Rast ekonomije u 2019. 4%, nezaposlenost smanjena na 9,5%

Nisu zaduženi u stranoj valuti nego u dinarima ali su im krediti vezani za kurs evra. I kako ti depresiraš dinar, tako njima raste rata kredita, neznalice retardirana.

Ma uostalom, ebo ti ja mater.
Ma nije valjda, a ja bas mislio da su vam izbrojali svajcarce na ruke :mazi:
Nego, koliko vas ima? Koliki % stanovnika vas je sto ne umete da citate ugovor pre nego sto ga potpisete? I zasto da svi mi normalni placamo vasu retardiranost?
 
biju ko neće da radi

Dao mu i pare unapred i to je otišlo bez povratka a od rada nema ništa.Trčao na aerodrum da mu kupim kartu kako mi je reko.Posle toga umesto da
dođe rekao je neka ti kompanija vrati pare.Jasno kompanija mi je vratila 30 franaka od 200 franaka.Takvi su to ljudi što traže poso a mole Boga da ga
ne nađu.Imam prilično iskustva sa tim ljudima-zato nikad više nemati sa njima poso bez obzira na pare.Radna snaga je jevtina ali teško je naći da
hoće da radi i da zna da radi.Ovdi je skupa radna snaga ali ako nešto nezna ne hvata se za to.Što obeća to debelo naplati pa ko ima pare ne treba
da se plaši.
 
Dao mu i pare unapred i to je otišlo bez povratka a od rada nema ništa.Trčao na aerodrum da mu kupim kartu kako mi je reko.Posle toga umesto da
dođe rekao je neka ti kompanija vrati pare.Jasno kompanija mi je vratila 30 franaka od 200 franaka.Takvi su to ljudi što traže poso a mole Boga da ga
ne nađu.Imam prilično iskustva sa tim ljudima-zato nikad više nemati sa njima poso bez obzira na pare.Radna snaga je jevtina ali teško je naći da
hoće da radi i da zna da radi.Ovdi je skupa radna snaga ali ako nešto nezna ne hvata se za to.Što obeća to debelo naplati pa ko ima pare ne treba
da se plaši.
Nisu svi takvi.
 
Dao mu i pare unapred i to je otišlo bez povratka a od rada nema ništa.Trčao na aerodrum da mu kupim kartu kako mi je reko.Posle toga umesto da
dođe rekao je neka ti kompanija vrati pare.Jasno kompanija mi je vratila 30 franaka od 200 franaka.Takvi su to ljudi što traže poso a mole Boga da ga
ne nađu.Imam prilično iskustva sa tim ljudima-zato nikad više nemati sa njima poso bez obzira na pare.Radna snaga je jevtina ali teško je naći da
hoće da radi i da zna da radi.Ovdi je skupa radna snaga ali ako nešto nezna ne hvata se za to.Što obeća to debelo naplati pa ko ima pare ne treba
da se plaši.
Ja nemam pare jer sam dala za porez 100% dobrovoljno.

Šta da radim, ko ima trougao prednosti u tom slučaju
 

Back
Top