!
Ovo nije novi rat. Ovo je iz starih datoteka istorije estrade. Sanja je ovaj razgovor doživela kao izuzetno traumatičan. Zamišljam da joj i u poslovnom ugovoru danas stoji kao jedan jedinstveni uslov da sve može-samo da ne mora da se sreće opet sa JK.
 
Poslednja izmena:
Zvuci neverovatno ali je sanja veca kokoska od jovane
Nemojte nisko. Postoji idealno rešenje-nemojte gledati i slušati. Te žene su posvetile život nekakvom cilju, pa dopao nam se ili ne taj cilj, malo poštovanja ne škodi, a ništa ne košta.
Mene npr. fudbalske utakmice ne zanimaju, ali nikad nisam pomislila da je to glup posao, da je biti fudbaler nešto bezveze. Promenim kanal, i eto mi mira i bolje zabave. Svako ima svoju publiku.
 
Nemojte nisko. Postoji idealno rešenje-nemojte gledati i slušati. Te žene su posvetile život nekakvom cilju, pa dopao nam se ili ne taj cilj, malo poštovanja ne škodi, a ništa ne košta.
Mene npr. fudbalske utakmice ne zanimaju, ali nikad nisam pomislila da je to glup posao, da je biti fudbaler nešto bezveze. Promenim kanal, i eto mi mira i bolje zabave. Svako ima svoju publiku.
Ja ipak bacim pogled na recimo "drustveni" zivot u koji i ona spada,jer je gledanija pa treba biti upucen u kakvom okruzenju smo,inace i zbog forsiranja zena i pljuvanja muskaraca itekako je treba nisko potkaciti
 
Ja ipak bacim pogled na recimo "drustveni" zivot u koji i ona spada,jer je gledanija pa treba biti upucen u kakvom okruzenju smo,inace i zbog forsiranja zena i pljuvanja muskaraca itekako je treba nisko potkaciti
Mislim da ne treba, ipak. To je nečija ćerka, sestra, majka...
Žene jesu jake, ali uvek je bolje kad se poneka kritika sačuva za sebe u odnosu na njih.
Lično, ni muškarcima ne bih ni za šta mnogo skakala po glavi.
Ostavi svakog da radi šta i kako najbolje zna. Nemoj ga urnisati nekakvim ogorčenjima i zlobom.
Sećam se kako je Lane Gutović govorio o svom voditeljskom poslu tj. angažmanu-najčešće je bio nesrećan sa gostima sa kojima sedi u istom studiju, a nama se svima činilo da se provodi ludo i nezaboravno razgovarajući sa njima.
 
Ona prosto truje devojke koje su u publici i uopsteno gledateljke,pitanja cita ne moze da zapamti,negde sa neta ih kupi i nametljivo forsira odgovore,jednom recju fuj
Ok.
Ni sama njenu emisiju ne gledam. Više ne znam kojim je danom, ni u koje vreme.
Ipak, neću joj omalovažiti rad. Ona i dalje skuplja publiku ispred tzv. malih ekrana-članovi moje porodice to prate gledaju redovno. Dakle-ipak ima kvalitet koji zaokuplja određenu grupu ljudi da je gledaju i slušaju svake nedelje datog dana u dato vreme. Poštovanje!
 
Uopsteno pink ima takve emisije cije teme prosto seku nozem goste i produbljuju tako licno explicitno sto je tek pogubno za naciju,jer su ocigledno zaglibili u takav tip zivota gubeci svoje
Na TV-u pratim svakodnevno samo emisiju "Posle ručka" radnim danima (voditelj od nedavno, Đorđe Kortina, između ostalog, me posebno motiviše jer je frajer za Metro-Goldwyn-Mayer). Vikendom dovode pevače... to ne mogu da smislim, kao-hajde da se veselimo vikendom.
RTS3 ponekad ima dobar sadržaj, zaista!
Ostalo me ništa specijalno ne zanima.
 
Poslednja izmena:
Ovih dana mrežama kruži snimak intervjua koji je vodila Sanja Marinković, a gošća joj je bila Jelena Karleuša.

Vidna tenzija između njih dve, i stalna podbadanja obeležila su insert iz ove emisije, koji je postao viralan.

- Ko je kriv što ništa nisi uspela da uradiš? - pita je u jednom trenu Sanja, misleći na njenu inostranu karijeru.

- Ko kaže da ništa nisam uspela? - odbrusila joj je Karleuša. No, diva je nastavila lekciju.

- Znaš li ti uopšte ko ti sedi u emisiji? Moraš da napraviš paralelu i razliku kad postavljaš meni takva pitanja - nastavila je pevačica.

Nije znala u nastavku voditeljka ni kako se izgovara Luj Viton, pa je i to zabavilo Jelenu. Pogledajte insert.

Jelenu Karleušu je inače ovih dana uspela da rasplače jedna koleginica koja se uključila u TV emisiju u kojoj je gostovala.

Pevačica je inače u centru novog estradnog rata, u koji su uključene i Maja Berović i Ceca.

Pogledajte prilog 1485006
Hleba i igara
 

Back
Top